Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél illik rákérdezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél illik rákérdezni, hogy az illető autóval jár e?

Figyelt kérdés
Igen, pont miattatok merült fel a kérdés bennem, akik néhány válaszban anyagias p"cs"nak tartotok minden nőt, akiben felmerül bármilyen életviteli kérdés a randizás során. Ezt szeretném elkerülni az ismerkedés során. Mielőtt ilyenekkel illetnétek engem is, kifejteném bővebben. Nos, 27 éves vagyok, szóval 30 körüli férfiakkal ismerkedem, mostanában társkeresőkön. Egyedül élek, dolgozok, van egy 10 éves autóm. Nem vagyok budapesti, egy kisvárosban élek, ahol a tömegközlekedés nem az igazi, szóval én csak városon belül eljárok dolgozni az autóval. Amúgy nem szeretek vezetni, nem is mernék hosszabb útra merészkedni. Úgy nőttem fel, és olyan párkapcsolataim voltak eddig, ahol ha elmentünk egy belföldi, vagy közeli országba nyaralni, akkor természetes volt, hogy a családfő, a férfi vezet. Megmondom őszintén, nem tudnék úgy elképzelni egy új kapcsolatot, hogyha szeretnénk elutazni egy hosszúhétvégére akkor vagy vonaton kelljen kényelmetlenkedni, vagy nekem kelljen többszáz kilómétert vezetni. Tehát számomra az autó kérdés nem anyagi felmérés a férfival szemben, mert nem érdekel hogy milyen márka, hány éves, nem is igazán értek hozzájuk. Az sem zavar ha még a szüleinél lakik, majd jövünk hozzám, az sem szempont hogy nagy karrierje legyen, ha amúgy becsületesen dolgozik. Egyszerűen csak ezt tartom természetesnek, hogy hosszabb utakon a férfi vezet, főleg ha egyszer gyerekeink lennének. Azzal nem értek egyet, hogy elég ha van jogsija valakinek, soha nem bíznám rá magam olyan emberre, aki mondjuk 10 éve megszerezte de nincs semmi rutinja. Szóval a kérdés, hogy hogyan illene erre rákérdezni az interneten, úgy hogy ne higgye azt az illető, hogy engem anyagi okokból érdekel a dolog?
2018. aug. 22. 16:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
37%
Nekem pl nincs autóm. A cégeset szoktam kihozni amikor szükségem van rá. Általában kerékpárral járok (jelzem az értéke egy kisebb autó ára). De bármikor vehetek egy saját kényelmes autót. Erre mit lépnél?
2018. aug. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
30%
azt, hogy vegyél, és mehetünk nyaralni:)
2018. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
53%
Ahova én járok nyaralni... oda repülőgéppel szokás menni.
2018. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
31%
Egy pasinak igen is legyen kocsia!
2018. aug. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Mit kell minden hülyeségen parázni? Ha te tisztában vagy a saját értékeiddel, úgy ne azon parázz, hogy más esetleg egy alacsony energia szinten rezeg és azon kattog ki golddigger vagy sem. Ne hogy már ne lehessen ilyeneket megkérdezni :D. Még egy sima haverkodós ismerkedős esten is simán rákérdez ilyesmikre az ember, akkor a jövendőbeli érzeli életem társától nem kérdezhetek semmit?
2018. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Persze, azt is, hogy prémium autó e.

:D Ha nem, akkor azonnal álljbfel és hagyd ott, nehogy már valami fostalicskával furikázza a hercegnői ülepedet. :D F

2018. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
76%

Ne haragudj hogy nem a kérdésre válaszolok, mert azt előttem leírták amit azzal kapcsolatban gondolok.

Nem gonoszkodásból írom.


De valahol nagyon furcsának tartom hogy nem vagy hajlandó hosszabb távolságot levezetni. Vagyis hogy ez a másiktól van elvárva. Nem azért mert szereted vagy nem. nem mindenki szereti ez rendben van. De elvársz egy olyan dolgot amire te nem lennél hajlandó (és itt ugye nem extrém dologról van szó)?

Csak emiatt (mondjuk eltöri a másik a karját) nem mennél el egy előre leszervezett valamire? Nekem ez kicsit ilyen műkényelmi dolognak tűnik vagy önállótlanságnak.

Még egyszer mondom nem bántásnak szánom csak kicsit meglepődtem rajta:)

2018. aug. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
27%
Ahova én járok nyaralni, oda űrhajóval kell menni.
2018. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
49%

18: Kettőnk között a különbség hogy én komolyan írtam.


A saját autót meg feleslegesnek tartom. Kivéve ha nem céges célokra használt pénzkereseti eszköz. A legtöbb embernek felesleges. Mégis van. Mert az egyik legnagyobb ha nem a legnagyobb vagyontárgyuk ami látható. Mert a bankszámla nem látható.

2018. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Sajnálom szegény kérdezőt, hogy oly kevesen fogják fel a lényegét, mi a szempontja, pedig vette a fáradtságot és érthetően leírta.


Szerintem is amúgy hamar ki fog derülni , hogy vezet e az illető.

És ismerek én is olyat aki nem szivesen vezet hosszú távon, de a munkahelyéig, meg az óvodáig szükségből elvezet, nem is rosszul.

És mint kiderül igy van szocializálódva, hogy a komolyabb távon a családfő feladata a vezetés, amit amúgy jellemzően nem is vitatnak a férfiak? Nem értem mit kell ebbe belekötni?

2018. okt. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!