Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igazat mond magáról hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazat mond magáról hogy ő egy introvertált lány ha igy viselkedik?

Figyelt kérdés

..havonta 2x 3x bulizik

..szivesen flörtöl vad idegen pasikkal

..szivesen ismerkedik bárkivel

..kezdeményező tipus tehát pasinál is ő lép elősször

..néha részeg olyankor hangosan énekel ordibál táncol

..szeret füvezni

..szereti a házibulikat

..sokat jár a barátnőihez


és mégis azt mondja, h introvertált, csendes, zárkózott


23 éves a lány


2019. máj. 9. 17:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Simán mondhat igazat.

Én is elmegyek úgy havonta egyszer vagy kétszer a barátokkal mindenfelé (buliba mondjuk nem, max házibuliba, de piálni simán), részeg is párszor már voltam, de itthon dolgozom, és én összesen kb. ennyit megyek emberek közé. Amikor irodában dolgoztam, teljesen leszívta az energiámat, semmire nem volt erőm, pedig nem volt egy nehéz munka, de egyszerűen az, hogy nyolc órán át emberek beszélnek körülöttem, kikészített. Fiúknál azért kezdeményezek, mert nekem is az introvertáltak jönnek be, ők meg ritkán mernek :) De ettől még introvertált vagyok.

2019. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!