Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél illik rákérdezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél illik rákérdezni, hogy az illető autóval jár e?

Figyelt kérdés
Igen, pont miattatok merült fel a kérdés bennem, akik néhány válaszban anyagias p"cs"nak tartotok minden nőt, akiben felmerül bármilyen életviteli kérdés a randizás során. Ezt szeretném elkerülni az ismerkedés során. Mielőtt ilyenekkel illetnétek engem is, kifejteném bővebben. Nos, 27 éves vagyok, szóval 30 körüli férfiakkal ismerkedem, mostanában társkeresőkön. Egyedül élek, dolgozok, van egy 10 éves autóm. Nem vagyok budapesti, egy kisvárosban élek, ahol a tömegközlekedés nem az igazi, szóval én csak városon belül eljárok dolgozni az autóval. Amúgy nem szeretek vezetni, nem is mernék hosszabb útra merészkedni. Úgy nőttem fel, és olyan párkapcsolataim voltak eddig, ahol ha elmentünk egy belföldi, vagy közeli országba nyaralni, akkor természetes volt, hogy a családfő, a férfi vezet. Megmondom őszintén, nem tudnék úgy elképzelni egy új kapcsolatot, hogyha szeretnénk elutazni egy hosszúhétvégére akkor vagy vonaton kelljen kényelmetlenkedni, vagy nekem kelljen többszáz kilómétert vezetni. Tehát számomra az autó kérdés nem anyagi felmérés a férfival szemben, mert nem érdekel hogy milyen márka, hány éves, nem is igazán értek hozzájuk. Az sem zavar ha még a szüleinél lakik, majd jövünk hozzám, az sem szempont hogy nagy karrierje legyen, ha amúgy becsületesen dolgozik. Egyszerűen csak ezt tartom természetesnek, hogy hosszabb utakon a férfi vezet, főleg ha egyszer gyerekeink lennének. Azzal nem értek egyet, hogy elég ha van jogsija valakinek, soha nem bíznám rá magam olyan emberre, aki mondjuk 10 éve megszerezte de nincs semmi rutinja. Szóval a kérdés, hogy hogyan illene erre rákérdezni az interneten, úgy hogy ne higgye azt az illető, hogy engem anyagi okokból érdekel a dolog?
2018. aug. 22. 16:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi van ha mondjuk nem tudja letenni a jogsit? Ha mondjuk kb 1 milla ment rá a sikertelen vizsgákra és temérdek pótórákra és úgy döntött, hogy neki nem éri meg a továbbiakban ezzel a vezetés dologgal foglalkozni? Ha minden másban passzoltok, de nem lesz kocsija és nem fog vezetni, akkor "kukázod"? Van munkám, hobbim, céljaim, diplomám... csak jogsim nincs. Értem, ezek szerint ássam el magam..... (31/F)
2018. okt. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Na erre mit lépnél kérdező. Hivatásos teherautó sofőr vagyok,évi 50-100000km et megyek. De B kategóriám és a 10 éves középkategóriás autóm elveztettem egy balesetben. Magyar bíróságnak elég egy bűnbak,minden más ártatlan...(gyors ügylezáráa ítélet kényszer). Szóval elmúlt 600napban 150 000 balestmentes kmre jutott egy nagy baleset...
2018. okt. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!