Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találnak manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találnak manapság partnert a 25-50éves pasik? (még alkalmi szexre sem találnak nőt sokan)

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, ebben a társadalomban a férfiak nemigazán találnak maguknak nőt. Gondot okoz nekik még az alkalmi szexpartner keresés/találás is.


Pedig a férfiak a nyakamnat teszem rá,szívesen dugnának nőt és akár hosszú távon is,rendszeresen,de nem találnak partnert hozzá.



2019. máj. 5. 22:20
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 Rockarc ***** válasza:
89%

#41


Latom szivos vagy. Addig latom nem jutottal el a gondolatsorban, hogy azert irom le a korom es a nemem, hogy beazonosithato legyen a korom es a nemem. Van akinek szamit, en is szoktam figyelni, nalam informacio tartalommal bir, igy megteszem azt a szivesseget masoknak, hogy odairom. Akkor nem kell visszalapozni, visszakeresni stb. De ugy latom nalad ez is engedelykoteles. Vannak meg egyeb formai es tartalmi szabalyok, aminek meg kell felelnem, hogy kommentelhessek? Ha nevetsegesnek tartod, lelked rajta, orulok, hogy oromot okoztam, felolem nevethetsz rajta reggelig is. Egeszsegedre. Van meg valami frappans eszreveteled, riposztod? Esetleg te egy alruhaba bujt moderator vagy, aki ujradefinialja a kommentezesi szabalyokat?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felhasznaloi_szabalyzat


Vagy ugy gondolod barmit is el tudsz erni, es innentol futoszalagon nogyalazo kommenteket fogok irni? Vagy pontosan mi a celod? El vagy tevedve szerintem, ha azt gondolod, hogy szemelyeskedessel barmit is el tudsz erni. Azzal meg plane, ha azt hiszed, hogy magyarazattal tartozom barmilyen okbol is neked. Nem, nem tartozom. Nem, nem akarok vitatkozni sem a stilusomrol, sem a kommentjeim tartalmarol. Leirom a velemenyemet, ha boki a csorodet akkor is. Leirom annyiszor, ahanyszor szukseget latom. Erre neked vajmi keves befolyasod van/lesz. Visszaterhetunk a topichoz, vagy meg mindig ettol all gorcsbe a gyomrod, es csakazert sem birod elereszteni a szemelyeskedest? Amugy nyugodtan megirhatod privatban is, nem tartozik ez masra, akkor legalabb a nicknevedet latom. Odairhatod melle a korod is, en nem akarom megtiltani neked.


43F, hogy legyen min nevetgelned

2019. máj. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
22%

"Addig latom nem jutottal el a gondolatsorban, hogy azert irom le a korom es a nemem, hogy beazonosithato legyen a korom es a nemem."

Látom, a te gondolatsorodban nem jutott el odáig a dolog, hogy 2 hozzászólással feljebb ott van a korod már. Látod, képtelen vagy választ adni arra, hogy miért írod le újra és újra.


"Van akinek szamit, en is szoktam figyelni, nalam informacio tartalommal bir, igy megteszem azt a szivesseget masoknak, hogy odairom."

De ezt a szívességet nem kérik, pont úgy nem, mint a pénztárnál fizetéskor. Aki kéri, az beleszokta írni a kérdésbe.


"Akkor nem kell visszalapozni, visszakeresni stb."

VISSZALAPOZNI? :D VISSZAKERESNI? Ott van pár sorral feljebb, több válaszon át. Ezen mit kéne keresni?


Nem, nem vagyok moderátor, közöm nincs ehhez. Elég sokatmondó, hogy mennyire mellébeszélsz és mennyire próbálod félrevinni az egész beszélgetést, amikor minden egyes mondatod darabokra lett szedve és nem tudsz vele mit kezdeni.


"Vagy ugy gondolod barmit is el tudsz erni, es innentol futoszalagon nogyalazo kommenteket fogok irni?"

És újra bedobod, amivel kapcsolatban már írtam...


"Vagy pontosan mi a celod?"

