Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek tudatában valóban érdemes távol maradnom a lányoktól/nőktől?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal,hogy idáig nem ismerkedtem és semmit sem tettem érte,hogy bármi is kialakulhasson a lányokkal de részletesen leírom,hogy mi ennek az oka:


- nincsen vonzó külsőm, nem keltek vonzalmat a lányokban ( véleményem szerint de nekem ebben igazam van )

- A jobb kezem el van ferdülve ami valamilyen szinten megnehezíti az életemet, óvodás koromban el volt törve és rosszul forrt össze

- Nincsen szociális életem, nem járok el sehova sem, soha nem is voltam

- a lányokhoz egy szót sem tudok szólni annyira életképtelen vagyok de nem is akarok velük beszélni

- A testalkatom olyan ami említésre sem méltó

- Nem olyan családból származom ahol levetővé lehetne tenni azt,hogy bárkim is lehessen, ez is meggátol benne

- a külsőm, a belsőm mind mind egy hulladék.


Sportolok, egészségesen étkezem, olvasok, de mind hiába. Egyszerűen a lányok szemében egy selejt vagyok.



2019. márc. 21. 13:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Ezt neked kell eldöntened.
2019. márc. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd magadra, hogy selejt vagy, legyen már egy kis önbecsülésed. Ha nem keresel magadnak senkit, akkor azt sem mondhatod, hogy nem kellesz, mivel ezt nem tudhatod. Az tuti, hogy csak úgy nem fog a szádba repülni a sült galamb, erre ne is várj.
2019. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Napi rinya. Ha nem vagy megelégedve magaddal, akkor miért nem változtatsz? Vergődéssel és nyavalygással nem sokra megy az ember, az biztos.

Ennyiből nem lehet tudni, hogy hogy nézel ki, lehet hogy csak te ítéled magad ilyennek.


Ha nincs szoc életed, még lehet esélyed arra, hogy találsz hozzád hasonló típusú lányt, aki szintén zárkózott-féle.

Ez önmagában nem tenné reménytelenné a helyzetedet, de ha életképtelennek tartod magad, az már elég baj. Főleg ha változtatni sem akarsz.


A leírásodból nem derül ki, hogy hogyan nézel ki, milyen családi helyzeted van, vagy személyiséged. Sokaknak van negatív önképük, miközben nem néznek ki annyira rosszul. Tehát ennyiből nem derült ki semmi.

2019. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne, hogy ennyire nincs benned semmi érték? Mert ha egyáltalán meg tudom fogalmazni magadnak ezeket a dolgokat, akkor valószínűbb, hogy egyszerűen csak nagyon alacsony az önbecsülésed, ami nem biztos, hogy a valóságot tükrözi.
2019. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%
Engem pl nem zavarna, hogy valakinek el van ferdülve a keze, bár nem tudom ez hogy néz ki, de nem hangzik olyan rémesnek. Ennél rémesebb az, amikor olyan férfi ismerkedik, akinek elől hiányzik a foga:D Na olyankor is csodálom, hogy valakinek ekkora önbizalma van ilyen csámpás mosollyal:D Szerintem ez pozitív példa lehet, a ilyen férfi ismerősömnek van önbizalma ahhoz, hogy lányoknál kezdeményezzen, akkor te mitől tartanál?
2019. márc. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ez a lista egyikre sem ok, hogy ne legyen párod. Bár, aki önmagát nem szereti, hogy várja el, hogy más szeresse. A kudarctól való félem, pedig fölösleges, mert úgyis fog kudarc érni, ezt már most megmondom. Mindenkit ér, aki ismerkedik. A te életed, a te döntésed. Vagy elkerülöd örökre a nőket, vagy ismerkedsz. Mindenki maga dönti el.
2019. márc. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nem próbálkozol semmit, mégis mire vársz? Nem fog a sült galamb a szádba repülni. Hidd el nem vagy reménytelen akárhogy is nézel ki, itt a másik utcában olyan hapsija van a csajnak h ha nem látom nem hiszem el. De ha így léleírod magad ne csodálkozz.
2019. márc. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne,hogy nincsen semmi érték bennem.


Azért nem ismerkedtem sohasem mert eleve tudtam előre a kudarcot. Ha jobban belegondolok miért kezdjek bele olyanba amit már az elején tudok,hogy pofára esés lesz.

2019. márc. 21. 14:16
 9/24 A kérdező kommentje:
Ja igen. A farkam is kicsi ez lemaradt. Úgyhogy távol maradok.
2019. márc. 21. 14:19
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

"- nincsen vonzó külsőm, nem keltek vonzalmat a lányokban ( véleményem szerint de nekem ebben igazam van )"


A külsőn bizonyos mértékig lehet változtatni, amit meglehet, azt meg kell tenni ebben az irányban.


"- A jobb kezem el van ferdülve ami valamilyen szinten megnehezíti az életemet, óvodás koromban el volt törve és rosszul forrt össze"


Nem tudom, mennyire durva ez a dolog, legrosszabb esetben bevállalhatsz egy korrekciós műtétet.


"- Nincsen szociális életem, nem járok el sehova sem, soha nem is voltam"


Ez az egyik legnagyobb baj, és ha ezen nem változtatsz, akkor nem is nagyon lesz senkid, esetleg lehet próbálkozni társkeresőn.


"- a lányokhoz egy szót sem tudok szólni annyira életképtelen vagyok de nem is akarok velük beszélni"


Ha nem is akarsz velük beszélgetni, akkor mit vársz? A lányok nem földönkívüliek, ők is emberek, ugyanúgy lehet beszélgetni velük, mint bárkivel.


"- A testalkatom olyan ami említésre sem méltó"


Lehet rajt javítani.


"- Nem olyan családból származom ahol levetővé lehetne tenni azt,hogy bárkim is lehessen, ez is meggátol benne"


Ez mégis mit jelent? Csöves vagy, vagy mi?

2019. márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!