Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélnétek valakit azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélnétek valakit azért mert nem szeretne gyereket? Lehet így tartós párkapcsolatom egyáltalán?

Figyelt kérdés

Találhatok lányt úgy hosszú távra, hogy nem szeretnék gyereket, vagy az összes nőre rájön majd egy idő múlva, hogy szeretne gyereket? Vagy ezért már rossz ember lennék?

Szeretem a gyerekeket, de saját gyermeket nem szeretnék.

(Emiatt nem volt még tartós kapcsolatom)

29/f



2013. febr. 28. 11:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem baj, értem én mit ír :)
2013. febr. 28. 13:53
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt! Szerintem az a fontos, hogy ezt mindig tudja a másik fél is (ha eljön az ideje a témának). Mert különben nagyon rossz lesz hosszú idő után szétválni emiatt. (Persze, csak ha nem leszel hajlandó kompromisszumokra valamiért.) Én sem szeretnék saját gyereket, legalábbis jelenleg nagyon így gondolom. Csak nálam érdekes módon a pasik voltak ettől "kiakadva"...
2013. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is utolsó.

Igen próbálok majd ilyen nőt találni.

2013. márc. 5. 17:27
 14/14 anonim ***** válasza:

Én se akarok sorstárs,szeretem én a pulyát de sajátot nem akarok,isten ments.

Én élvezni akarom az életet,utazgatni,nyaralgatni,pénzt keresni,és nem akarok sz@ros pelenkát cserélni meg az üvöltést hallgatni,meg 1-2 órát aludni,hogy másnap ne tudjak dolgozni.

Nekem 1000.000.000%,hogy nem való gyerek,mert úgyis ha például jön egy nagyon jó munka lehetőség,én lelépnék és otthagynám.Nincs bennem apai ösztön,jobb is,ha nem lesz gyerekem,mert nem foglalkoznék vele.


25F

2013. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!