Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szerintetek ok-e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek ok-e a sértődésre egy 3H-s tesztre való felkérés (H. I. V. , H. P. V. , Hepatitis)?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha egy pasi arra kérne benneteket, hogy mielőtt bármilyen testi kapcsolat lenne köztetek, menjetek el közösen egy teljes egészségügyi szűrésre (és nem csak kísérőnek, hanem természetesen mind a két felet ugyan úgy megvizsgálnák!!!), mire gondolnátok?

-a, Minek, semmi értelme?

-b, Mégis, minek nézel te engem, valami rossz lánynak?

-c, Végre egy intelligens pasi, aki felelősségteljesen gondolkodik!

Kérlek, indokoljátok is a döntéseteket, meg ha lehet, akkor kort is írjatok! Előre is köszönöm!



2019. máj. 28. 15:16
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
42%
B
2019. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
62%

Paranoiásnak gondolnám a sràcot és nem megsértődnék, hanem szimplán kiiktatnám az életemből.

Persze, fontos a nemibetegségek elkerülése de egy kapcsolatban a bizalom is..

2019. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
A teljes testiséget nem zárom ki, de ha gumi helyett tabit akar elvárom az std szűrést. Ezeknél vannak gyakoribb dolgok is amiket az ember elkaphat. Azoktól jobban tartok.
2019. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolkoztam mint kettes, majd elkaptam valamit. Bíztam a partnerben, nem csalt meg, ettől függetlenül nem tudott róla, hogy baja van. Rajtam rögtön előjött ami nála nem. A felek lehetnek tünetmentes hordozói betegségeknek. Arról, hogy az exétől, korábbi kalandjától elkapott valamit nem tehet, de a továbbadását ki lehet küszöbölni.
2019. máj. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
30%

#2 vagyok.

Annyit hozzá tennék, hogy kapcsolat elején természetes, hogy gumival védekezel. Nekem ez abban a fázisban sok lenne. Utána meg persze, ha van rá indok (valakinek több kalandja is volt, stb) akkor meg persze ki lehet vizsgáltatni.

2019. máj. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

#2-es Kérlek, olvasd el még egyszer a kérdésemet!

MIELŐTT még bármilyen testi kapcsolat.....

2019. máj. 28. 15:34
 7/38 anonim ***** válasza:
89%
Nem váltogatom a partnereimet, nem vonzanak a szexuális kalandok, és inkább vagyok egyedül, mint egy rossz kapcsolatban. Ha fizeti a költségeket, egye fene, van, aminél úgy is lehetek hordozó, hogy nem tudok róla, bár kicsi az esély. Viszont utálok orvoshoz járni, ezzel számoljon.
2019. máj. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem, hogy miért kell ezen felháborodni. Eleve nem értem a "minek néz engem?" kérdést sem. A nemi betegség nem annak a függvénye, hogy hány pasival voltál. Bőven elég egy emberrel lefeküdni ahhoz, hogy elkapj valamit. Főleg mert a legtöbb betegség férfiaknál tünetmentes, tehát nem is biztos, hogy tud róla ha baja van.

De sok esetben felesleges lenne, egy sima rákszűrés amire rendszeresen jár azért egy igényesebb nő ugyan úgy ki fogja mutatni a nemi betegségeket is.

A gumi meg nem megoldás mindenre, a nemi betegségek nagy része nem csak behatolással terjed. Van ami mondjuk csókkal, orális szexszel ugyan úgy. Kapcsolat ide vagy oda de szerintem egy igényes, felelősségteljes ember azért forduljon meg legalább évente egyszer szűrővizsgálatokon.

2019. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
91%

"de egy kapcsolatban a bizalom is.."

És mi alapján bízzon valaki az eddigi partnereidben?


Én a C-ét választom.

2019. máj. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 lilla64 ***** válasza:
90%
-C.
2019. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!