Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha társkeresős profilban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha társkeresős profilban ilyet olvastok, hogy "nagyon tudok szeretni", az pozitívan jön le nektek vagy inkább ijesztő?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan "operálnak" ezzel társkeresős oldalakon, és szimpátiát próbálnak vele ébreszteni, ill. a már meglévőt fokozni. De vajon sikerül is nekik? Jó ötlet szerintetek ezt beleírni egy bemutatkozásba vagy nem túl szerencsés? Vagy szeretni bárki tud és ezért nem jelent semmit?

2018. szept. 2. 10:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem eléggé klisé, talán picit kétségbeesett, valahol cuki.

Inkább ne írd bele.

2018. szept. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 Biztos az egyáltalán, hogy szeretni bárki tud? Persze, mivel emberek volnánk vagy mifene, de nem véletlenül terjedtek el a "kőszívű", "szívtelen" és ehhez hasonló jelzők. Vannak, akikből a világ kiirtotta az érzéseket vagy csak nagyon mélyre temette el, ahonnan baromi nehéz újra felszínre hozni.
2018. szept. 2. 10:17
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Számomra már inkább a taszító. Azt tapasztaltam, hogy azok hangsúlyozzák előszeretettel azt, hogy "nagyon tudok szeretni", akik kevésbé tudják kimutatni az érzelmeiket vagy nincsenek is mély érzelmeik.
2018. szept. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Szerintem szánalmas ilyet kiírni. Pont ellenkező hatást kelt, mint amilyet szeretne kiváltani a profil tulajdonosa.


Mindenki képes nagyon szeretni, csak a megfelelő társ kell hozzá. Aki ilyet kiír magától, arra simán rá lehet húzni, a "mindenkibe szerelmes lesz 2 perc után"..."neki nem is számít hogy kit, csak szerethessen végre valakit" és hasonló mondatokat.


Hasonlóan visszatetsző dolog ez, mint önéletrajzoknál a 'terhelhetőség' vagy 'munkabírás'. Ez is csak arra jó, hogy megpróbálja győzködni a felvételiztetőt, akinek ha van egy kis tapasztalata, akkor ezt a negatív tulajdonságok közé rakja be. Esetleg ha kell egy balek, akkor felveszi és 6 ember munkáját fogja végezni 1 helyett napi 10 órában túlóradíj nélkül.

2018. szept. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Taszít, de nagyon

Kétségbeesettül hangzik. Nem kell ezt így nyomatékosítani, meg bizonygatni. Egyáltalán nem hat meg.

2018. szept. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ezt az gondolja magáról, aki olyan tapadós, mint a pióca, kapcsolatfüggő vagy betegesen féltékeny. Esetleg mind egyszerre.
2018. szept. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem negatív, mert kétségbeesettnek tűnik, és tudom, hogy milyen rosszul sülhet el, ha valaki hirtelen lerohanja a másikat.
2018. szept. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Véleményem szerint is inkább negatív hatást kell, mint sem pozitívat. Egyetértek a #3 és #4-es hozzászólóval.


"Biztos az egyáltalán, hogy szeretni bárki tud?"


Koránt sem biztos, hiszen vannak olyan emberek akik nem, de azért a szeretet elég egy alapvető érzelem és nem kell kihangsúlyozni, hogy te nagyon tudsz.



"Vannak, akikből a világ kiirtotta az érzéseket vagy csak nagyon mélyre temette el, ahonnan baromi nehéz újra felszínre hozni."


Én például mondhatni ilyen vagyok, de nem mondanám magamról bemutatkozásképpen azt, hogy én aztán nagyon tudnék szeretni, ha lenne valakim, mert ez szánalmas. Azt megint csak nem mondanám amit tőled idéztem, mert az meg önsajnálatnak tűnik és valószínűleg egyáltalán nem jó benyomást kelt másokban és még önmagunkra nézve is káros.



Én a társkeresőket alapból nem tartom egy túl jó helynek arra, hogy megtaláljuk a párunkat, habár erre szolgálna.. de ez csak az én személyes véleményem. Soha nem használtam még, mert nem gondolom úgy, hogy lenne bármi értelme direktbe párt keresni. (Lehet csak én látom így.)


Én, ha egyszer arra vetemedem, hogy regisztrálok egy társkeresőre akkor a bemutatkozó szövegemben leírnám, hogy mik a velem kapcsolatos nem kis negatívumok és írnék pár mondatott a világszemléletemről is. Lehet ezzel is gondja lenne sokaknak és az ég világon senki sem válaszolna, vagy írna nekem egy levelet, de legalább nem futok felesleges köröket az olyanokkal akik számára úgyis a szeméttel vagyok egyenértékű, ha elmondom magamról azokat a dolgokat amiket amúgy nem szokás kiteregetni és leírni egy bemutatkozásban.

2018. szept. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Aki párkereső oldalt használ sem egészséges minden bántás nélkül mondom. Az, hogy valaki üldözi a kapcsolatot nem természetes. Idegen emberek egymásnak probálják eladni magukat,rettentően visszataszító!
2018. szept. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A szüleim társkereső újsághirdetés alapján ismerkedtek meg több, mint 35 éve. Nekik bejött a dolog, ha nem használták volna, lehet, hogy most én sem vagyok, mert amúgy nem lett volna esélyük találkozni más módon. Ma ugyanez a társkereső, egy lehetőség a sok közül, amit lehet használni, ez nem azt jelenti, hogy aki fent van, az rágörcsöl. Nekem is van regisztrációm, de csak egy lehetőségnek tekintem a sok közül, nem görcsölök rá, egyébként van életem, elvagyok, ha valaki szimpatikus ott, azzal elbeszélgetek, aztán meglátjuk, mi lesz belőle. Lehet, hogy semmi, lehet, hogy több, de miért ne éljek a lehetőséggel, ha már ott van? Nem tudhatom, hol futok bele abba, akivel leélem az életem. Lehet, hogy ott, lehet, hogy máshol.
2018. szept. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!