Hát, mondjuk örülnék, ha több ember gondolkozna. Az előbb reagáltam a nőgyűlölős sablonszövegedre, mégsem voltál képes felfogni.


"El vagy tevedve szerintem, ha azt gondolod, hogy szemelyeskedessel barmit is el tudsz erni."

Szóval a fejemhez vágod csak úgy, hogy incel vagyok és leírod, hogy ne személyeskedjek? Öhm. A tükröt azért remélem érzed a saját mondatodban.


"Azzal meg plane, ha azt hiszed, hogy magyarazattal tartozom barmilyen okbol is neked."

Azzal, hogy mennyire képtelen voltál leírni dolgokra, hogy miért csinálod, miért gondolod, bőven több magyarázat volt annál, mint amit mondani akartál.


"Nem, nem akarok vitatkozni sem a stilusomrol, sem a kommentjeim tartalmarol."

Nem nem akarsz, mert láthatóan belementél. Nem tudsz. Nagy különbség.


"Leirom a velemenyemet, ha boki a csorodet akkor is. Leirom annyiszor, ahanyszor szukseget latom. Erre neked vajmi keves befolyasod van/lesz."

Nyugodtan. Ugyanezt teszem. Probléma?


"Visszaterhetunk a topichoz, vagy meg mindig ettol all gorcsbe a gyomrod, es csakazert sem birod elereszteni a szemelyeskedest?"

Visszatérjünk a topichoz? Úgy, hogy mások fejéhez vágod random az incel szót, miközben a férfiak egy részéről írtál degradálóan? Hogy térjünk vissza a topichoz, ha egyes szavaknak még a jelentését sem ismered? Tök jó lenne visszatérni a topichoz, ha a kérdésekre nem a saját gagyi társkeresési módszereddel próbálnál meg válaszolni.


"Amugy nyugodtan megirhatod privatban is, nem tartozik ez masra, akkor legalabb a nicknevedet latom. Odairhatod melle a korod is, en nem akarom megtiltani neked."

Most akkor mi a helyzet a személyeskedéssel? Amúgy 26 vagyok, de ez teljesen lényegtelen a téma szempontjából. Tudod, én nem tekintélyelvű előítéletek alapján alkotok véleményt, hanem a logika alapján. Ugyanúgy tekintek egy 20 éves és egy 50 éves ember mondataira. A te példád tökéletesen bemutatja, hogy a korral nem jár automatikusan több értelem.


"43F, hogy legyen min nevetgelned"

És még mindig képtelen voltál megindokolni, csak a mellébeszélés ment... :D

2019. máj. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 Rockarc ***** válasza:
92%

Netto trollkodas, amit muvelsz. Hagyjuk ezt a tobb ember gondolkozna bullshitet, akkor nem szemelyeskedessel kezdenel, hanem a temara reagalnal. Nalad nem a tema szamit, hanem engem kostolgatsz, megtetted mar korabban is tematol fuggetlenul, visszakeresheto. Meg egy jo erzesu moderator is siman kivagna minket innen, de ha nem muszaj nem toroltetnem az accomat. Terjunk at privatra, ott kisirhatod a vilag banatat is nekem. Bar biztos vagyok benne, hogy ez a trollkodas a nyilvanossagnak szol, tudok a sorok kozott olvasni, felismertem a szandekod. Nyugodtan leallithatod magad.


43F

2019. máj. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
10%

"Netto trollkodas, amit muvelsz."

Nem trollkodás. Most mondjam én is, hogy trollkodsz, mert úgy használsz szavakat, hogy nem vagy tisztában a jelentésükkel?


"Hagyjuk ezt a tobb ember gondolkozna bullshitet, akkor nem szemelyeskedessel kezdenel, hanem a temara reagalnal."

A témára reagáltam. A te világodban, ha bevágod egy vitába, hogy személyeskedés, akkor úgy érzed, hogy csak a másik csinálja? Te ugyanúgy személyeskedtél, mégis csak rajtam kéred számon.


"Nalad nem a tema szamit, hanem engem kostolgatsz, megtetted mar korabban is tematol fuggetlenul, visszakeresheto."

