Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek 31 évesen hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 31 évesen hol lehet elkezdeni párt keresni, ha még sose volt párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Sose volt még barátnőm, és ha ez kiderül, szerintem ott vége is az ismerkedésnek.

Mik a lehetőségek, hol a legtöbb az esély, párt szerezni. 31F


2018. jan. 7. 13:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
42%
Mi az amiért nincs esélyed?Hibádzik a fogad?
2018. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
28%
Én sem járok bulikba és én sem kerestem senkit soha, mégis volt már párom. 35 vagyok. Ez nem kifogás amiket leírsz. Nyilván benned van valami hiba ami miatt nem keresik a nők a társaságod.
2018. jan. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Dolgozok, van hobbim, van szabadidőm hétköznap is, teljesen átlagos életet élek, középfokú végzettségem van.

Csak a párkapcsolat rész hiányzik.

2018. jan. 7. 14:19
 14/23 anonim ***** válasza:
96%

Nem azért nem volt kapcsolatod, mert nem álltak veled szóba a nők, hanem valahogy te nem tartottál igényt arra, hogy legyen egy kapcsolatod. Nem tudom miért akkora hátrány az szerinted, hogy nem volt kapcsolatod. Nincs gyereked, akinek a nevelésére le kell adnod a fizetésed jelentős részét, nincs egy gonosz ex, aki érzelmi zsarol gyerekkel stb. Vannak nálad rosszabb helyzetben levők és ők is találnak párt.

Nem vagy alkoholista, szerencsejátékos, ugye? Ha egyedülálló lennék nálam több esélyed lenne, mint egy korodbeli "kiéltnek", vagy elváltnak.

Ismerkedni akárhol lehet, de leginkább személyesen érdemes, ha van egy egyedülláló nő körülötted és tetszik is, próbáld meg elhívni kávézni, moziba, kajálni.

2018. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
4%

"Nem azért nem volt kapcsolatod, mert nem álltak veled szóba a nők, hanem valahogy te nem tartottál igényt arra, hogy legyen egy kapcsolatod."


Nem kötekedésnek szánom, de ebben honnan vagy ennyire biztos? Ismered a kérdező teljes életét? Én kicsit erősnek érzem, hogy ideírsz egy ilyen konkrét állítást úgy, hogy körülbelül annyira ismered a kérdezőt, mint a sarki zöldséges Joli néni.

2018. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy még annyira sem ismerem, mint a zöldséges Joli nénit, de én legalább nem a vérét szívom, mint itt sokan, hogy biztos vele van probléma, a személyével és nem csak a hozzáállásával a pártaláláshoz. Szerintem a hozzáállásával van a probléma.

Jobban tetszene, ha betámadnám, mint sokan, szintén anélkül, hogy ismerném?

2018. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Nem iszok és nem verem el a pénzem semmi hülyeségre.

Úgy mondanám, hogy kimaradt az életemből a párkeresés.

Köszi a bíztatást, végül is csak van lehetőségem akkor. :)

2018. jan. 7. 14:51
 18/23 anonim ***** válasza:
De semmiféle kapcsolatod nem volt még növel (csok, tapi szex) vagy csak párkapcsolat?
2018. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Tinder stb.
2018. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Párkapcsi nem volt csak.
2018. jan. 7. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!