Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » El kell fogadnom, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kell fogadnom, hogy nem lesz sohasem párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok és még egyáltalán nem volt párkapcsolatom. Sőt még a lányokhoz semmi közöm sem volt. Meg egyetlen egy lánynak sem fogtam meg a kezét sohasem. A lányok egyszerűen nem nyitnak felém és én sem feléjük. Nem látom senkin sem a kölcsönös szimpátiát másfelől pedig nagyon bamba is vagyok. Nagyon nagy baj van az önbizalmammal és az önértékelésemmel. Nem tudom elfogadni, hogy egy lánynak szimpatikus legyek. Elméletileg a kinézetemmel nincsen semmi probléma sem de én nem így gondolom. Persze azt tudom, hogy nálam fejben van a legnagyobb probléma de egyszerűen nem tudok változtatni mert én egyáltalán nem vagyok vidám ember és ezt én tudom megjátszani. Állandóan póker arcom van és az évek alatt amióta ezek a problémák jelen vannak az életemben sokszor eljutok odáig, hogy beletörődöm az egészbe.

2018. jan. 8. 10:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%

Párkapcsolat helyett kezd azzal, hogy kibékülsz és megszereted önmagadat.


Amúgy nem vagy lemaradva, nem egy olyan ismerősöm van, aki huszonévesen esett át a tűzpróbán.

2018. jan. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Ne csináld már... 19 vagy és nem 91.
2018. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Sokszor eljutok arra a szintre, hogy beletörődöm és elfogadom.
2018. jan. 8. 11:01
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Igen, 19 éves vagy, szerintem már ne reménykedj semmiben...🤦🏼 Depressziós vagy? Mert akkor irány a szakember.
2018. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy depressziós vagyok. Állandóan rossz hangulatom van sokszor még élni sincsen kedvem. Emellett nem szeretek emberek között lenni. Szó szerint szorongok az emberek közelében. Nincsen önbizalmam és az önértékelésemmel is komoly problémáim vannak.
2018. jan. 8. 11:29
 6/31 anonim ***** válasza:
55%

Akkor törödj bele es fogadd el! Nem kell azonban fogadalmat tenned, egyszerüen tegyel az egeszre!


Az sokkal fontosabb, hogy talalj valamit, amiben örömödet leled. Hadd ne kelljen peldaloznom, a kerdesed alapjan eleg ertelmesnek tünsz.


Akar pozitivan is fel lehet fogni, hogy a lanyok ebben a korban, amiben eleg komoly es felelössegteljes dönteseket kell meghoznod a jövödet illetöen, nem a lanyok vagy a lazadas szedit meg.


Ha pedig ott tartassz, hogy elvezed az eletedet es boldog vagy, akkor hidd el, maguktol kezdenek erdeklödni a lanyok. Ha pedig te is keszen allsz, akkor majd meglatod, mi lesz belöle... ha megsem, akkor legalabb boldog vagy igy is.

2018. jan. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló helyzetben vagyok, annyi különbséggel, hogy én már 32 vagyok, és a faarc nem jellemző, én tudok boldog lenni, örülni dolgoknak és kifelé próbálok pozitívat sugározni az emberek felé, kedvességet. De nekem se volt még kapcsolatom, és én is eljutottam arra a szintre, hogy az jár a fejemben, hogy talán nem is való mindenkinek, így nekem se való, hogy valakivel párban éljek.

19 év még nem a világ vége, szóval nagy gond nincs, de mindenképp a gondolkodáson, hozzáálláson kell változtatni, mondom ezt úgy, hogy tudom, hogy nehéz, nekem se megy.

Ennyi idősen elgondolkozol néha rajta, hogy mások már rég a 4-5ik kapcsolaton is túl vannak, vagy a barátaid kapcsolatban vannak, neked meg még senkid, nyilván frusztráló tud lenni.

De ha eléred a 30-at ne adj 40-et, ez már sokkal nagyobb gond lesz. Esélyed is sokkal kevesebb lesz, ha lesz egyáltalán. Ha találsz is valakit, rájössz, hogy mennyi mindent elmulasztottál, amit már nem pótolhatsz, rájössz, hogy ennyi évet elpazaroltál az életből. Úgy értem, kapcsolati szempontból, lehet, hogy egyébként, sok hasznos dolgot tettél, de ha számít számodra a kapcsolat, akkor bánni fogod.

Arról nem is beszélve, mikor kezd kínos lenni a dolog. Mikor minden emberen érzed a megvetést, érzed rajtuk, hogy kinevetnek. Állandó célzásokat kapsz. Nem tudsz sok helyen, rendezvényen megjelenni, hogy ne éreznéd kínosan magad, sok beszélgető témát kerülnöd kell emiatt, ami egyébként is nehéz, ha nem vagy valami társasági ember. És ott van még az, hogy ha jó kapcsolatod van a szüleiddel, tőlik is állandó utalásokat kapsz. Mikor minden munkatársuk már, napi szinten a unokákról mesél, meg mutogatja a képeket a telefonon. Te meg még nőt se láttál. És nem csak neked nem lesz párod, de a szüleidtől is megvonod azt az örömöt. Na ez az igazán rossz érzés.

Szóval minden erőddel azon kell lenned, hogy a gondolkodásodon változtass, próbálj meg erőt venni magadon.

2018. jan. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
El se olvasom. 19 évesen olyan keveset éltél, hogy kár bármit us komolyanvenni. 2-3-5-10 ev alatt ugy megvaltozhat meg a szemelyiseged is hogy csak nevetni fogsz egykori magadon. Mint kindenki aki kino a tini “parából”
2018. jan. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Ha ennyire lusta vagy dolgozni a fejlődéseden, akkor jobb is, ha beletörődsz. Simán tudnál fordítani a szituáción, de ehhez tenned kell, akár pszichológus segítségével, de persze az önsajnálatban pocskodniázni nyilván sokkal könnyebb.
2018. jan. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Viszont hiába próbálok változtatni a gondolkodásomon egyszerűen nem megy. Én nem tudok pozitív kisugárzású ember lenni. Lehet, hogy van egy lány aki képes szimpatikus vagyok bár nem vagyok benne biztos mégis csak azon jár az eszem, hogy mit is akarok én egy magamfajta, nem vagyunk egy világ, mit is akarok én egy ilyen gyönyörű lánytól. Nekem nem megy. Hiába is szeretném. Nekem sem jó állandóan ilyennek lenni.
2018. jan. 8. 12:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!