Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Időhiány miatt nincs párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időhiány miatt nincs párkapcsolatom. Miért támad ezért mindenki?

Figyelt kérdés

2013. febr. 21. 16:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

1. Irigyek, mert nekik sem jön össze, és tudják, hogy neked lehetne, de "eldobod" ezt a lehetőséget, és emiatt jó hülye vagy, mert neked lehetne, nekik meg nem.


2. Szúrja a szemüket, hogy szerintük milyen egyszerűen össze lehetne hozni, és mivel a saját életük borzasztó unalmas, a másét akarják irányítani.


Nem kell foglalkozni velük.:) Élj úgy, ahogy neked jó, hogyha nagyon akarod, majdcsak összejön valahogy, de csak azért ne erőltesd, hogy leszálljanak rólad. Nekem a kérdésből az jött le, hogy igazából annyira neked nem fontos, csak az zavar, hogy más piszkál vele, mivel nem úgy tetted fel a kérdést, hogy "Hogy osszam az időm, hogy maradjon ismerősöm pasizni?", hanem "Miért piszkál mindenki..."

Ne foglalkozz velük, hülyék.:)

2013. febr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

8-9-10-11es hozzászólások "gazdái", köszönöm! Utolsó, elég jól látod a helyzetet, mert az a zavaró az egészben, hogy mindig csesztetnek ismeretségi körömben is. Pedig fogalmuk sincs az egészről.. :/ A legtöbbjüknek lightos élet jutott, talán még egy napot nem dolgoztak le életükben, de tudják nekem "osztani az észt" (elnézést a kifejezésért)

Igazából valamilyen szinten hiányzik egy pár az életemből, viszont ezt az életformát, ami jelenleg kialakult nálam, sajnos még egy meglévő kapcsolat is elég nehezen élné túl. De azt a kioktatást, amivel már mindenki letámad, kicsit unom.

Ha valaki ismerkedni akar velem, három esélyes a dolog:

1. az a baj, hogy még tanulok, és az egyetemisták naplopók, borzalmasak, sztrájkolósak, isznak (bulizni körülbelül fél éve voltam utoljára - mellesleg)

2. az a baj, hogy dolgozom, így nem marad annyi időm az egyetem mellett, mint nem dolgozó társaimnak

3. szintén ezzel olt, mint a fent említett téma és megsértődik..

Egyébként 6-os, nem fogok túlságosan magyarázkodni, de azért leírom hogy hogy megy egy hetem. Ha suliban vagyok, akkor általában 8-9től 4-5ig kell bent maradnom (van olyan nap amikor 7ig vagyok), munkaidőm pedig 10-20ig van. 10 óra után megvethetsz érte, de örülök ha a még aznapi dolgaimat elintézem és ágyba kerülök. Szabadidőmben (esténként) tanulok, hogy sikerüljenek a vizsgáim (lehet hogy a mérnököknél nem írnak év közben annyi zh-t, nálunk 1-3 hetente van), nagyon-nagyon ritkán olvasok, ha van annyi energiám. Esetleg unokaöcsém körül segítek be, aki 1 éves (szerintem akinek van gyereke, nem kell leírnom a helyzetet), vagy háztartásbeli dolgaim vannak - értsd takarítás, mosás. Szerintem te sem tolerálnád ha ilyen barátnőd lenne, mint ahogy most is határozott véleményed van a dolgokról.. Nem kukacoskodásból írtam, csak érzékeltetésül, hogy TÉNYLEG az idővel van bajom, és nem vetítek, keresek kifogást. Csak kicsit unom, hogy jobban tudja mindenki, mint én :(

2013. febr. 21. 20:47
 13/24 A kérdező kommentje:
A kisregényemhez még hozzáfűzném, hogy azért csinálom az egészet, mert egyetem után szeretnék önállósodni.. Amihez pénz kell, pénz nekem meg csak munkával lesz. Szóval nem elherdálom, csak nem szeretnék még 30 évesen is itthon lenni.
2013. febr. 21. 20:48
 14/24 anonim ***** válasza:

Sok kifogásod van...De egyik se állja meg a helyét,mert ha annyira akarnád,lenne napi 1 órád,csak nem akarod annyira.Majd ha akarod,lesz rá.

Aki azt írta,hogy féltékenyek,akik ezért beszóltak,ő téved.Nekem könnyen megy az ismerkedés,akkor van,amikor akarom és egy cseppet se vagyok se irigy,se mérges,egyszerűen csak racionális.Amikor napi 16-7 órát dolgoztam,na akkor nem volt időm sok,de akkor is tudtam foglalkozni az aktuális párommal.Napi fél-egy óra vele még bele fért,a vasárnap úgyis mindig szabad volt...

Na lényeg a lényeg,mondhatod,hogy nem akarsz senkit,vagy hogy nem vagy jó ismerkedésben,de azt nem,hogy nincs időd.VAgyis mondhatod,csak nem igaz.

