Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Időhiány miatt nincs párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időhiány miatt nincs párkapcsolatom. Miért támad ezért mindenki?

Figyelt kérdés

2013. febr. 21. 16:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Ha fiú vagy és 20 év felett...azt hiszik valami nincs rendben veled!
2013. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

mert a legtöbben azt gondolják, hogy jó kifogás sosem rossz, bár senkinek semmi köze hozzá

de az is igaz, h arra van időd, amire szánsz

2013. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
62%
Ha akarsz akkor szakítasz rá időt.
2013. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert buták.
2013. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Igen, #3, ez a gond, hogy mindenki ezt vágja a fejemhez. 21/N vagyok egyébként. Hét közben iskolába járok, hétvégén dolgozom. Egyszerűen nem fér bele az időmbe az, hogy ismerkedjek, párkapcsolatom legyen, akárhogy is malmozok. Ha egyik helyen sem vagyok, vizsgára kell készülnöm vagy valami, így elég nehéz.
2013. febr. 21. 16:55
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

Te csaj...Mindenkinek arra van ideje,amire hagy.

Ez igen egyszerű,és igaz is.

Ha neked más fontosabb,akkor nem lesz senkid soha...

2013. febr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
13%

6os vagyok megint.

Az iskola nem tölti ki minden idődet,még a tanulással együtt se.Ha egy orvosnak,ügyvédnek,mérnöknek is van ideje másra a tanuláson kívül,akkor neked is lehet.A munka is max 12 óra,marad időd,a lényeg,hogy nem erre szánod.

2013. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanezzel jön mindenki. Én hétköznap dolgozom jelenleg, a szombatom kilőve, mert egész nap más elfoglaltságom van, a vasárnap az egyedüli szabad. Amelyik pasi bírná azt, hogy csak vasárnap vagyok az övé, annak gratulálni tudnék. Én nőként nem tudom, hogy bírnám ki, hogy csak 1 napot szánnak rám.
2013. febr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anti paladin ***** válasza:
100%
Mert az átlag azt hiszi az ő igaza a tuti. Sz@rd le őket.
2013. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük.

Majd lesz rá még alkalmad meg időd, hogy ismerkedj.

2013. febr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!