Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen okból nem vonzódom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okból nem vonzódom és undorodom a lányoktól?

Figyelt kérdés
Nem tartom őket vonzónak a szememben mert ki tudja, hogy hány farok járt már bennük. Gusztustalan számomra az egész női nem úgy ahogy van, sajnos különböző okok miatt kiábrándultam belőlük és valami legbelül eltört bennem irántuk. Egyre jobban erősödik az utálat és az undor bennem a lányok iránt. Nem bántom őket és egy rossz szavam sincsen hozzájuk de távol tartom őket magamtól és ha közelednek felém akkor nagyon hamar véget is vetek neki.

2019. márc. 1. 19:27
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan kell.
2019. márc. 1. 21:19
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
A félelem dühöt szül, a düh pedig gyűlöletet. Először a félelmed okát kell kiderítened, aztán tudsz továbblépni, mert itt messze nem arról van szó, hogy undorodsz tőlük, mert nagyon is vágysz egy nőre, hanem arról, hogy nem tudsz kapcsolatot kialakítani, esetleg nem tartod magad "elégnek", ezért inkább gyártottál egy elméletet és utálod őket, mert úgy könnyebb a kis lelkednek elfogadni, hogy nincs senkid.
2019. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Eltaláltad. De hiába gondolkodom mindig is féltem tőlük már óvodás korom óta.
2019. márc. 1. 21:30
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, ha te nem tudod mi honnan tudjuk? De legalabb ez kiderult, hogy az utalattal igazabol magadat veded. Ez mar egy jo nyom, ez vezet valahova. Szerintem ha eleg kitarto vagy ra tudsz jonni honnet ered ez a felelem.

Hadd tegyem fel az ilyenkor kotelezo kerdest: szuleiddel milyen a kapcsolatod? Es nekik egymassal?

2019. márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

A szüleim már régen elváltak.


Édesanyámmal úgy ahogy jó kapcsolatom van.

2019. márc. 1. 21:36
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress fel egy szakembert, pszichológust. Nekik pont ez a dolguk, hogy feltárják a miérteket, de neked is dolgoznod kell magadon, mert ez úgy megy.
2019. márc. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi ehhez kevesek vagyunk. Egy pszichológus is jó pár találkozás után fog tudni előrelépni, még akkor is, ha úgy tűnik első vizit után sokat tud. Sejtek szorongást, de az is felmerült, hogy más területeken egyébként előjön-e indokolatlen félelem, szorongás. Szorongós vagy/voltál-e vizsgák. Nem sima drukkra gondolok, hanem olyan érzésre, hogy megtorpansz a vizsgaterem ajtaja előtt, és majdnem visszafordulsz. S ehhez hasonló érzések vannak-e más területen. Ha igen, sorolj fel néhányat.
2019. márc. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz nem megyek.
2019. márc. 2. 11:48
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Akkor olvass ilyen könyveket, nézz ilyen előadásokat. Ha nem foglalkozol vele, akkor még nem fáj eléggé.
2019. márc. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyen kérdéseknek mi a célja? Nem ez az első hasonló, amit itt olvasok, leírja a srác, hogy ő utálja a nőket, nem akar tőlük semmit és milyen faxa így. Mi a probléma? Felőlem undorodhatsz a nőktől, hol érdekel az engem.
2019. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!