Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet leadni az igények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leadni az igényeket, pszichológus tud ebben segíteni?

Figyelt kérdés

Már lassan 35 éves leszek és még senkim nem volt. Mindenki azt mondja mert túl nagyok az igényeim. Általában a vonzó nők az eseteim és hogy én alacsony vagyok és csúnya a barátok szerintem. Szerintem átlagos a msgassagom 168 cm és nem vagyok csúnya kis aranyos fejem van.

Igen, már mindent megtettem úgy érzem. Fogalmat megcsináltattam, kigyúrtam magam, saját lakásban lakok Pesten aránylag normális fizetéssel de nyilván nem akarom hogy pénzért szeressenek. Volt hogy alakult állítólag átlagos nővel de valahogy nem tudtam vonzódni iránta így hamar vége lett sajnos.

Jó lenne már egy barátnő de nehéz leadni az igényeket, igen a nagyon csinos nők az eseteim.

Mondják hogy adjam le igényeim meg vegyem észre a belső tulajdonságokat de hát kell a külső vonzalom és férfinak jobban szerintem mert vizuális típusúak vagyunk.

Pszichológus tudja ebben vajon segíteni? Igényeket lejjebb adjam és működjön odalent egy átlagos nőre is?


2019. máj. 20. 07:54
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
20. Magasabbak jönnek be de azért ha megfog valami benne akkor adok esélyt alacsony nőnek is.
2019. máj. 20. 09:20
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak az alacsony nő nem ad esélyt neked, mikor az átlag alatti külsőd egy igencsak átlag alatti belsővel párosul.
2019. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem leadni kéne az igényeket, hanem megemelni, mert a leírásod alapján kizárólag a külső számít csak.
2019. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
21. El nem tudod képzelni mennyire megnyugtató érzés, és milyen megtiszteltetés, hogy emberszámba vesz egy olyan pasi mint te, engem is akár, mint 155cm-s nőt. Legszívesen megcsókolnám a lábad nyomát kedves kérdező. Ekkora önbizalom boostot. Jézusom
2019. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még nőd és még Te adsz esélyt 🤣🤣🤣🤦‍♀️
2019. máj. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tudna segíteni pszichológus, és szükség is lenne rá. De nem az igények leadásához, hanem az értékrended rendberakásához.


Ilyen alap dolgok:

- 168cmes férfi alacsony (ez nem baj, mások nem annyira "vizuális típusok" mint te, és érdekli őket a belső is. Tudod, a fényes alma belülről rohad. Csak te még fényes se vagy).

- a párunk nem egy festmény, amit csak nézegetni kell egész nap. Hanem egy másik emberi lény, akivel nem árt pl beszélgetni is.

- a külső szépség illékony. Amire hosszú kapcsolatot lehet alapozni az a belső és az intellektus.

2019. máj. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
89%

Arra lennek kivancsi hogy lett ekkora onbizalmad? Es hany eve hazudod magadnak hogy a 168 atlagos? Amugy azt gondolom hogy 160 is alig lehetsz, foleg a kicsi pasik szeretnek hazudni nagyobbat. De azert ez, hogy prostizol es meg a barataid szerint is csunya vagy, de te erre azt mondod aranyos, es meg egy atlagos no oruljon ha eszreveszed😃

Szerintem nyugodtan keress pszichologust, de nem a csajozassal kene neked segitseg, hanem az agybajaidban..


Es 175 cm 24/N

2019. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 Rockarc ***** válasza:
100%

Tobb kell oda. Tipikus dolog, hogy az aki sosem volt novel annyira tulidealizalja oket, termeszetesen kulsore, hiszen annal tovabb meg nem is jutott, hogy mar a legjobbak se tudnak megfelelni neki. Ezert, ha eselyed lenne egy barmilyen novel, hogy kialakulhatna valami, akkor jonnek az ilyen nem allna fel tipusu kifogasok.


Nem, neked nem baratno kene, hanem egy magamutogato p'csa, aki nalad nagysagrendekkel magasabb kaliberekre utazik. Neked jo ez az allapot, amiben most vagy, nem ertem miert panaszkodsz. Minek kene neked baratno, mit kezdenel vele?


43F

2019. máj. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem akarlak elkeseríteni de a 168 centi az maximum kinában az átlagos magasság.
2019. máj. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Jah, amúgy ha a barátnődtől elvárnád, h úgy nézzen ki, mint egy prosti, akkor a világképeddel vannak súlyos gondok.
2019. máj. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!