Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találnak manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találnak manapság partnert a 25-50éves pasik? (még alkalmi szexre sem találnak nőt sokan)

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, ebben a társadalomban a férfiak nemigazán találnak maguknak nőt. Gondot okoz nekik még az alkalmi szexpartner keresés/találás is.


Pedig a férfiak a nyakamnat teszem rá,szívesen dugnának nőt és akár hosszú távon is,rendszeresen,de nem találnak partnert hozzá.



2019. máj. 5. 22:20
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
24%
Na, a kapitalizmus ettől függetlenül jobb mint a kommunizmus, legalábbis mint gazdasági rendszer. Az USÁ-ban már a szegények között a legtöbb a túlsúlyos, és azt, hogy egy ott szegénynek számító embernek is elég pénze van arra, hogy túlsúlyossá válhasson a kapitalizmus érte el (ugye azt a pénzt lehetne jobb célra is fordítani ettől függetlenül).
2019. máj. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
19%

#28: Az ugye megvan, hogy lényegében semmi választ nem írtál az általam feltett kérdésekre, csak hozzám vágtál valamit? Tényleg ennyire nem esik le nektek, amikor a saját mondataitok tartalmatlanságával pont az ellenkező ember állítását igazoljátok?

Mi az, hogy ugyanazt tudom írni, ugyanabban a stílusban? Hát, ha erről a témáról van szó, mit írjak? Egy űrben játszódó sci-fit vagy mit? :D


#30: Szintén. Semmi válasz, csak egy kis beszólás.

Hol írtam, hogy nagy cucc? Sehol.

Hol írtam, hogy prostiról volt szó? Sehol. És nem prostikról volt szó. Prostikkal nem kavar általában az ember. Legalábbis én biztos, hogy nem.

Hol írtam, hogy ez dicsőség? Szintén sehol.

Hol írtam, hogy a génjeim tovább akarom adni vagy sem? Sehol. Amúgy szerinted miért ne kéne továbbadni a génjeim? Mert veled ellentétben képes vagyok érvelni és felfogom a másik mondatait?

2019. máj. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 Rockarc ***** válasza:
89%

Ha egy no felajanlkozott nekem, akkor en alfa vagyok? De jo. Raadasul a ket kezed osszetenned erte, olyan. A bokkeno, hogy eppen ferjnel van. Nekem ez nem fer bele, pedig azota is keres.


Egyszeruen felhigult a ferfi tarsadalom, az a baj. Akik itt az introvertaltsag moge bujnak, azok maximum biologialiag ferfiak, de ez noi szemszogbol ez ertelmezhetetlen. Mint amikor a macska hapog. Kicsit sem erzitek, hogy hol van a problema forrasa?


43F

2019. máj. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
73%
Hát, pedig az introvertáltság egy létező dolog.
2019. máj. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
23%

Rockarc, nem, te semmiképp sem vagy alfa. Te egy sikertelen ember vagy, aki naponta írja itt a képmutató válaszait és szinte mindig úgy írod a férfialázó szexista válaszaid, hogy a lehető legtöbb nőnél próbálj bevágódni.

És még mindig teljesen felesleges odaírnod, hogy hány éves vagy, mert ez továbbra sem egy társkereső.

2019. máj. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
89%

40 éves vagyok, nem vagyok jóképű, se sármos, nincs drága autóm vagy hatalmas házam. Sőt, kifelyezetten csóró pali vagyok. Ennek ellenére soha nem volt gondom az ismerkedéssel vagy a szexkapcsolatokkal.

Nem tudom, kedves kérdező, hogy Te hogy csinálod. Honnan ezek az infók, vagy hogyan látod egy emberként, szubjektíven a "mai" férfitársadalom problémáit, de érdekes a felvetésed :)

2019. máj. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 Rockarc ***** válasza:
90%

#36


Koszi, megnyugtattal, eleg sok negativ jelzo tapad hozza.


Amugy engem nem bosszant, ha irrital teged amit irok, remelem neha el is gondolkodsz rajta. Gondolom feltunt, hogy nem vagyunk egyformak. Az elet nem teljesen olyan sotet, mint ahogy te latod. Vagy te ugy latod, hogy a ferfiak 80%-a keptelen tullepni a picsogason?


43F

2019. máj. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
11%

Rockarc, engem nem irritál, amit írsz, csak nevetségesnek tartom. Min gondolkodjak el ezzel kapcsolatban?

Feltűnt, hogy nem vagyunk egyformák. Semmi gondom azzal, ha valaki más. Pont egy csomó hozzászólásom arról szól, hogy fogadjunk el másokat. Pl. ennél a kérdésnél is írtam, hogy nem az egyéni értékrend alapján dől el, hogy kinek van tartása.

Az élet valóban nem olyan sötét, mint ahogy én látom, mivel nem látom sötéten. Attól, hogy nem mindent egyszerűen írok le, hanem rátérek a kényelmetlenebb negatívabb részletekre is, a valóságban még kifejezetten pozitív a hozzáállásom. Értelemszerűen az a párkapcsolati PROBLÉMÁK kategória.

Nem, nem azt látom, hogy a férfiak több, mint 80%-a nem tud túllépni a picsogásán. Azt viszont látom, hogyha egy férfi lemeri írni a problémáit vagy ezekkel a problémákkal kapcsolatos tapasztalatit, akkor egyből rávágják páran gondolkodás nélkül, hogy az picsogás.

