Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Időhiány miatt nincs párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időhiány miatt nincs párkapcsolatom. Miért támad ezért mindenki?

Figyelt kérdés

2013. febr. 21. 16:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Na ugye :) Te nem az a másik kérdező egyetemista most derült ki hogy nő eddig férfinak hittem lennél ? :D 2x szer is megkérdezted volna akkor ezek szerint és mid a kétszer beleszaladok? :D Nagy a hasonlóság :D és kicsi a világ de ha nem ugy az vagy akkor elnézésedet kérem ! :) ezek szerint az egyetemista lányok magányosak :) De az a férfi aki 25 évesen csak a bulinak él attól téged mentsen az ég egy férfi legyen életre való és ne a bulikon járjon az esze. Ahogy kiveszem a szavaidból te egy egyszerű , normális családi háttérel rendelkező , jó nevelt rendes szülőkkel felnőtt tapraesett , érettebben gonolkozó és az esze az élten járó , de szívében magányos és szerelemre éhes odaadó kedves és jószívű nő lehetsz aki egy kapcsolatban olyan amilyennek egy nőnek lenni kel! :) És nagymamám mondaná rád hogy jól választottál fiam :D ! :D ne aggódj mindenkinek meg van a párja a világban ;) Rossz egyedül tudom.... de ha mosolyogsz akkor gond nem érhet ;)
2013. márc. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Igen, én voltam az :))

A "rendes családi háttér" nem stimmel egyedül, de a többit köszönöm :) Igazából szeretek hülyéskedni is, de néha elkezdek ilyeneken gondolkodni, így került a kérdésem ki ide is..

2013. márc. 15. 21:38
 23/24 anonim ***** válasza:
A családját senki sem választhatja meg de ezen ne is bánkódj :) Legyél tele pozitív gondolatokkal és továbbra is légy önmagad :) És rendíthetetlenül mosolyogj :) és meglásd hamar megtalálod azt az férfit akivel ha együtt vagy madarat lehetne fogatni veled..:D
2013. márc. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Mert hülyék.

Kérdező mintha magamat olvasnám csak én az erősebbbik nemhez tartozom :)


Én se érek rá bájologni komoly kapcsolatot kiépíteni,mert nem fér bele,egyszerűen,vagy hisztizik a csaj,mert mindig valamit csinálok,és nem tudja tolerálni,hogy max heti 1-2-szer érek rá akkor is keveset,ez van.

Én meg pont ilyen nőt keresnék aki szintén céltudatos,edz,és nem para ha alig találkozunk,egy részt kedvem sincsen rá,másrészt meg fontosabb dolgom is van,mert most építem a jövőm.

Én is elmesélem egy napomat mielőtt támadnak.

06:45 körül kelés

06:50 meditáció

07:10 készülődés

07:50 indulás otthonról

08:30 egyetemi szeminárium

10:00 indulás dolgozni

10:35 felveszem a munkát

19 vagy 20-ig munka ezerrel

20:45 angol óra

21:45 megyek le az edzőterembe

23:45 haza

00:00 egy kis olvasás

00:30 alvás


Olykor ha nincs egyetem akkor

08:30-kor meló este 5-6-7-ig attól függ

aztán francia óra,még itthon programozok is kicsit,

aztán ha van aznap akkor angol óra ha nincsen akkor megyek megint edzeni este 23 után érek haza.


Kérdezem én,mikor foglalkozzak a csajjal?

Jah és ha leállna nekem csudázni,hogy így meg úgy gondolhatja,hogy mennyi türelmem lenne hozzá,kb. konvergál a minusz végtelenbe ilyenkor.


Olyan nőt keresek akinek elég ha ritkán foglalkozok vele,és elfogadja a dolgokat,és szeret edzeni.Na aki ilyen az jelentkezzen nálam :)


25F

2013. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!