Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőtársaim ti is lemondtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim ti is lemondtatok már erről? Kötöttetek kompromisszumot magatokkal? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy három éves nagyon jó párkapcsolatom, sok közös cèllal,minőségi időtöltéssel, vidám napokkal együtt.

Kapcsolatunk fekete foltja az intimitás és szenvedély másképp szólva nem jó a szex..

Az előző partnereimnél előtte jó volt a szex de ők lelkileg nem tudták megadni amit a mostani párom igen

Valahol vágyódom arra a szerelemre amitől kocsonyás lesz a lábam ,de azt is tudom hogy a nagy hévvel teli szerelmek nem tartanak sokáig és csak a mozivásznon mutatnak jól

Néha viszont teljesen eltudom fogadni ezt a helyzetet,néha nem...

Úgy gondolom az élet kiegyenlít mindent

Másban nem “diétázom”

Jó körülmények között élek nincsenek anyagi gondjaim,sok célomat elértem már idáig ...minden nem lehet tökéletes

Van aki szintén megalkudott már magával?

26/N



2019. máj. 9. 09:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem tudsz kompromisszumot kotni,egy eletre rgyedul maradsz.
2019. máj. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
évekig szex nélkűl éltem egy kapcsolatban, majd megismerkedtem egy olyan férfivel aki levett a lábamról a csodálatos testi szerelemmel.. jelenleg szerelmesek vagyunk és összeköltöztünk.. Ne köss kompromisszumot!!!
2019. máj. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

Ugyanez. Akivel a szex jó volt, azzal a kapcsolat nem ért egy kalap ...

Akivel a kapcsolat jó, azzal a szex lapos.

Nekem nem a szex a legfontosabb, az utóbbit választottam. Nagyon sokan vagyunk így, csak a többség magának is hazudik, vagy előtte se élte át, milyen a vad, bugyitépős szex, és nem is hiányzik.

2019. máj. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%

Nekem fontos a szex, szóval ha nem menne, de minden más igen, akkor is állandó hiányérzet lenne bennem és nem lennék boldog hosszú távon. Neked kell eldöntened mennyit ér a szex egy kapcsolatban, úgy tudsz mérlegelni, hogy elfogadod a helyzetet vagy sem.

Volt egy kapcsolatom, amiben hasonló gondjaim adódtak, mint neked, és rájöttem, hogy nekem túl fontos ahhoz, hogy lemondjak róla minőségben és mennyiségben is. Nálunk nem csak a szex okozott problémaforrást, így könnyen eldőlt a sorsunk, de kommunikáld le a pároddal, hogy tudnátok-e változtatni rajta, talán még nincs veszve. 20L

2019. máj. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem beszélj vele erről őszintén, biztos, hogy tud rajta javítani, lehet, hogy nem is tudja, hogy neked nem jó, mondd el mire vágysz stb. A nők gyakran elhallgatnak ilyeneket, a férfiak meg talán meg sem merik kérdezni. Probálkozni kell együtt javítani a dolgon.
2019. máj. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Én is most jutottam el oda, hogy már nem érdekel annyira a külseje, inkább gazdag legyen és szeressen. Ez a két dolog fontosabb, mint a jó külső és a szex.
2019. máj. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

Nehéz kérdés.

Minőségi szex és vágy nélkül ugyanúgy bedöglik egy kapcsolat. Viszont ezen talán könnyebb változtatni, mintha a szex jó, de a többi nem.


Próbáljatok javítani rajta. Beszéljetek róla őszintén, legyetek kreatívak vagy forduljatok szakemberhez, tanácsadóhoz.

2019. máj. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%
Ne köss kompromisszumot! Neked is jár a 10-es férfi! Nyugodtan követelőzz egyre pofátlanabbul.
2019. máj. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
Egyébként erről beszéltél a pasiddal? Próbáltatok változtatni a szexen, új dolgokat kipróbálni, stb? Vagy fizikailag sem tartod elég attraktívnak, hogy beindulj rá szexuálisan?
2019. máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem mondtam le rola. Nem csak emiatt, de reszben emiatt is szakitottam a volt parommal. Tele van a vilag normalis ferfiakkal, es valoszinuleg olyan is akad kozottuk, akivel a szex is jo. En nem banom, ha egy kicsit meg keresgelnem kell, de alapvetoen az egyedullet sem remiszt meg, ezert sem alkudom meg olyanban, ami nekem nem jo. Szinglikent lehet, hogy nem szexelek, de rosszabb volt sokkal ugy lefekudni minden este a parom melle, hogy azt vartam, mikor kell visszautasitanom, ha netan probalkozna, mert nekem mar semmi kedvem nem volt a szexhez vele, ha nekem ugysem jo.
2019. máj. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!