Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Tàrskeresős ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tàrskeresős ismerkedésnél milyen levélnek örültök?

Figyelt kérdés

Leírom benne az alapvető tudnivalókat magamról.Az érdeklődéi köröm,mi érdekel,mit csinàlok szívesen.Mik az elvàràsaim,elképzeléseim milyen kapcsolatot szeretnék.Tehàt pàr mondat magamról.

Az a gond,hogy nekem ez így kicsit uncsit erőltetettnek vagy uncsinak tűnik.Dehàt mit írhatna az ember elsőre? Később màr jobb,mikor kicsit többet tudunk màr egymàsról és úgyis adódik valami téma..


2018. szept. 9. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Olyannak, amiben benne van a mielőbbi személyes találkozás ígérete. Neten keresztül, csak írásban kommunikálva képtelenség megismerni valakit.
2018. szept. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Semmi esetre sem életrajzot várok. Inkább egy teljesen egyszerű életszerű levelet. A személyes megszólítás nagyon fontos. Pl: "Szia Bence, szép napot! Olvastam az adatlapod, és a leírtak szerint szimpatikusnak tűnsz. Szívesen beszélgetnék , ismerkednék veled. Üdv: Anna."

És ez már egy lépés, ami a következőt hozza.

Nem kell életrajz, sem napi jelentés, sem a kismacskád neve első körben.

Én azt tapasztaltam, hogy nagyon kevés olyan ember van, akivel lehet beszélgetni normálisan.

Szóval a fenti levélre pl. az esetek 98%-ában az lesz a válasz köszönés és minden nélkül, hogy "seggbe szereted?"

Szóval ne misztifikáld túl ezt a netes társkeresést.

2018. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Olyan levélnek örülnék, ami egy bájos, mosolygós, kedves, vékony testű, kis mellű lánytól jön, senki mástól nem örülnék levélnek, bármit is írna.
2018. szept. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
#3-assal értek egyet.
2018. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A legtöbben már annak örülnének hogy válaszolsz nekik. De a lényeg hogy te is érdeklődő legyél, ne csak arra válaszolj amit kérdez mert úgy nem fog haladni a beszélgetés.
2018. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
3-as, ezt majd légyszi azokhoz a mérges válaszokhoz is írd be, akik azt mondják, a nők csak a nekik tetszőknek válaszolnak.
2018. szept. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bármilyennek :D Egy férfi kb soha nem kap semmilyen levelet társkeresőn szóval bárminek tud örülni.
2018. szept. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És az nagy baj ha az illető lassan vàlaszol? Pl nem aznap.Én neha nem érek rà azonnal.
2018. szept. 9. 18:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Válaszlevélnek, amiben van tőmondat és kérdő is!
2018. szept. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is bármilyennek, csak azért legyen értelmes. Ha mindkét fél akarja, akkor hamar túl lehet lendülni a kezdeti puhatolózáson.


Gyorsaság szempontjából azért jó, ha legfeljebb 2-3 nap telik el két levél közt, és akkor legyen tartalmas is, mert hát pár soron felesleges napokat gondolkodni.

2018. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!