Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találnak manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találnak manapság partnert a 25-50éves pasik? (még alkalmi szexre sem találnak nőt sokan)

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, ebben a társadalomban a férfiak nemigazán találnak maguknak nőt. Gondot okoz nekik még az alkalmi szexpartner keresés/találás is.


Pedig a férfiak a nyakamnat teszem rá,szívesen dugnának nőt és akár hosszú távon is,rendszeresen,de nem találnak partnert hozzá.



2019. máj. 5. 22:20
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
26%
#62: Köszi! :D Igazából ez nekem nem sok energia. Gimiben és egyetemen mindig én vállaltam be a prezentációkat és mindig bejött a tanároknak. A többieket is lekötötte, élőben majdnem minden vitában egy idő után egyetértettek velem vagy belátták, hogy miben tévedtek. Ez a különbség akkor, ha valakinek az arcát is kell vállalnia és tényleg reagálni kell a másikra és aközött, hogy egy anonim oldalon akármit írhat, ha a tömeg tetszését elnyeri. :D
2019. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
19%

Én is felpontoztalak, rockarcot meg a többi férfigyűlölő megmondóembert pedig le. Rockarc jó nagy marhaságokat ír gyakran becsmérlő szavakkal, és teszi mindezt férfiként, nem szorult bele egy csepp férfiúi betyárbecsület sem.


Tegnap is egy kérdésemnél jól letolt, nem tudott elvonatkoztatni, a sorok között olvasni, a többi hülye meg szintén engem szidott, egy pár kivételtől eltekintve.

Szóval ennyit arról, hogy milyen arányban vannak itt az egyes csoportok.


Valóban, a százalékarányokból pontosan le lehet szűrni, hogy a magányos férfiakat utálók és hibáztatók jóval többen vannak itt fent. Úgyhogy az is egy nagy marhaság, hogy tele van az oldal a magunkfajtákkal. Illetve, ha ez igaz is, de ők meg gyakran komment nélkül pontoznak szorgalmasan lefelé minket. Emiatt úgy tűnhet, hogy mi vagyunk többen, mert mi ki merjük mondani a véleményünket, eközben persze a rockarc féle hülyék meg a feminista női cimboráik kapják többnyire a felpontozásokat sajnos.

2019. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
82%

" nem szorult bele egy csepp férfiúi betyárbecsület sem."


Értelmes ember nem fogja az ostobákat támogatni :)

2019. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
83%

52%, mit kéne felpofozni? Hogy itt sírsz, hogy nincs nőd, de módszeresen lepontozod a női válaszokat, tartalomtól függetlenül?

Vagy azt, hogy ennyire törleszkedsz a szófo5ó Mr. Kövérenmiértnemlehetvékonybarátnőm elemzéséihez?

Ti miért nem jöttök össze? Neki is van akkora cicije, mint a legtöbb nőnek, a lyuk meg lyuk, csak a keret más. Viszont milyen jókat tudnátok beszélgetni!

2019. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
32%

#64 Nem azt állítottam, hogy minden nőt lepontozok!


Egyébként meg nem értem, hogy mit írsz itt. Én a jelenleg 53%-on álló srácról beszélek, vele is egyetértek, és felpontoztam. Tudtommal ő fiú.


De még egyszer kérdem: mit beszélsz itt, kivel kéne összejönnöm, meg kinek nagy a melle?

2019. máj. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
5%
Most esett le, értem. Szóval ezzel, az ilyen stílusú hozzászólásokkal is bizonyítványt állítotok ki magatokról, és az ilyeneket pontozzák fel. Egyébként meg honnan tudod, hogy milyen testalkata van?
2019. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
78%

49es vagyok ...


Soha nem volt az alatalatok leirt kitalalt alfa pasim.:-D

Egyszeruen nem ertekelem oket, nincs bennuk meg, ami nekem kell.


Ha neked konyebb a prostizas aldasom ra. Nem irtam h ne tedd. Hajra. Legalabb nem kell meg egy szexert kuncsorga pasi szovegeleset "el veznem" :-D

2019. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
26%

59 remelem jol esett ennyi karaktert leirni ...

Nem neked szol hanem altalanossagban kb minden itt leledzo pasikanak. Szemelyes tapasztalas alapjan de nem altalanositva meg ha ugy is erzed.

Igazabol felesleges volt wzt mind leirni....

2019. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!