Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél titkoljam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél titkoljam az elején, hogy pszichológushoz járok? (27F)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kb fél éve elkezdtem pszichológushoz járni heti rendszerességgel. Nagyon magányos voltam, enyhén depressziós, céltalan, nem találtam a helyem a világban, be zártam magam a négy fal közé, stb.

Azóta nagyon sokat fejlődtem, most már teljesen pozitívan látom az életem, fejlesztem magam (olvasok, futok, angolt tanulok, munka mellett elkezdtem felsőfokú képzésre is járni, stb), sokkal nyugodtabb és kevésbé vagyok stresszes, nagyobb az önbizalmam és már nyitok mások felé, szívesen eljárok itthonról és vágyok is rá, hogy minél több programot, élményt átélhessek.

Persze, azért még bőven van hova fejlődnöm és szeretek ugyanúgy azért otthon is lenni néha, viszont úgy érzem most már szeretném az energiáim megosztani valakivel. :) Szeretnék ismerkedni. Még nem ismerkedtem meg senkivel, de ha eljön az ideje mennyire lehet egy nő számára ijesztő, ha elmondanám neki, hogy pszichológushoz járok? Mivel nem ismeri a múltam, nem tudja mennyit segít. Szerencsére nem vagyok/voltam őrült, stb, vannak apró gondjai az életemnek, amiken már sokat segített és ami miatt már most sokkal jobb emberré váltam. Nem szeretek titkolózni és megjátszani magam, tudom az ismerkedésnél mindenki próbálja a szebb oldalát mutatni, én inkább próbálnám már ott önmagam mutatni és, ha kell őszintén megmondani ezt is. Mit gondoltok erről? Köszönöm a válaszokat előre is.



2018. szept. 13. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
Mindenképpen minél előbb mond meg az illetőnek. Első v. második találkozásnál, mert ha az illető nő szúrja ki hatványozottan rosszabb helyzetbe leszel, és lehet hogy vége is lesz a kapcsolatodnak, mint ha te előznéd meg őt hogy rájöjjön és finoman fel tudd tálalni a dolgot neki.
2018. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Negatív tulajdonságokkal nem hencegünk. Majd évekkel később bevallhatod neki, hogy X évvel azelőtt pszichomókushoz jártál. Akkor már nem lesz jelentősége.
2018. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

2 Egy okos nő pillanatok alatt ki fogja szúrni nála, és meg fog rémülni ha hallgatni fog róla és vissza fog lépni, és utólag fog kiderülni.

Szóval ha az a célod hogy keményen bukjon az illető akkor a te tanácsod áll. Ha meg ennek pont a fonákját teszi, akkor lesz lehetősége szépen normálisan ezt lezongorázni.

2018. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes őszintének lenni. Nem tudom megrémülne e, de jobb hamarabb megtudni, ha ez neki valamiért kizáró ok.

Persze ne így kezd a legelső randit.


Nálam például ez egyáltalán nem lenne kizáró, én is jártam korabban egy bizonyos gyerekkori traumám feldolgozni. A legtöbb embernek azért voltak élete során kisebb-nagyobb lelki sérülései és szerintem ez nem egy szégyellni való dolog. Pont azt jelenti hogy foglalkozol vele, vagyis nem leszel pszichés beteg akit jobb ha elkerül.

2018. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem meg, érdemes elmondani, de nem úgy közvetlen, hogy figyi, amúgy pszchiomókushoz járok, tudtad?

Ez pont olyan téma, mint a többi. Nem vagy halálos beteg, nincs semmi menthetetlen az életbe. Szerintem tök jó, hogy felismerted, hogy megsüllyedtél, és a vergődés helyet a tettek mezejére léptél!

Amikor aktuális lesz a téma, vagy pont témába vág, akkor elmondod, mintha azt tárgyalnátok ki, hogy volt múlt évben náthád.



Szerintem ebben semmi nincs. Sokkal több ember szolrulnak segítségre mint ahányan mernek is elmenni. Tehát veled semmi baj nincs, így nem is akkor horderejű ez a dolog.

N

2018. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Nincs ebben semmi. Nem pszichiaterhez jarsz, nem szedsz gyogyszereket, nem vagy beteg.

Csak itthon ilyen nagy cucc pszichologushoz jarni.

2018. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen, érdemes letagadni. Párkeresőként tökéletesnek, sőt, még annál is jobbnak kell lenned, ha bármilyen gyengeséget bevallasz, már le is mondhatsz az összes épkézláb nőről.
2018. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Azért ne rögtön ezzel kezd. Ha már kialakult valamiféle bizalom, érzelem köztetek, akkor elmondhatod, addig viszont nem jó ötlet elmondani.
2018. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8-assal értek egyet. Nem kell ezzel nyitni. De eltitikolni SE, hanem majd amikor már ismerkedtek egy ideje, és úgy alakul, kibököd és elmagyarázod. De amúgy nem spilázd túl.
2018. szept. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Az elején ne említsd. Majd akkor, amikor a lány már őszintén vonzódik hozzád.
2018. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!