Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 körül már be kell érni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körül már be kell érni a nem túl jó párral és kompromisszumot kötni magunkkal, mert vagy ez vagy az egyedüllét? Hogy látjátok?

Figyelt kérdés

Már kétségbeesek lassan.


Most van valaki, aki 30 éves gyerek, mert anyuka eteti itatja kb és bevásárolni se tud, jövőképe kb nulla.

Emellett másban megfelelő.


2018. febr. 17. 08:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Nekem ez nem volna megfelelő. Bár soha nem is kellett ilyenről döntenem, és jelenleg nem érzem hogy kompromisszumot kötöttem volna.


34F

2018. febr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Mennyivel jobb egy felnőtt gyerekkel, mint egyedül?

30 fölött már igazán tudtam élvezni, hogy szingli vagyok, nem kell alkalmazni senkihez, azt csinálom, ami nekem öröm.

Ezt az életformát biztos nem adtam volna fel valamiért, akinek fel kell katonázni a párizsis kenyeret. :/

Találtam olyan társat, aki hozzáad az életemhez, akivel boldog vagyok. De ehhez az kellett, hogy ne alkudjak meg az első lúzerrel, akit az utamba sodort a véletlen.

2018. febr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Inkabb egyedul vagyok mint egy nagyranott ferfigyerekkel! Tudod ki takaritson utanuk
2018. febr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Nekem volt egy 28 éves 'gyerekem'. Köszi...inkább forduljak fel egyedül.
2018. febr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmiféle képen se Érd be kevesebbel.! Főleg ne egy 30 éves gyerekkel, mert tönkre teszi az életedet! Tanulj a hibámból!
2018. febr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A verzio dolgozik de lusta mindenhez

B verzio nem dolgozik de meg csinal mindent , kajat ,mos, takarit de nem tudja mihez kezdjen

C verzio dolgozik atlagosan keres , meg csinal maganutan mindent nincsennek elvarasai


Az en velemenyem , hogy a legtobb 20 feletti lanynak nem ezek kozul egy sem kellene es a kerdezo ki irasa sem reszletes .. ha a noknek csak annyi lenne a baja hogy anyucival lax akkor nem az igazat mondjak . A 20 feletti lany elvarasai minimum 200 netto jovdelem , sajat lakas( alberlet ki love) legyen kocsid elvegre a buszhoz hercegnonek erzi magat , stb. A 20 feletti ferfi elvarasa : o legyen az egyetlen ferfi az eleteben. A kulsosegekrol meg szo sem volt de azt nem is akartam irni mert valtozo , de annyit hozz tennek hogy egy ferfinak magaban egy csinos vagy megerto no is eleg nem erdekli hogy eladokent solgozik havi 130-50 ezerert ...

2018. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6# szerinted egy eladó megkap 150 ezret?


Nincsenek céljai és nem tud egy nagybevásárlást megcsinálni.

2018. febr. 17. 11:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem kell beérni!


De ha tényleg nem lenne más, akkor is jobb lenne inkább egyedül, mint egy sz*r kapcsolatban.

2018. febr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem kell beérni.

Nyilván egy 30 éves gyerekkel aki nem ért el semmit, nem akar elérni semmit és a jövőképe is semmi csak szenvedés lesz. Te leszel az új anyukája és etetheted, itathatod. Na, akkor már a TE jövőképed is nulla lesz.


Egyébként mi minden másban megfelelő? Jó magas és ezért jó vele mutatkozni?

2018. febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Volt dolgom 10 éves értelmi szinten lévő ( akkor 27 éves) növel aki velem akart volna ismerkedni. Itt jön ki az h csak azért h legyen nem kell.


Egyébként sem kedvelem az elhízott embereket. Én kérek elnézést, de nekem hányingerem van tőlük.

2018. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!