Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az igaz, ha 26 éves kromig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, ha 26 éves kromig nem volt tartós párkapcsolatom, akkor nincs rá nagy esélyem, hogy párt találjak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy érekznek majd a válaszok bőven. Ebben a témában mindenki nagy szakértő. Más jellegeű kérdésekre mx1-2 válasz érkezik. Hajrá!

2013. márc. 3. 03:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
De, van esélyed, csak abban leszel elég komoly hátrányban, hogy míg alapesetben az ember a huszas évei első felében megtapasztalja, milyen egy párkapcsolat, tanul belőle, megtanulja kezelni a benne felmerülő szituációkat, megtanul bánni a másik nemmel..stb, neked ez komoly fáziskéséssel jön el. Nekem nem kéne őszintén megmondom egy olyan pasi, aki nem élte át az ezzel kapcsolatos tapasztalatokat. És nem azért, mert lúzernek tartom, hanem mert ezek kellenek ahhoz, hogy egyre jobbak legyenek az utána következő, még komolyabb kapcsolataid.
2013. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elég ocsmány vagy.
2013. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Nekem nem kéne őszintén megmondom egy olyan pasi, aki nem élte át az ezzel kapcsolatos tapasztalatokat."


Nem csak te vagy így ezzel, hanem a nők 90%a is így van.

2013. márc. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!