Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lusta vagyok, vagy félek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lusta vagyok, vagy félek egy kapcsolattól/lányoktól?

Figyelt kérdés

Valahányszor eszembe jut a gondolat a szerelemről, barátnőről elszomorodok, mivel nekem nincs barátnőm, nem is volt még. Megvan bennem rá a vágy, viszont ha valaki képbe kerül (nagyon-nagyon ritkán) akkor máris elmegy a kedvem, visszavonulok, hogy 1 hónap múlva megint azon keseregjek, hogy szeretnék valakit, de nem lehet.

Elgondolkodom, hogy kell-e ez nekem, nincs hozzá semmi kedvem, még egy ártatlan találkozóra is nehezemre esne elkészülni és elmenni, mert inkább néznék itthon egy meccset stb. Úgy érzem, hogy akkor felborulna a kis nyugodt életem, járkálnom kellene ide-oda, családi események stb. Úgy 17 éves korom óta van bennem, hogy de jó is lenne egy barátnő, de már 22 vagyok, és azóta sem változott semmi.

Ennyire megszoktam volna már így, vagy ezt beszélem be magamnak tudat alatt önbizalomhiány miatt?



2019. máj. 18. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is szinte pont ebben a cipőben járok, szerintem ez csak védekezés arra,hogy azért nincs mert nem akarsz és véletlenül se azért mert a kutyának se kellünk, ugye mennyivel jobban hangzik az első? :)
2019. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na igen... :/
2019. máj. 18. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!