Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem tudnak komprom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudnak kompromisszumot kötni?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok egy adonisz, ezért nem is szoktam szép nőknél próbálkozni, ezt nyíltan ki is szoktam mondani randikon.


Mondom a nőknek, hogy korrekt és rendes leszek velük ha összejövünk de azért ne várja el, hogy úgy bánjak vele mintha egy szép nő lenne.


Amikor ezt elmondom, akkor elutasítanak ezek a csúnya nők, pedig ha kompromisszumot kötne velem és szembe nézve vele, hogy nálam jobbat nem kap, akkor egész boldogok lehetnénk.


2018. ápr. 27. 22:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
90%

hát ilyen jellemmel szerintem még szobatársad sem lesz soha. (ami egyénként nem baj)

De áruld már el, minek neked ilyen "kapcsolat"? és szerinted valaki miért vágyik ilyenre csak mert vannak nála jobban kinéző nők?

2018. ápr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem nagy gond az ha egy pasi csúnya meg csóró... -De, hogy h-ü-ly-e is legyen... -Na az már sok!
2018. ápr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
89%

...aha, és akkor elégedett legyen veled, mert "csúnya nőként" nálad (aki még nála is csúnyább vagy) nem talál?

Nem tudok erre mit mondani csak annyit hogy nagyon furcsán látod a helyzetet.

2018. ápr. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
87%
Undorító vagy, remélem soha nem lesz senkid.
2018. ápr. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
67%

Annyit vársz egy nőtől, hogy legyen hova dugni a farkad, és az egyetlen, amit értékelsz benne, az a szép külső.

Erre találták fel az élethű guminőt.

2018. ápr. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Egyrészt mert a ronda nők is találnak jóképű pasit, másrészt mert a nőket taszítja az őszinteség. Azt kell hazudni a nőnek, hogy ő a legszebb a világon, még ha ronda is.
2018. ápr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Mennyiben bánnál máshogy egy szép nővel, mint egy nem széppel?
2018. ápr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!