Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőtársaim ti is lemondtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim ti is lemondtatok már erről? Kötöttetek kompromisszumot magatokkal? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy három éves nagyon jó párkapcsolatom, sok közös cèllal,minőségi időtöltéssel, vidám napokkal együtt.

Kapcsolatunk fekete foltja az intimitás és szenvedély másképp szólva nem jó a szex..

Az előző partnereimnél előtte jó volt a szex de ők lelkileg nem tudták megadni amit a mostani párom igen

Valahol vágyódom arra a szerelemre amitől kocsonyás lesz a lábam ,de azt is tudom hogy a nagy hévvel teli szerelmek nem tartanak sokáig és csak a mozivásznon mutatnak jól

Néha viszont teljesen eltudom fogadni ezt a helyzetet,néha nem...

Úgy gondolom az élet kiegyenlít mindent

Másban nem “diétázom”

Jó körülmények között élek nincsenek anyagi gondjaim,sok célomat elértem már idáig ...minden nem lehet tökéletes

Van aki szintén megalkudott már magával?

26/N



2019. máj. 9. 09:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
Idősebb vagyok nálad,de úgy vagyok vele,hogy ilyenbe nem megyek bele.Pedig volt sok kapcsolatom,meg mondhatnám hogy szorít az idő,stb.De nem mondom.Vagy lesznek érzelmek rendesen,a szex is jó,meg cakk-pakk együtt,vagy akkor nem kell senki.Köztes megoldásoknál mindig nagy űr van az emberben.
2019. máj. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Eközben alig várom, hogy maximálisan kielégítsek szenvedélyesen, vadul, buján egy nőt. 🙂 Rég szeretkeztem, lassan már el is felejtem, milyen a punci illata, íze. 31F
2019. máj. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A párkapcsolatom utolsó 1 évében már egyáltalán nem volt szex (az azt megelőző 4 évben is csak döcögött havi 1-2 alkalommal). Minden más szempontból nagyon jól működött,8 évig voltunk együtt de én végül szakítottam emiatt.Igazából már megbántam, hogy nem előbb, mert így 30 feletti nőkét már nem olyan könnyű a társkeresés jobb lett volna még huszonévesen kilépni belőle.
2019. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Túl fiatal vagy ahhoz, hogy kompromisszumot köss. Keress mást.
2019. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!