Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet leadni az igények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leadni az igényeket, pszichológus tud ebben segíteni?

Figyelt kérdés

Már lassan 35 éves leszek és még senkim nem volt. Mindenki azt mondja mert túl nagyok az igényeim. Általában a vonzó nők az eseteim és hogy én alacsony vagyok és csúnya a barátok szerintem. Szerintem átlagos a msgassagom 168 cm és nem vagyok csúnya kis aranyos fejem van.

Igen, már mindent megtettem úgy érzem. Fogalmat megcsináltattam, kigyúrtam magam, saját lakásban lakok Pesten aránylag normális fizetéssel de nyilván nem akarom hogy pénzért szeressenek. Volt hogy alakult állítólag átlagos nővel de valahogy nem tudtam vonzódni iránta így hamar vége lett sajnos.

Jó lenne már egy barátnő de nehéz leadni az igényeket, igen a nagyon csinos nők az eseteim.

Mondják hogy adjam le igényeim meg vegyem észre a belső tulajdonságokat de hát kell a külső vonzalom és férfinak jobban szerintem mert vizuális típusúak vagyunk.

Pszichológus tudja ebben vajon segíteni? Igényeket lejjebb adjam és működjön odalent egy átlagos nőre is?


2019. máj. 20. 07:54
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
10. Hogy tudod leadni az igényeket? Egy átlagos olyan semmilyen lányhoz hogyan tudsz vonzódni?
2019. máj. 20. 08:42
 12/36 anonim ***** válasza:
98%
168 cm-s hobbitként ilyen igényekkel inkább maradj a fizetősöknél.
2019. máj. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
12. Teljesen normális magasság, hobbit az olyan 150 alatt kezdődik...
2019. máj. 20. 08:46
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de a te magasságot nem átlagos, a férfi átlagmagasság a 170 fölött kezdődik. A tiéd inkább az alacsonyság felső határát súrolja.


Itt egyedül veled van csak a baj, ha 35 évesen se volt még senkid és gondolkozz el azon, hogy vajon miért nem akar veled senki se lenni. Foglalkozz önismerettel,hogy megtaláld a benned rejlő hibákat és azokat ki tudd javítani.


A pszichológus nem abban fog neked segíteni, hogy lejjebb add az igényeket, ez b..romság.

Neked kell rájönnöd, hogy te milyen vagy, mit tudsz nyújtani és ehhez mérten ne legyenek irreális elvárásaid.

Hiába vagy kigyúrva, ha elviselhetetlen a természeted. Vagy hiába vagy kigyúrva, ha nem jön be a csajoknak az arcformád.


A szépség mindenkinél mást jelent. Sose add fel.

2019. máj. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
94%
Maradnak a postik! Ez a rossz hírem.
2019. máj. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
#13 én egy 157 cm-s nő vagyok, de még én is alacsonynak gondolok egy 168-as pasit. Most akkor a nálam magasabb nők szemében meg aztán végképp semmi esélyed. Ahogy ezt az utóbbi 20 nemzőképes évedben észrevehetted.
2019. máj. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
16. Amúgy általában a nagyon magas 175 - 180 cm magasabb nők az eseteim, valóban nem vagyok égi meszelő de elégedett vagyok a magasságommal olyan kis cuki....
2019. máj. 20. 09:01
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

“Kis cuki”


Ha kis cukiságot akarok, veszek egy kutyát, a pasim ne kis cuki legyen :D

2019. máj. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
18. Tiszta szívemből kívánom hogy olyan nem cuki pasiaid lesznek akik tipikus nem cuki kanok és majd agyon csalnak
2019. máj. 20. 09:09
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne nyugtasd már magad, hogy minden csajnak cuki kis pincsi pasi kell.

Én 159 centi vagyok, párom 172 centi és nem cuki, és nem csal meg, 6 éve együtt vagyunk, lassan másfél éve együtt is lakunk.


Ébredj fel az álmodból, hogy nő NEM FOG tőle jóval alacsonyabb pasival járni. Bilibe lóg a kezed és még akkor te csodálkozol, hogy miért nincs párod? Hát ezért, b+. Mert neked nem kell a 165 centis csaj, neked tőled kb 10 centivel magasabb csaj kell, mert ez a fétised.

Így tényleg egyedül fogsz örökre maradni.

2019. máj. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!