Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélnétek valakit azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélnétek valakit azért mert nem szeretne gyereket? Lehet így tartós párkapcsolatom egyáltalán?

Figyelt kérdés

Találhatok lányt úgy hosszú távra, hogy nem szeretnék gyereket, vagy az összes nőre rájön majd egy idő múlva, hogy szeretne gyereket? Vagy ezért már rossz ember lennék?

Szeretem a gyerekeket, de saját gyermeket nem szeretnék.

(Emiatt nem volt még tartós kapcsolatom)

29/f



2013. febr. 28. 11:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan nő, aki úgy gondolkodik ahogy te. Nekem viszont nem kellene olyan nő akinél nem jöhet számításba saját gyerek.
2013. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ettől nem vagy rossz ember, csak nehezebb lesz így tartós kapcsolatot találnod.
2013. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Dehogy ítélem el. A te életed, te dolgod... Én is ezt éreztem régebben, most pedig nem tudom szeretnék-e, persze idővel lehet majd szeretnék...

Tényleg ha komoly kapcsolatot akarsz akkor csak olyannal fog összejönni aki szintén nem akar.

2013. febr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 okoska31 ***** válasza:

van olyan nő is, aki nem akar.


aztán idővel vagy megszeret valakit annyira, hogy szeretné kicsiben is látni, vagy nem.


vagy kitart amellett, hogy nem kell. ezt előre nehéz megmondani, főleg a 30 év alatti nőknél.


van egy dolog, ami miatt gyakrabban gondolják meg magukat az emberek: az, hogy ha nincs gyereked, és a párod meghal (idővel előfordulhat), akkor rászakadhat egy óriási magány.


persze az is 100000%-ban igaz, hogy nem való mindenkinek gyerek...


bár, ha Te tényleg szereted a gyerekeket, akkor úgy gondolom, hogy idővel meg fogod gondolni magad ez ügyben.

2013. febr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez biztató :)
2013. febr. 28. 11:19
 6/14 anonim ***** válasza:
ismerek olyat akinek nincs és boldogságban élnek együtt. van pénzük, nyaralnak, élvezik az életet és nem pelenkát cserélnek egész nap.
2013. febr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is ismerek nem egy ilyen párt. Lehet így is boldog életed, csak meg kell hozzá találni a megfelelő partnert.:)
2013. febr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nem akarok gyereket, se most se később, abszolút nulla bennem az anyai ösztön, és ismerek még jó pár ilyen nőt, nem vagyunk annyira kevesen.
2013. febr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tartós párkapcsolat lehet, attól hogy egy pár nem akar gyereket.

Te szeretnél, főleg így 30hoz közel, ezért tényleg olyan

nőt keress, akinél nincs kilőve élből, hogy nem lehet.

A talán már igent jelent :)


Nekem is csak olyan nő jöhet számításba, aki nem zárkózik

el a gyerek(ek) elől :)

2013. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 okoska31 ***** válasza:

valakiakikaparja a falat: most én kaparom:)


ha a kérdezőnek szántad a választ, akkor a kérdést olvasd el még egyszer. pont, hogy nem szeretne gyereket!

2013. febr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!