Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél titkoljam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél titkoljam az elején, hogy pszichológushoz járok? (27F)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kb fél éve elkezdtem pszichológushoz járni heti rendszerességgel. Nagyon magányos voltam, enyhén depressziós, céltalan, nem találtam a helyem a világban, be zártam magam a négy fal közé, stb.

Azóta nagyon sokat fejlődtem, most már teljesen pozitívan látom az életem, fejlesztem magam (olvasok, futok, angolt tanulok, munka mellett elkezdtem felsőfokú képzésre is járni, stb), sokkal nyugodtabb és kevésbé vagyok stresszes, nagyobb az önbizalmam és már nyitok mások felé, szívesen eljárok itthonról és vágyok is rá, hogy minél több programot, élményt átélhessek.

Persze, azért még bőven van hova fejlődnöm és szeretek ugyanúgy azért otthon is lenni néha, viszont úgy érzem most már szeretném az energiáim megosztani valakivel. :) Szeretnék ismerkedni. Még nem ismerkedtem meg senkivel, de ha eljön az ideje mennyire lehet egy nő számára ijesztő, ha elmondanám neki, hogy pszichológushoz járok? Mivel nem ismeri a múltam, nem tudja mennyit segít. Szerencsére nem vagyok/voltam őrült, stb, vannak apró gondjai az életemnek, amiken már sokat segített és ami miatt már most sokkal jobb emberré váltam. Nem szeretek titkolózni és megjátszani magam, tudom az ismerkedésnél mindenki próbálja a szebb oldalát mutatni, én inkább próbálnám már ott önmagam mutatni és, ha kell őszintén megmondani ezt is. Mit gondoltok erről? Köszönöm a válaszokat előre is.



2018. szept. 13. 19:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%
Férfiként minden hibádat rejtegetned kell. Csak a nők engedhetik meg ezek bevallását, mert úgy is sorban állnak értük. Ilyen az egyenjogúság.
2018. szept. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem se mond el azonnal.Sajnos itthon ha valaki pszichológushoz jár az azonnal=azzal, hogy flúgos.Pedig dehogy.Erzekeny vagy ez nem bűn mégcsak nem is gyengeség.
2018. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Akkor mond el mikor esetleg épp nem tudsz közös programot szervezni vele mert épp pszichológushoz mész. :) De akkor is csak úgy félvárról említs meg. NE csinál belőle nagy ügyet. A lényeg, hogy akkor mond el, hogy ha az e helyzet áll fent, hogy hazudnod kellene, ha nem mondod el, vagy akkor ha nem lehet kibújni a kérdés alól.

HA kérdi milyen volt a napod mondhatod, hogy jól telt és kiemelhet egy két dolgot a napból ami nem a terápia. :) Nem hazudsz de nem kis teregeted ki a szennyest. :)


Később ha már elmondtad és rá kérdez miért nem mondtad, el elmondhatod, hogy a kapcsolat elején voltatok és féltél, hogy elijeszted és elveszíted. Mivel nem hazudtál csak nem merted bevallani, szerintem nem fog be sértődni ezen, legfeljebb még jobban akar téged, mert tudja, hogy fontos számodra.

2018. szept. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs ezzel. Mindenképpen pozitívum, hogy változtatni akarsz az életeden és mindent megteszel ennek érdekében. Régebben én is szégyelltem a pszichiátert, ma már nem.
2018. szept. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!