Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az igaz, ha 26 éves kromig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, ha 26 éves kromig nem volt tartós párkapcsolatom, akkor nincs rá nagy esélyem, hogy párt találjak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy érekznek majd a válaszok bőven. Ebben a témában mindenki nagy szakértő. Más jellegeű kérdésekre mx1-2 válasz érkezik. Hajrá!

2013. márc. 3. 03:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Igen, szar vagy.
2013. márc. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%

hülyeség... mindenkinek lehet kapcsolata aki igazán AKARJA.

és itt az AKARÁS nem egyenlö az otthoni s*ggvakarással és ábrándozással...

2013. márc. 3. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Prof.. most meg kell hogy cáfoljalak. Ez nem akarás kérdése. Lehet millió tényező, ami közbeszól. De ez ritka, 1000ből 1.
2013. márc. 3. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

ma 04:41

itt az akarást azért emeltem ki, mert tudod itt GYken sok az a tipusú kérdező aki otthon veri felvátlva az entert és a f*szát és így akarja azt, hogy egy bomba baártnőjük legyen.

és legtöbbször ez az akarás semmi mást nem jelent csak az hogy az ember figyeljen oda a külsére tanuljon meg folyékonyan kommunikálni egy lánnyal, és igen legyen meg benne az, hogy hóditani akar. Nem létezik lehetetlen, mert minden pasira vár valahol egy olyan baártnő aki kitart mellette a sírig :)

2013. márc. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nos igen, sült galambot lehet várni.


Perpill nekem nem kell kapcsolat (Freaky klónozását nemzetközi törvények tiltják), vannak fontos dolgok,

amiket előrébb kellett helyezni. A múlt meg úgy ala-

kult, ahogy..


De ha be akarnék csajozni, tuti nem a gép mellett ülnék,

és néha itt, többnyire meg a melóval foglalkoznék, hanem

pl kimozdulnék, és nem csak a munka és az alvás lenne az

életem :)

2013. márc. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Prof. Shevynek gondolom egy playmate barátnője van.
2013. márc. 3. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ma 05:06

Momentén csatlakozom elöttem szólóhoz, hogy szingli vagyok "mert úgy alakult az életem" és bizony én is keresem közben azt akit szerethetek és aki szeret, és én nem nyávogok itt ez miatt hanem fogom magam és elöbb utobb megtalálom :)

Addig meg élljenek az Agglegények :DD

2013. márc. 3. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igaz! És? szerencsére nem ez az életem egyetlen értelme, lehet élni e nélkül is.
2013. márc. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ki állítja ezt,hogy aki 26 éves koráig nem talál párt,az nem is fog?

Mert azt kérdezted,hogy ez igaz-e...


Amúgy meg nem igaz,most gondolj már bele,mekkora hülyeség :D

Szerintem ha körbenézel te is sok ellenpéldát fogsz látni erre.

2013. márc. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
egy pacák 35 éves koráig szűz volt aztán 3 év alatt 40 gyereket csinált. keress rá googlébe
2013. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!