Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek 31 évesen hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 31 évesen hol lehet elkezdeni párt keresni, ha még sose volt párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Sose volt még barátnőm, és ha ez kiderül, szerintem ott vége is az ismerkedésnek.

Mik a lehetőségek, hol a legtöbb az esély, párt szerezni. 31F


2018. jan. 7. 13:49
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
25%
Sehol, neked mar annyi, max kvazni tudsz de lehet hogy meg az is elzavarna.
2018. jan. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%
Ha eddig nem sikerült. ezután pláne érdekes lenne... Mindegy hova mész, veled van valami, ami miatt nem lett eddig nőd.
2018. jan. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Mi az oka, hogy eddig nem sikerült?
2018. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

Mert mi az oka,hogy eddig nem volt barátnõd?


Semmit sem jelent, hogy eddig nem volt senkid, mindenhol meg fogod találni csak akarni kell.


En már hallottam olyat,hogy vannak nõk akik örülnek annak,hogy az elsõk a férfi szivében.

2018. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nincs különösebb oka, nem járok bulikba.
2018. jan. 7. 13:59
 6/23 anonim ***** válasza:
Eddig hol kerestél párt, kérdező?
2018. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%

Ha csak nem szorongsz emiatt, akkor nincs a homlokodra írva, hogy eddig nem volt nőd..

Viszont szerintem állati frusztrált lehetsz a dolog miatt..az ember minél tovább vár, annál nehezebb lesz, meg tapasztalat nélkül elég nehéz hozni a teljesítményt, amit egy korodbeli nőnél fel kéne mutatni.

De még véletlenül se legyél az a típus aki az általános iskolába jár csajozni, mert azokat a kislányokat még könnyű befolyásolni.

Biztos van valami ami érdekel az életben, keress hasonló érdeklődési körű nőket és akkor lesz egyből közös téma amin el lehet indulni. Ne feszengj, nem kell dicsekedni hogy ő lesz neked az első és kész. Legyél magabiztos. Mást nem tudsz tenni, mint így próbálkozni.

2018. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nem próbáltam szinte sehol se keresni.

Nem feszengek emiatt, mert tudom, hogy alig van esélyem...

2018. jan. 7. 14:06
 9/23 anonim ***** válasza:
18%
Ha ilyen a hozzáállásod akkor esélytelen az egész. Mit csináltál eddig az életed során? Ha a magán életedben ennyire vitted, remélem legalább a munkádban sikeres vagy.
2018. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Drukkolok, sok sikert!
2018. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!