Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik lelki betegek (depresszió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik lelki betegek (depresszió, evészavar, kényszerbetegség, függősség és hasonlokra gondolok) ti hogy tudtok párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
Én annyira undorodom magamtol és gyülölöm magam,hogy nem menne. Mindenki elöl elbujnék legszivesebben.Nálatok hogy van? És hogy gyógyultok/gyógyultatok ki belőle vagy tanultátpk meg kezelni a helyzetet? Mi a megoldás?

2018. júl. 23. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehezen és sok kompromisszummal. Sokat kell beszélgetni hogy a másik fél nagyjából tisztában legyen, hogy mi zajlik benned. Nem mindenki tud ezzel együtt élni. Nekem is sok évembe telt mire megtanultam kezelni a durva szorongásomat.
2018. júl. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pszichológushoz kellene menned.

Rendben kell tenni a lelkivilágodat.

Én ugyanebben a helyzetben vagyok,mint te.

Csak én a kapcsolatom miatt lettem depressziós.

Mert egy kalap sz@r

2018. júl. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mióta tart ezaz állapot? És te mit gondolsz, hogy mi válthatta ki?
2018. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy hogy ő tett engem azzá ami!

Megoldás? Lelépni mellőle amilyen gyorsan csak tudok hogy ne rontson tovább sem engem sem a gyermekem.

2018. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!