Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoktól félek valójában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoktól félek valójában vagy a párkapcsolattól?

Figyelt kérdés

Volna esélyem próbálkozni néhány lánynál, akik nem is biztos, hogy startból lekoptatnának, de nagyon félek attól, hogy mi van ha mégis kosarat kapok.

Nem tudom eldönteni, hogy 20-21 évesen biztos csak egy elutasítástól tartok vagy talán egy esetleges párkapcsolattól inkább?

Mikor úgy van, hogy képbe kerül valaki egyből megfutamodok és azt mondom magamba, hogy jól van ez így (mármint, hogy szingli maradok) máskor meg azon agyalok, hogy miért csak nekem nincs barátnőm.



2018. nov. 23. 21:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Úgy akartam írni, hogy ha próbálkoznék volna esélyem néhány lánynál.
2018. nov. 23. 21:03
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Természetes a félelmed . Anno amikor 14 voltam az az 12 évvel ezelőtt xdd én is féltem , tehát ez természetes, sőt ahányszor jött valami új mindig volt egy kis remegő érzés, hogy mikor hívhatom fel végre témázni. :D
2018. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek az újdonságtól, az ismeretlentől félnek. Hogy olyan utakra tévednek, ahol még nem jártak. Ez lehet egy elutasítás vagy éppen egy sikerre vitt kapcsolat. De lehet a sikerre vitt kapcsolat adta kötelék és felelősségérzet is olyan, ami első blikkre nyomasztóan hat arra, aki még ezen a téren tapasztalatlan. Úgyhogy igazából nem kell megijedni a szárnypróbálgatás közbeni első tériszonytól a fészek szélén, hanem tovább kell menni. ;)
2018. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A lehető legkisebb kockázatot kell válalnod, így a hölgyet is megkíméled a kínos helyzettől. Felméred a helyzetet. A sintértelepen sokat lehet gyakorolni, vagy a kutyamenhelyen, ahol sok a kutyus.


Bemész oda, és látod melyik kutyusnak vagy a legszimpatikusabb, de lehet éppen neked nem ő tetszik, hanem amott az, felé lépsz, mondadsz neki valamit, én köszönök neki, vagy juti falattal kedveskedem, ha nyalja a kezem, sikerült, egymásrahangolódtunk.


És igen, nem csak csupa jó, mert a kutya xarik, és azt el kell takarítani. Cipőket rág meg...Gazdának lenni komoly dolog, gondoskodással, az időddel fizetsz érte.

2018. nov. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. A 4-es merre ül a lovon? Vagy hova szánta a válaszát? Mert ez a kutyamenhelyes példa annyira releváns a kérdés szempontjából, mintha azt írnám, hogy a villanykörtét hagy kihűlni mielőtt csupasz kézzel kicsavarod. :D :D :D
2018. nov. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szerintem is az a gond, hogy félek kizökkenni a megszokott, jelenlegi életemből, és felvállalni azt, ami egy kapcsolattal jár. Talán majd ha találkozom egy olyan lánnyal, aki elsőre olyan lesz, hogy hű, bármit megtennék érte akkor ez eszembe se fog jutni.

Egyébként olyan létezhet, hogy annyira elfásulok így, hogy már tényleg nem lesz semmi kedvem párkapcsolatban lenni?

2018. nov. 24. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!