Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem tudnak komprom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudnak kompromisszumot kötni?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok egy adonisz, ezért nem is szoktam szép nőknél próbálkozni, ezt nyíltan ki is szoktam mondani randikon.


Mondom a nőknek, hogy korrekt és rendes leszek velük ha összejövünk de azért ne várja el, hogy úgy bánjak vele mintha egy szép nő lenne.


Amikor ezt elmondom, akkor elutasítanak ezek a csúnya nők, pedig ha kompromisszumot kötne velem és szembe nézve vele, hogy nálam jobbat nem kap, akkor egész boldogok lehetnénk.


2018. ápr. 27. 22:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő (egy ember) se szereti, ha csúnyának nevezik.
2018. ápr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Én se szeretem ha lecsúnyáznak de attól még ez a valóság.
2018. ápr. 27. 22:10
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor ezt elmondom, akkor elutasítanak ezek a csúnya nők, pedig ha kompromisszumot kötne velem és szembe nézve vele, hogy nálam jobbat nem kap, akkor egész boldogok lehetnénk."


Te pedig azonáltal akarod fényezni az egódat és önbizalmat szerezni a másikból, hogy őt degradálod. Ez nem nevezhető kapcsolatnak, inkább arra tippelnék, hogy erősen nárcisztikus személyiségzavar jeleit mutatod.

2018. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem csoda, hogy nincs sikered a nőknél, ha így állsz hozzájuk. Teljesen fordítva ülsz a biciklin.
2018. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

#3


Milyen egoról és önbizalomról beszélsz? Eleve úgy megyek oda, hogy elismerem csúnya vagyok.

2018. ápr. 27. 22:16
 6/27 anonim ***** válasza:
98%

"nálam jobbat nem kap"


Ez mi, ha nem ego?

Egyébként is, honnan veszed, hogy egy általad csúnyának ítélt nő nem találna nálad jobbat?

2018. ápr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Balázs te vagy az?
2018. ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
Képzeld el fordítva. A nő elkezdi ecsetelni neked, hogy bármennyire csúnya is ő, te még rondább vagy és nála jobbat úgysem kaphatsz. Te nem gondolnád, hogy egy nárcisztikus nővel van gondod, és menekülőre kéne fogni, mert kapcsolatban csak méginkább zsarolna érzelmileg?
2018. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%
Belsőre csak jobbat kaphat nálad.
2018. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

#6


Onnan, hogy én tényleg a csúnya nőknél próbálkozok. Olyanoknál, akik még engem is taszítanak külsőleg.

2018. ápr. 27. 22:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!