2013. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Ha 24 órából 16-7-et dolgoztál maradt 8 órád. Optimális esetben. Akkor azt mondod, hogy alvás helyett még kedved/türelmed volt randevúzgatni/párkapcsolatot ápolgatni? Mert az akkor nagyon jó lehetett, ha nem aludtál el. De ha olyan munkahelyed volt, ahol két nap szabad 24 óra után, akkor értem. Ha nem, akkor biztos szuperképességeid voltak. De legalábbis soha nem voltál ingerült/fáradt és nem ötlött még eszedbe, hogy ezer dolgod lenne, amiben a másik vagy hajlandó segíteni (szerencse) vagy nem. Nekem pl. egy pasim sem segített be mondjuk a főzésbe, hólapátolásba (pl. ma is azt csináltam még munka előtt) inkább passzolták a találkozást, programot. Utána pedig le tudtak érte teremteni, hogy nekem sosincs időm, a vádak jöttek. Szóval ezzel csak azt mondom, hogy lehet szerencséd volt párválasztás területén, hogy toleráltak egy csomó mindent veled szemben.

Mellesleg vasárnap is dolgozom, kereskedelemben vagyok. És nem délben végzek, mert plázáról van szó, akkor is este 7ig vagyok. (A nyitvatartás a mozi vetítéshez van igazítva) Na mindegy, nem állok le vitatkozni.. Ha te eldöntötted hogy nekem sok időm van, az ellen nincs mit tenni :)

Én egyébként nem pontoztam senkit, de a mindaz akire azt írtad hogy így-úgy nincs igaza, érdekes módon 100%-ban hasznos válasznak minősül.

2013. febr. 22. 10:59
 16/24 anonim ***** válasza:
Azért mert ez nem kifogás!!! Nincs időd.. olyan nincs az a szó hogy lehetetlen nincs! Ha akarnál akkor lenne ! A világon a legszebb dolog párban lenni egy olyan nővel aki szeret és az mondja nincs idő.. én azt mondom ha igazán akarnál akkor nem a kifogásokat keresnél!! Párban szép az élet
2013. márc. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Utolsó, mielőtt támadsz, szerinted 10 óra munkaidők + suli mellett hova tudok elmenni egyáltalán ismerkedni? És te eltűrnéd, hogy ha ráér a barátnőd, teszem azt este 8 után (spec. nekem addig tart a munkaidőm) akkor már hullafáradt/tanulni kell? Tolerálnád? Na látod.. Ez a bajom, hogy nem tolerálják. Viszont a kioktató hangnemedből azért örülnék ha visszavennél.. Elhiszem hogy azt az elvet vallod, hogy kifogás, de ezért nem kell rögtön támadni, úgy gondolom. Vagy csak az után, hogy kipróbáltad a másik helyzetét.
2013. márc. 14. 23:57
 18/24 anonim ***** válasza:
51%
Nem támadlak ne aggódj , de én ugy gondolom a tanulást akármenyire is fontos a mai világban nekem egy párkapcsolat fontosabb az hogy 1O órát tanulsz vagy dolgozol.. mindegy a lányok megértőek ha szeretik őket.. ne bulizós discó cicával kezdj mert ő megcsal ezt te is tudod hanem egy kedves értelmes aranyos lánnyal akinek te leszel a mindene és ne a gazdagságra menj hogy tanulni tanulni tanulni mondá Lenin papó én a te helyedben az egyetemen egy számomra szinpatikus lánnyal megismerkednék és mivel ő is ott tanul akkor szinte minden nap együtt lehetnél vele .))
2013. márc. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
51%
még valami válts munkát mi értelem magad kifacsarni és nem is élsz addig... a pénz nem boldogít hidd el a kevéssel is be kel érni ha okos vagy és ügyes hamar találsz másik állást . An te életeddel te rendelkezel nem mások és ne tedd tönkre magad ( nő nélkül ) sok melóval
2013. márc. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Lány vagyok egyébként :) Igen, egyetemre mint ismerkedési helyszínre én is gondoltam, annyiból bukott meg a mutatvány, hogy olyanokkal találkoztam eddig, akiknek azt mondtam "munka" nem tudják miről beszélek. 20-25 évesen nem megszokott nekik, csak a buli, meg hogy pénzelik őket otthonról... :/ Ezzel nem azt mondom, hogy nincs hozzám hasonló, aki rá van kényszerülve, csak azok meg eltűnnek valahol a süllyesztőben.

Lóvé nekem ahhoz kellene, hogy függetlenedni tudjak itthonról. De igen, mikor végiggondolom, hogy ki vagyok facsarva, meg nincsen senkim (nem pont párra értem, hanem ebbe beletartozik más is) akkor tök értelmetlennek látom az egészet.. Úgyhogy ebben igazad van.

2013. márc. 15. 00:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!