Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél illik rákérdezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél illik rákérdezni, hogy az illető autóval jár e?

Figyelt kérdés
Igen, pont miattatok merült fel a kérdés bennem, akik néhány válaszban anyagias p"cs"nak tartotok minden nőt, akiben felmerül bármilyen életviteli kérdés a randizás során. Ezt szeretném elkerülni az ismerkedés során. Mielőtt ilyenekkel illetnétek engem is, kifejteném bővebben. Nos, 27 éves vagyok, szóval 30 körüli férfiakkal ismerkedem, mostanában társkeresőkön. Egyedül élek, dolgozok, van egy 10 éves autóm. Nem vagyok budapesti, egy kisvárosban élek, ahol a tömegközlekedés nem az igazi, szóval én csak városon belül eljárok dolgozni az autóval. Amúgy nem szeretek vezetni, nem is mernék hosszabb útra merészkedni. Úgy nőttem fel, és olyan párkapcsolataim voltak eddig, ahol ha elmentünk egy belföldi, vagy közeli országba nyaralni, akkor természetes volt, hogy a családfő, a férfi vezet. Megmondom őszintén, nem tudnék úgy elképzelni egy új kapcsolatot, hogyha szeretnénk elutazni egy hosszúhétvégére akkor vagy vonaton kelljen kényelmetlenkedni, vagy nekem kelljen többszáz kilómétert vezetni. Tehát számomra az autó kérdés nem anyagi felmérés a férfival szemben, mert nem érdekel hogy milyen márka, hány éves, nem is igazán értek hozzájuk. Az sem zavar ha még a szüleinél lakik, majd jövünk hozzám, az sem szempont hogy nagy karrierje legyen, ha amúgy becsületesen dolgozik. Egyszerűen csak ezt tartom természetesnek, hogy hosszabb utakon a férfi vezet, főleg ha egyszer gyerekeink lennének. Azzal nem értek egyet, hogy elég ha van jogsija valakinek, soha nem bíznám rá magam olyan emberre, aki mondjuk 10 éve megszerezte de nincs semmi rutinja. Szóval a kérdés, hogy hogyan illene erre rákérdezni az interneten, úgy hogy ne higgye azt az illető, hogy engem anyagi okokból érdekel a dolog?
2018. aug. 22. 16:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Ha tényleg nem az anyagi dolgok miatt lényeg, akkor én inkább azt kérdezném a helyedben, hogy van e josogítványa!
2018. aug. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs benne semmi, ha rákérdezel.
2018. aug. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%

Te nem mersz vezetni, de mást lenézel, ha "csak" jogsija van, mert nem bíznád rá magad?

Érdekesen gondolkozol, azt meg kell hagyni :DDD

2018. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
47%

szerintem sem ciki rákérdezni.


de amennyiben dolgozol, eltartod magad, autód van, miért ne várhatnád-e el ugyanezeket a másiktól? nehogy már szégyelld magad, mert van valamid.


37/N

2018. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%
Sosem volt kérdés, és soem érdekelt, hogy ki mivel közlekedik.Egyetlen kapcsolatomban sem.
2018. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

Te nem aszerint "szűröd" a férfiakat hogy mennyire tetszik, mennyire passzoltok össze, hanem aszerint hogy vezet e rendszeresen? XD Édes istenem.

Ha jönne egy minden téren nekem való pasas, a lőtéri kutya nem foglalkozna vele, hogy vezet e vagy sem.

2018. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%

20 évesen még el tudott varázsolni egy srác az édes mosolyával meg a csillogó kutyaszemeivel.


25-30 körül már fontos volt, merre tart az életben. a kutyaszemek mellett is.

2018. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
18%

Ha nem is kérdezel rá, kiderül. Minél messzebb lakik tőled, annál előbb kiderül. Ugyanis akinek nincs autója, az elvárja hogy menj el hozzá. Legalábbis ez a tapasztalatom sajnos.

40/n

2018. aug. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem erre úgyis hamar választ kapsz, ha nem kérdezel rá konkrétan. Valahogy úgyis szóbajön.

De egyébként meg, nyugodtan lehet ilyen elvárásod, nem kell szégyellned magad miatta...

2018. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%

Hát cukorfalat, én rendszeresen vezetek, szeretek is vezetni és tervben is van, hogy autóval bejárjunk néhány országot.. de ha ilyen anyagias (mert ez az) pcsa lenne a barátnőm, nem jöttem volna össze vele :D kellene a bánatnak ilyen buta liba, mint te..

És természetesen a hozzád hasonló libák le fognak pontozni. Gyertek csak!!! :D

2018. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!