Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találnak manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találnak manapság partnert a 25-50éves pasik? (még alkalmi szexre sem találnak nőt sokan)

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, ebben a társadalomban a férfiak nemigazán találnak maguknak nőt. Gondot okoz nekik még az alkalmi szexpartner keresés/találás is.


Pedig a férfiak a nyakamnat teszem rá,szívesen dugnának nőt és akár hosszú távon is,rendszeresen,de nem találnak partnert hozzá.



2019. máj. 5. 22:20
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
83%
Ja, bocs, javítom, szóval 5 nővel dugtal egyszerre, akkor neked hol a nehézség?
2019. máj. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
89%
#8: Milyen jogon vársz el szüzességet, mikor te min. 3 nővel dugtál? Magadat is az ingyen prosti kategóriába sorolod?
2019. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
85%
Már saját maguknak is ellentmondanak a válaszaikkal. Érdekes.
2019. máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
88%

5 csajjal kavarni más, mint fenntartani 5 működő kapcsolatot, vagy 5 családot alapítani.

Pedig az állatvilágban mindenhol az az alfa, aki legyártja az utódokat, és biztosítja a felnőtté válásuk, mert az egész s2arság csak erről szól, hogy ki tudja tovább vinni a génjeit.


Ezt a pua tananyagban nem nyomják? Érdekes...

Akkor miért is megy egyből az alfázás, ha egy nő egyedül marad a gyerekkel? Ki is hagyta ott? Ó, hát a nagy alfa...


De most akkor az az alfa, aki gyereket vállal, vagy az, aki csak szórakozik a csajokkal, de nem lesz gyereke, és a génállománya kihal?


Ezt a logikát követve a női alfa, az élet császára a prosti, akinek naponta 10 kuncsaftja van. Ezt a mennyiséget senki meg se közelíti. De akkor miért nem megbecsült társadalmi pozíció?

2019. máj. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
21%

#18: Öhm... A válaszodra reagálva... ÉS? Mondtam én, hogy az az 5 nő nem fekszik le más pasival is? Nem jártunk, kavartunk.

A tartás meg hogy jön a témához? Nem érzitek arcpirítóan álszentnek, hogy aki nem a ti elveitek alapján él, az automatikusan tartás nélküli lesz? Házasság előtt nem lehet szexelni vagy mi?


#19: Hol írtam, hogy nekem volt ott a nehézség? A haveromnak volt.


#20: Mitől lennének ők gúnyos kárörvendők? Ha valaki magának intéz el valamit és utána nekiáll panaszkodni, annak mit mondjon az ember? Hogy az a normális srác tartott a fejéhez fegyvert, hogy ők választották a nőnek a férjet? Ne viccelj már. Ki kéne nőni abból az ovis szintű viselkedésből, aminek keretében egyes nők a saját döntéseik miatt sem vállalják a felelősséget és folyamatosan áldozatnak állítják be magukat. Ha valaki nyersen közli a tényeket, az nem lesz gúnyos, csak nyers.

Plusz a férfiak is megkapják ugyanezeket. Ha összejövök egy plázacicával, majd megcsal, szerinted nekem nem mondanak ugyanilyeneket a nők? De. A különbség annyi, hogy felnőtt emberként én is tisztában leszek azzal, hogy az ÉN döntésem, az ÉN döntésem volt és ha rosszul döntöttem, akkor ÉN szúrtam el.


#21: Szép és jó amit leírtál, de ez hogy segít bárkinek is a társkeresésben? Ha a rosszul kinéző barátom kitalálja, hogy ezentúl intelligens nőkkel fog összejönni, akkor hirtelen összejön neki valami csaj vagy mi?


Tényleg nem érzitek, hogy az iróniát, hogy néha még egyszerű mondatokat sem vagytok képesek értelmezni, de egy oldalon adtok válaszokat és tanácsokat? Szerintetek az oldal arról szól, hogy az egyéni értékrendetek alapján ítélkezzetek mások felett? Vagy arról, hogy megsértődjetek a kérdéseken és írjatok valami beszólást? Esetleg arról, hogy valami tündérmesébe illő tanácsot írjatok, amit fél perc alatt leellenőrizhet bárki és láthatja, hogy nem működik?

Komolyan érdekel: Miért írtok ilyen szintű válaszokat?

2019. máj. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
11%
Azért, mert a társadalom már nem figyel arra, hogy a lehető legtöbb embernek legyen párja.
2019. máj. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
86%

#26:

Gondolod, hogy a te kérdéseid és válaszaid nincsenek meg két perc alatt? Nem nehéz, ugyanazt tudod csak írni, ugyanebben a stílusban.

2019. máj. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
32%
Azoknak akik tagadják, hogy a szexuális forradalom miatt egyre kevesebb férfi jut szexhez: [link]
2019. máj. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
83%

5 nővel "kavarni" nem nagy cucc, rendelsz prostit a neten, még házhoz is megy.

De ettől még nem lesz dicsőség.

A génjeid pedig ugyanúgy kihalnak, mert nem érdemes tovább adni őket.

2019. máj. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 A kérdező kommentje:

27@. Tudod mi jutott erről eszembe?


A rendszerváltás előtti boldog barakk években, 60-as, 70-es 80-as években nem szakadt szét ennyire anyagilag a Társadalom. Volt rengeteg panelház, volt 1200-es lada...aki gazdag annak meg 1500-as lada.


Az emberek nem politizáltak.Ennyi rablás,demagógia,csalás nem volt.Mindenki szépen dolgozott és hasonlóképpen keresett.

Mindez a magánéletnek tett jót,sokan találtak szépen magukhoz illő párt és nem problémáztak ezen.

Szépen morzsolták este a Krúdi moziban a pattogatottkukoricát és boldogok voltak.


Ma meg ez a ránk erőltetett nyugati tömény digitális világ,a megvezetés az irreális elvárások, megtetézve a nők inteligens értékrendjével: "magas pasit" "kigyúrt pasit"...később meg "vállalkozó pasit akarok" szemléletével egybekötve nem olyan egyszerű az ismerkedés,mint régen!

2019. máj. 5. 23:39
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!