Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért félek ennyire a nőktől/l...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ennyire a nőktől/lányoktól?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy semmilyen negatív élmény sem ért sohasem a nőket illetően.



Amikor a közelemben vannak akkor egyszerűen feszült leszek, elmegy a hangom, izzadok és úgy érzem, hogy a jelenlétemmel zavarom őket és a kinézetem taszító hatással van rájuk. Ha rám néznek rögtön egy negatív megítélés jut az eszembe mert úgy érzem a visszataszító külsőm miatt néznek rám és biztosan elítélnek magukban. Félek tőlük és ezért kerülöm őket. Mindig abban reménykedem, hogy nem találkozom egy nővel sem és nem kell velük beszélgetnem vagy rájuk néznem. Rettegek tőlük de nem tudom, hogy miért. Persze lánnyal még sohasem kerültem közelebbi viszonyba, szinte szóba sem álltunk egymással de szerintem ez idáig nyilvánvaló is volt.



2019. márc. 1. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert megrekedtél azon a csecsemői szinten, amikor az illető nem tudja különválasztani a saját belső világát a külvilágtól.
2019. márc. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Apaképed, férfimintád milyen?
2019. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A kettes lehet hogy eltalálta. Engem például apám mindig fikázott mind külsőleg mind belsőleg és ez miatt úgy éreztem, hogy nem érek semmit és nem tetszek senkinek. Ha így van akkor töröld ki valahogy a fejedből és csak figyeld a reakcióikat, lehet hogy tetszel nekik:)
2019. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

#3


Egy kritizáló szülő, egy gyenge apa, egy túl erős anya mind mind vezethetnek fiúgyerekeknél a férfi minőség elsajátításának hiányához, ez egy elég gyakori jelenség.


Szépen lehet vele dolgozni és meg lehet haladni!:)

2019. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A nők semmilyen reakciót nem szoktam csinálni a jelenlétemben.
2019. márc. 1. 15:46
 6/14 anonim ***** válasza:
Mit szoktál figyelni rajtuk? Szemezés történt már valaha?
2019. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"A nők semmilyen reakciót nem szoktam csinálni a jelenlétemben."


A re-akcióhoz előbb akció kell, hogy lehessen rá válaszolni (re), tehát reagálni.


Tehát ha szóba sem állsz velük és kerülöd őket, akkor mire kellene reagálniuk?

2019. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem merek rájuk nézni. Ha egymásra nézünk rögtön el is kapom a tekintetemet és inkább a földet nézem.
2019. márc. 1. 16:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezért kérdeztem a férfimintádat, hogy meg tudjuk nézni hol akadt meg a személyiségfejlődési folyamat, ezáltal kiderüljön mivel kell operálni ha fel akarod oldani a blokkot.
2019. márc. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Semmilyen jó apamintám nincsen.
2019. márc. 1. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!