Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen okból nem vonzódom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okból nem vonzódom és undorodom a lányoktól?

Figyelt kérdés
Nem tartom őket vonzónak a szememben mert ki tudja, hogy hány farok járt már bennük. Gusztustalan számomra az egész női nem úgy ahogy van, sajnos különböző okok miatt kiábrándultam belőlük és valami legbelül eltört bennem irántuk. Egyre jobban erősödik az utálat és az undor bennem a lányok iránt. Nem bántom őket és egy rossz szavam sincsen hozzájuk de távol tartom őket magamtól és ha közelednek felém akkor nagyon hamar véget is vetek neki.

2019. márc. 1. 19:27
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%

És a te szerszámod hány nőben járt már?

Ha még egyben sem, akkor a megoldás a problémádra hogy keresel egy szűz lányt.

Ha meg már nem vagy szűz, akkor nem értem a problémád.

2019. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
91%
Mi a trauma oka? Rossz tapasztalat? Mert ez nem egészséges hozzáállás...
2019. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tartom őket vonzónak a szememben mert ki tudja, hogy hány farok járt már bennük."

"különböző okok miatt kiábrándultam belőlük"


Szívesen.

2019. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Egy nőben sem járt a szerszámom.
2019. márc. 1. 19:42
 5/41 anonim ***** válasza:
93%

Akkor megvan a valasz, egyszeruen irigyled masok oromet, az irigysegbol pedig megszuletik a harag majd az undor.

Biztos jo neked igy? Annyira nem lehetsz szerencsetlen, hiszen azt mondod eszre vesznek. Ha az irigyseget legyozod, ami tudom, hogy nem egyszeru akkor meg te is lehetsz boldog.

2019. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
84%
B uzi-e vagy?
2019. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
2019. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Dehogy vagyok én irigy másokra. Engem mások nem érdekelnek. Dugják sorra a nőket az sem érdekel.


Az, hogy észre vesznek azért egy kicsit túlzás. Volt egy-két lány aki próbált felém közeledni azokat elküldtem. De amúgy észre sem vesznek ezen kívül.

2019. márc. 1. 19:48
 9/41 A kérdező kommentje:
Buz.i nem vagyok.
2019. márc. 1. 19:50
 10/41 anonim ***** válasza:
82%
Én meg a férfiaktól undorodom. Sekélyes ösztönlények, nulla belső értékkel.
2019. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!