Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mennyire tudnak férfikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire tudnak férfiként tekinteni egy olyanra aki még a 20-as éveiben is lakótársakkal vagy a szüleivel lakik?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, hogy semennyire. Az nem férfi. Az még gyerek. A nők 90%-ának véleménye szerint. Épp ezért még szexre sem alkalmas, mert ugye a szex az a felnőtteket illeti meg.
2018. ápr. 27. 13:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
én 20-as éveimben lakótárssal lakok és szerintem azzal nincs semmi baj ha a férfi is
2018. ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

És mely nők véleménye szerint? Kikkel is szoktál ismerkedni?


Kisfiú, tudtad te az egyáltalán, hogy ahhoz, hogy valakire férfiként tudjon egy nő felnézni, nem feltétlen szükségesek az anyagiak? Hisz, hogyan tudnánk felnézni egy olyan belső tulajdonságokkal rendelkező egyénre, aki pl. papucs, nyámnyila, határozatlan, kisfiús alkatú, döntésképtelen...stb? És itt, a felsorolásban hol is szerepel az anyagi, a lakás? SEHOL!


Egyébként van állásod? Tudsz félre tenni?

2018. ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

Attól függ.

Párom a szüleinél lakik (külön az emeleten), teljesen önálló, ő takarít-főz-mos magára, teljes mértékben férfiként tudok tekinteni rá, és szerintem teljesen alkalmas szexre. :)

Az exem külön albérletben lakott, az anyja járt hozzá takarítani, akkor vitte el a mosnivalót is, kimosta neki, visszavitte, vitt neki kaját, stb, teljesen életképtelen volt az ember, nem nagyon tudnám igazi férfinak nevezni, a szex meg... inkább hagyjuk. Nem is tartott sokáig :D


Azt nem értem, hogy minek a kérdés, ha előre tudod, hogy 90% fogja azt mondani, hogy az illető nem férfi?

Ha meg nem tudod, akkor miért írtad oda ezt az arányt? :D

2018. ápr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
A párom is így kezdte a húszas éveiben. Spórolt, nem keveset, csak azért dolgozott éveken át, hogy elindulhasson a céljai felé. Mára már saját lakása van. Szerintem ebben a korban még belefér. Akkor van gond, ha még a harmincas éveiben is szülőkkel vagy barátokkal lakik és semmi megtakarított pénze nincs.
2018. ápr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

20 évesen kinek lenne pénze saját házra, lakásra?

A nőknél ugyanez..

2018. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Mi ez az új szokás,hogy mindenkinek teljesen külön kell élni? Régen együtt lakott mama,papa, gyerekek,unokák és senkit sem zavart...
2018. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

A barátom 28 éves és a szüleivel él. 2 éve dolgozik. Ha nincsenek az embernek gaudag szülei, hogy költözzön el 24-5 évesen? Meg minek? Az albérlet viszi a pénzt, mint a huzat, főleg a fővárosban. Rosszabb esetben lakótársak is vannak. Akkor már nem ertelmesebb a szülőkkel maradni, beszállni a rezsibe és összegyűjteni azt a pénzt, ami elmenne albérletre az évek alatt, hogy ha majd a párjával oda jut, közösen elköltözhessenek SAJÁT lakásba?

23/L

2018. ápr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én tudtam. Párom 28 volt, amikor összejöttünk, anyjával lakott. De eltartotta magát, és nem mamahotelben volt (tehát nem anyu mosott-főzött rá folyton, és nem volt kinyalva a popsija). Az volt a fontos, hogy látok-e benne önállóságot.


Amúgy lehet, tényleg azt kéne megnézni, kinél próbálkozol, mert a legtöbb még otthon vagy lakótársakkal élő férfi ismerősömnek van párkapcsolata. Csak épp nem az alábbi kategóriákra hajtottak csak és kizárólag

- fullos fitnesz/instabige (vagy ezeknek az egy fokkal lájtosabb verziója, akikre rámondják, hogy átlagos, mert nem akarjáj bevallani, hogy csak a top tuti csajokra mennek)

- gazdag apupicilánya

- min. középvezető elegáns hölgy (az nyilván hasonló kategóriával fog leállni)

- olyan hisztis p...a, akinek a külseje vagy a harsánysága az egyetlen értéke

2018. ápr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%
A férfiaknak nem a húszas évei a legjobbak ez szerintem nyilvánvaló. A szexualitásukat bontogató házinyúl osztálytársnők már nincsenek kéznél.... egyéb nőhöz meg az egzisztencia nincs még meg
2018. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#9

Érdekes, mi húszas éveinkben vagyunk a párommal, a baráti körünk is ilyen korú, alig 1-2 srácot ismerek, akinek nincs senkije.

Mondjuk mifelénk nem is csak a luxusprostituáltak számítanak nőnek. :D

2018. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!