Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem tudnak komprom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudnak kompromisszumot kötni?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok egy adonisz, ezért nem is szoktam szép nőknél próbálkozni, ezt nyíltan ki is szoktam mondani randikon.


Mondom a nőknek, hogy korrekt és rendes leszek velük ha összejövünk de azért ne várja el, hogy úgy bánjak vele mintha egy szép nő lenne.


Amikor ezt elmondom, akkor elutasítanak ezek a csúnya nők, pedig ha kompromisszumot kötne velem és szembe nézve vele, hogy nálam jobbat nem kap, akkor egész boldogok lehetnénk.


2018. ápr. 27. 22:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
91%
A válaszokat elnézve, ezt meg is beszéltük :D
2018. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
94%
Tehát te máshogy bánsz az emberekkel az alapján, ahogy kinéznek? Egy szép nő megcsalhat, megalázhat, kihasználhat, egy ronda azért tudja már, hol a helye.
2018. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
94%

Már megint te? Ma már egy kérdésed törölve lett, ahol azt taglaltad, hogy a csúnya lányok miért várják el, hogy tiszteljék őket.


Szánalmas egy ny..morék életed lehet!

2018. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
95%

"de azért ne várja el, hogy úgy bánjak vele mintha egy szép nő lenne."


Tudod normális embereknél nem azon múlik, hogy hogy bánik a másikkal, hogy az szép-e. Szóval jó eséllyel találnak maguknak jobbat, nem biztos, hogy szebbet, mint te, de olyat, aki szereti őket, ne adj isten szépnek is látja, és nem úgy tekint rá, hogy azért van vele, mert nem talált jobbat.

2018. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
86%

"Olyanoknál, akik még engem is taszítanak külsőleg."


Tehát olyan nőkkel akarsz kialakítani kapcsolatot, akikben semmi vonzót nem találsz. Csak azért, hogy jobbnak érezd magad náluk és jogot formálhass arra, hogy alázhasd őket. Hű, nagyon remélem, hogy soha nem futok bele még hasonlóba sem, mint amilyen te vagy.

2018. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
92%

Szerinted létezik olyan emeletes h'lye nő/férfi akit lecsúnyáznak ennek ellenére össze jön a másikkal?!

Szerintem troll kérdés ez...

2018. ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

#8


Én összejönnék egy ilyen nővel, végre lenne valakim.

2018. ápr. 27. 22:29
 18/27 A kérdező kommentje:

#14


"és nem úgy tekint rá, hogy azért van vele, mert nem talált jobbat."


De mindig ilyen lesz, mert a csúnya emberek is szép párt akarnának de tisztában vannak vele, hogy nekik nem lehet (néhány kivételtől eltekintve, például ha van pénze az illetőnek stb.) ezét megelégszenek egy hozzájuk hasonlóan csúnya emberrel.

2018. ápr. 27. 22:44
 19/27 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ha szép nőkhöz mennék oda, akkor meg az lenne a baj, akkor azt mondanátok, hogy a saját súlycsoportomban ismerkedjek.
2018. ápr. 27. 22:51
 20/27 anonim ***** válasza:
91%

Csunya is vagy ,csoro is...ejj ,a nem szep nok is valogathatnak...szar az elet.

N26

2018. ápr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!