Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Illik visszaírni, ha nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik visszaírni, ha nem jön be az illető?

Figyelt kérdés
Társkereső, küldött magáról képet, de egyáltalán nem az esetem. Ilyenkor melyik a jobb? Ha nem írok vissza egyáltalán, vagy egy bocs, de nem vagy az esetemet írok?
2016. máj. 16. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Még nem voltam társkeresőn, de ha írok valakinek, jól esik a válasz. Ha elutasító az se gond, főleg ha meg is indoklod, és nem valami nagyon alpári jelzővel illeted a külsejét
2016. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, ha írsz. Mondd neki simán, hogy más típusú férfiak jönnek be neked és köszönd meg a levelet, kívánj további szép napot. És végül egy smile :)

Nem kerül semmibe, de legalább tudja az illető, hogy nincs további keresnivalója. Megkíméled magad és őt is a további húzavonától. 26/f

2016. máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, illene visszaírni, ha többnek tartod magad az ottani átlagnőknél. Ugyanis az ottani átlagnők még csak 1 betűnyi válaszra sem méltatják azt, aki nem tetszik nekik. Tehát itt a jó alkalom, hogy megmutasd emberséged.
2016. máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Öhömmm, pasi vagyok :D De azért köszi a válaszokat!
2016. máj. 16. 14:51
 5/12 anonim ***** válasza:

:D


Oké. Akkor meg pláne illik emberségesnek - úriembernek- lenni.

2016. máj. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Különben én nem veszem magamra, ha valaki nem ír vissza, ahol én fenn vagyok, ott pl aki nem előfizető, csak korlátozott számú levelet írhat...szóval nem várom el, hgoy egy bocs de nem vagy az esetemre pazarolja a napi limitjét.

Mondjuk én előfizető vagyok, így vissza tudok írni, de aki nem az, attól megértem ha nem ír.

2016. máj. 16. 14:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát illeni illene, de én is jártam már úgy hogy nem írtam/nem írtak, és talán kíméletesebb megoldás mint hazudni vagy megsérteni a másikat.
2016. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, alapvető udvariasság.
2016. máj. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a nyuszika sapkájának az esete. Ha visszaírsz, azért vagy bunkó, mert miért bátorítod (nem, a szóból nagyon sokan nem értenek), ha nem írsz vissza, akkor meg azért, mert válaszra se méltatod.
2016. máj. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez rohadtul nem nyuszika és a füstszűrős sapka esete, hanem kulturáltság kérdése. Vissza kell írni, mert nem állatként kezeljük a másik nem egyedeit, hanem emberként.

Hogyan várhatnánk el a nőktől, hogy tanuljanak kulturáltságot és legalább imitálják, hogy a nem jó pasi is valahol legmélyén ugyancsak ember, ha mi magunk nem mutatunk példát?

2016. máj. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!