Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy huszon éves közepesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy huszon éves közepesen introvertált lány hol ismerkedhet új emberekkel?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 11. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Félig kezdesz kigyógyulni vagy mit jelent a közepes?
2018. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"közepesen introvertált"


vonalzóval mérted le?

2018. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ugyanott, ahol más emberek.


Hobbik, sportok, táras programok.

2018. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Introvertált fiúként nekem az introvertált lányok jönnek be...Tapasztalatból mondom, hogy szinte bárhol ismerkedhetsz csupán amikor egy fiú jelzést ad akkor legalább mosolyogj vissza rá. Számomra az a legzavaróbb, amikor a lány nem küld semmilyen jelet, pedig én introvertáltként nehezen szólítok le lányokat. És ha már megteszem kell az önbizalom ami a pozitív visszajelzésből származik.

Tudom, hogy a fiúk többsége a nagyszájú lányokat szereti akik mindig a figyelem középpontjában vannak, de hidd el, hogy vagyunk jópáran akik a tömeg szélén meghúzódó lányokat tartjuk vonzónak.

Azt meg nem is mondom, hogy kezdeményezzél te is, mert mint már írtam fiúként is nehéz azt megtenni nem, hogy egy lánynak.


Ha van kedved csevegni írj rám (28 fiú).

2018. ápr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 AchromaticSmarties ***** válasza:
48%
A szülészeten, mindenhol máshol régi vagy közepesen régi emberek vannak.
2018. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Clay Morrow ***** válasza:
Internet.
2018. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Internet adja magát.

Munkahely, vagy hobbi, közösségi tevékenységek, vonaton is akár.

Sőt, akár az utcán is, ha kicsit rá tudod venni magad, hogy mosolyogj és ránézz férfiakra.

2018. ápr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
kb a báltól a kamionig terjed a lehetséges helyszín :P
2018. ápr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
közepesen introvertált, azaz átlagos?
2018. ápr. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akár itt is, de gondolom te is a szokásos "neten semmiképpen nem ismerkedem!!!44!négy!!" típus vagy.
2018. ápr. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!