És még mindig semmi értelme leírni a korod és a nemed a kérdés végére. Főleg, hogy az előbb már megtetted és ott ám a neved. Nem érzed ezt 43 éves férfiként nevetségesnek?

2019. máj. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 Rockarc ***** válasza:
93%

#39


Igen, mar parszor kifejtetted, mennyire ertekeled a kommentjeimet. Gondolom nem rolam kene szolnia a kerdesnek, eleg off tema. Bizd ra a kerdezore, hogy mit fontol meg belole.


Ha azt irom, hogy nem tartom nevetsegesnek, akkor elhiszed? Nyilvan nem. Fogunk valaha is egyerteni valamiben? Ha igen is, nem tul sokban. Szamit, hogy egyetertesunk? Nem. Nyugodtan tovabblephetsz.


Az altalad emlitett "parkapcsolati kerdesek" javareszt a miert nem jut nekem no kerdeskort boncolgatja, mint ez is. Ezek nem ferfi problemak, es a picsogason meg a hangulatkeltesen kivul semmi ertelmuk nincs. Aztan amikor eppen osszegyultok falkaban, hogy mindenert a nok, az internet, a vilag, a tarsadalom, vagy eppen az evszam a hibas, akkor, ha megengeded hozzaszolnek en is.


Tudom, hogy sokan vagytok es ki szeretnetek azt a bizonyos bilit boritani. En meg azert reflektalok, hogy ne csak az incel "ferfiak" velemenye jelenjen meg, igy is eleg gaz kepet festetek a ferfi tarsadalomrol.


43F

2019. máj. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
17%

Szóval nem tartod nevetségesnek? Miért, az életben is szoktad ezt közölni? Amikor megkérdezik vásárlásnál, hogy kp-val vagy kártyával fizetsz, akkor közlöd, hogy kártyával és 43 éves férfi vagy? Ha nem érzed a görcsösséget abban, hogy mindig odaírod a válaszod mögé, akkor vagy a humorod nincs rendben vagy a szociális készségeid közel sem olyan fejlettek, mint amilyennek a válaszaid többségében próbálod előadni.


Úgy tényleg nem fogunk egyetérteni, ha még a saját válaszaiddal kapcsolatban sem tudod megmagyarázni, hogy miért írod mindig oda a nemed és a korod. Ha magadnak sem tudod megválaszolni a dolgot, hogy miért írod újra és újra oda magadról a korod és a nemed, amikor 2 válasszal fentebb ott van, akkor érthető módon vannak értelembeli különbségeink. Veled ellentétben tudom, hogy mit és miért írok és simán válaszolok bármilyen kérdésre, ami ezzel kapcsolatos.


"Az altalad emlitett "parkapcsolati kerdesek" javareszt a miert nem jut nekem no kerdeskort boncolgatja, mint ez is."

Ha ez a leggyakoribb téma, akkor úgy tűnik, hogy ez a leggyakoribb férfiprobléma. Logikus, nemde? Mit kéne boncolgatniuk, a horgászat rejtelmeit?


"Ezek nem ferfi problemak, es a picsogason meg a hangulatkeltesen kivul semmi ertelmuk nincs."

Öhm... Férfiak írják ki őket és problémának érzik. Pszichológusok is foglalkoznak a dologgal. Ha ez nem probléma, akkor mi? Mitől lennének ezek nagyobb picsogások, mint bármelyik másik kérdés az oldalon?

A hangulatkeltés éppenséggel pont az, amikor férfiak által kiírt kérdéseknél egyből bejátsszátok a lúzer/szűz/picsogás kártyákat.


"Aztan amikor eppen osszegyultok falkaban, hogy mindenert a nok, az internet, a vilag, a tarsadalom, vagy eppen az evszam a hibas, akkor, ha megengeded hozzaszolnek en is."

Hogy mi? ÖSSZEGYŰLÜNK? Kik? Hol írtam, hogy mindenért a nők vagy a net lenne a hibás? Sehol. Úgy tényleg nehéz egyetértenünk dolgokban, ha logikátlanul a másik szájába adsz szavakat. Aki nem képes értelmesen vitázni, azzal nem lehet.

(A világ és a társadalom említése mondjuk vicces. A világban lévő problémákról a világ logikus, hogy tehet. A társadalomban lévő problémákról logikus, hogy a társadalom tehet. Ez pont olyan, mint a szervezetben lévő betegségről logikus, hogy a szervezetben lévő dolgok tehetnek és nem a világ másik végén élő ilonkanéni.)

Persze, hogy megengedem, hogy hozzászólj. Csak mindig meglepődök, hogy milyen szinten mellőzitek páran a logikát és észre sem veszitek.


"Tudom, hogy sokan vagytok es ki szeretnetek azt a bizonyos bilit boritani."

Öhm... Fogalmam sincs, hogy mire gondolsz. Milyen bilit és hogy kéne akarnom borítani? Az előítéleteiden nem akarsz túllépni?


"En meg azert reflektalok, hogy ne csak az incel "ferfiak" velemenye jelenjen meg, igy is eleg gaz kepet festetek a ferfi tarsadalomrol."

Nem vagyok incel. Ha egy szót használsz, akkor legalább a jelentését tanuld meg. Szerintem az is elég gáz képet fest az emberek egy részéről, hogy úgy használják a szavakat, hogy fogalmuk sincs a jelentésükről.

2019. máj. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!