Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igazat mond magáról hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazat mond magáról hogy ő egy introvertált lány ha igy viselkedik?

Figyelt kérdés

..havonta 2x 3x bulizik

..szivesen flörtöl vad idegen pasikkal

..szivesen ismerkedik bárkivel

..kezdeményező tipus tehát pasinál is ő lép elősször

..néha részeg olyankor hangosan énekel ordibál táncol

..szeret füvezni

..szereti a házibulikat

..sokat jár a barátnőihez


és mégis azt mondja, h introvertált, csendes, zárkózott


23 éves a lány


2019. máj. 9. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem... ezek szerint extrovertált. De hatudod ilyen maga a kérdés már értelmetlen...
2019. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Én már ezeknél az introakármi szavakat sem értem, és lusta vagyok rákeresni.
2019. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Akkor nem ismeri magát eléggé a lány ha ilyeneket csinál
2019. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez extrovertált típus.
2019. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Első vagyok. A személyiségedtől vagy az aki, nem attól amit mondasz. Hiába mondogatom h introvertált vagyok, mert nem, és nem is leszek attól h igazából azt hazudom, h az vagyok.
2019. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Persze. Én meg a Római Pápa vagyok és épp magyarul gyakorlok. 😃
2019. máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Rockarc ***** válasza:
70%

Sokan keverik, mert az eredeti szot felulertelmeztek a noi magazinok, reszben tudatlansagbol, reszben nemtorodomsegbol masra kezdtek el hasznalni, mint amit eredetileg jelentett. Ram peldaul szinte mindenki azt mondana, hogy extrovertalt vagyok, pedig nem. A szemelyisegtipusok alapjan en tipikus introvertalt vagyok.


Nem a mulya, gyava, lusta ember az introvertalt megfeleloje, igaz nem is zarja ki. Az, hogy valaki nem tud a masikhoz hozzaszolni az nem introvertaltsag. Ettol meg lehet az is, de ez egyaltalan nem hatarozza meg a szemelyiseget. De sokaknak kenyelmes igy hasznalni es ezt erteni alatta. Nem hiaba szuletnek onjelolt neptanito blogocskak tucatszamra, ahol probaljak jol vagy tobbnyire rosszul elmagyarazni a jelenseget. Aki meg szeretne erteni, annak Carl Jung-ig kell visszalapoznia.


43F

2019. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Persze, az “énképe” szempontjából igaz.


A valóság szempontjából nem.


Ettől még sz ő szubjektív valósága is valóság, és abban igaz.

2019. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Ez az introvertált, extrovertált ez most akkora divat lett. Bezzeg a mi időnkben még csak csendesnek meg nagyszájúnak hívták az ilyeneket. Rosszabb esetben k.vának :D

Amúgy, az egész kamu a részéről.

2019. máj. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Az introvertált nem azt jelenti, hogy csendes vagy nem jár bulizni, nem barátnőzik, azt jelenti, egyedül töltődik fel. Az introvertált is mehet buliba, de őt nem az emberek meg a zsizsgés töltik fel.
2019. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!