Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 35-50 közötti nők! Ha tegyük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-50 közötti nők! Ha tegyük fel, nyitottak lennétek egy kis kalandra egy 24 éves sráccal, hogy kezdeményezzen az illető?

Figyelt kérdés

Ha őszinte akarok lenni, igazából mindig is az érett nők vonzottak igazán szexuálisan. Párkapcsolatot csak egy korombeli lánnyal tudnék elképzelni, bár ezt nem tudhatom biztosra, mert még nem voltam idősebb nővel.

Igazából erről álmodom évek óta, hogy bár egyszer lenne lehetőségem egy vonzó érett nővel szeretkezni, mielőtt közeledni kezdenék a 30-hoz. Különben talán egész életemben úgy érezném, hogy kimaradt az életemből az, amire a leginkább vágytam, hogy átélhessem.


Szóval, ha te is vágynál egy kalandra egy fiatal férfival, akkor hogy kezdeményezzek nálad, hogy jó benyomást keltsek benned?

Lehetek annyira őszinte, hogy egy kis beszélgetés után elmondom, hogy vonzódom az érett nőkhöz?

Vagy eleve hogy kéne kezdeményeznem?

Gondolom ez azért másabb helyzet, mintha egy korombeli lányt hívnék randira. Hogy csináljam?


2015. júl. 13. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Drága aranyom, attól hogy valaki 30-50 éves, nem biztos, hogy tapasztalt, meg nem rád vágyunk, hanem egy férfira, te egy gyerek vagy ;-)
2015. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

En 32 vagyok szal nem az altalad megjelolt korosztaly de a te korodbeliek hozzam ferfiasan probalnak kozeledni, ami eleg vicces:-)))


Nem birom a fiatalabb sracokat,mde egyszer volt h tetszett egy 24 eves, azert mert jofej es kozvetlen volt, jokat lehetett vele dumalni es nem azt ereztem vegig h le akarja tepni a bugyimat, kesobb persze bevallotta h igen😀😀😀


Szoval a kozvetlenseg a kulcs, h ne probald megjatszani magad, es idosebbnek latszani mint amennyi vagy, sztem ez a kulcs:-))


Nem jottem vele osze vegul, mert kinottem ebbol a partizunk napestig csak a manak elek korszakbol, de aranyos volt h megprobalta:-))


Szoval ne add fel, sok harmincas no van akiknek bejonnek a korodbeli sracok csak meg kell oket talalni:-)

2015. júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az miért nem jut soha eszetekbe, hogy mennyire megalázó és taszító, hogy csak szexre kellenek a nálatok idősebb nők, és ezt még külön ki is hangsúlyozzátok :D mintha nem érné fel ésszel az ember lánya. Nem értem.
2015. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért én nem csak szexre kellenék egy érett nőnek?:)
2015. júl. 13. 21:26
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazából arra vágyom, hogy ő legyen felül.

Csak van olyan nő, aki kényeztetne egy fiatalabb fiút

(csak szex céljából)

2015. júl. 13. 21:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért talán azt gondolod ha az ember idősebb akkor kizárólag szexelni akar a partnerével aztán mindenki menjen haza? Ugyanúgy igénye marad a társasprogramokon való részvétel is együtt, nem pedig bújkálva valami sötét zugban kettyintgetni.
2015. júl. 14. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

azért van ilyen is nem igaz?

egyébként nem azért szeretném, mert tapasztalt, hanem csak mert egyszerűen az érett nőkhöz jobban vonzódom. Talán lelkileg is.

2015. júl. 14. 09:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy kevés pénzzel kipróbálhatsz egy érett prostit (40-45), mint én 24 évesen annak idején. Utána már nem volt kedvem az érett nőkhöz...
2015. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek a #8-al, én is így tettem (többször is), de én azóta csak jobban imádom őket :)
2015. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!