De, a téma is számít. Mielőtt válaszoltál volna a témára, én már megtettem. A témával kapcsolatban reagáltam a hozzászólásodra is.


"Meg egy jo erzesu moderator is siman kivagna minket innen, de ha nem muszaj nem toroltetnem az accomat."

Nem sértettük meg a szabályzatot, maximum offoltunk.


"Terjunk at privatra, ott kisirhatod a vilag banatat is nekem."

Az előbb írtad: Ne személyeskedjünk. A privátokat azért nem szeretem, mert jellemzően ott az anyázásig jutnak az emberek.


"Bar biztos vagyok benne, hogy ez a trollkodas a nyilvanossagnak szol, tudok a sorok kozott olvasni, felismertem a szandekod."

Az előbb próbáltad rám húzni, hogy incel és nőgyűlölő vagyok. Nem jött össze. Aztán elkezdted a személyeskedős szöveget, ami szintén nem ment. Most a trollkodást kezded mantrázni? Tényleg nem érzed, hogy mennyire képtelen vagy a vitára?


"Nyugodtan leallithatod magad."

Az lesz, megyek aludni. Reménytelen eset vagy.


26F (Hú. Vártam, hogy mi lesz, ha a végére írom, de semmi sem történt. Ja, hogy még mindig képtelen voltál leírni, hogy miért írod ide a korod, amikor kb. már bármelyik olvasó megállapíthatná ennél a kérdésnél.)

2019. máj. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
19%

Még a kurväkról:


Miért tegyem a szépet, költsek egy rakás pénzt meg öljek egy csomó energiát valami gëcitörlő tipusú ún. "felvilágosult, szexuálisan liberált" nőre, mikor annak az árnak és energiának a töredékéért fizethetek egy lakásos prostituáltnak, megkaphatom tőle a legtöbbet, amit a mai nők nyújtani képesek, és utána mehetek jó dolgomra, mindenféle későbbi befektetés (pénz, idő, energia) nélkül?


A lakásos prostituáltak erkölcsösebbek és becsületesebbek, mint a modern nők döntő többsége (a maradék meg nem töltötte még be a 18-at). Érted már?

2019. máj. 6. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
82%

Hmm

Nokent par dolgot a sajat szemszogembol leirnek...


Vajon ha statisztikailag kb ugyan annyi ferfi van mint no akkor az egyeduallok szama is ugyan annyi.

Ez matematikai :-)

Persze mind a ket nembol van olyan akinek eppen tobb partnere is van.


Viszont engem nagyon zavar az a tomeny hulyeseg amit leirtok. Gondolkodni kellene nem pedig nethuszarkodni itt nagyon sok pasinak nagy a szaja, irogatja a leveleket ossze vissza, tarskereson is ugyan ugy, de mi van mogotte? Semmi. Konkretan nem tudnak beszelgetni ismerkedni. Annyiban merul ki a kezdemenyezes h felteszi a sablon kerdeseket (hagy eves vagy hol lax hanyadik randin szexelsz mi a munkad mekkora a lakasod fizetesed stb...) ezek a kerdesek a korulmenyekre vonatkoznak nem a partner szemelyisegere. Ezek a kerdesek akkor fontosak ha te neked vegeredmenyben mindegy h milyen a masik csak legyen egy betomheto lyuk es h a hol megoldhato legyen. Ja lehet az elejen benyom egyket bokot. Es varja a sultgalambot. :-D

Nevetseges...

Uraim 20 eve meg tudtatok udvarolni tenni a szepet, varni, turelmesnek lenni, ma miert nem??? Aki anno 20 eve tudott az ma miert nem?

Szemely szerint en ezt latom gondnak, keptelenek a NO t latni bennunk. Csak egy szexualis kielegito targy vagyunk sokaknak.

Masik h rengeteg ilyen tapasztalast gyujt ossze a no akkor annal bizalmatlanabb lesz, Mert h tuti h az is csak dugni akar. Sajat magatok okoztatok ezt. Mindent azonnal akartok mert ez jar nektek. No most mondom h nem jar alanyi jogon nem jar csak mert kepes voltal ket bokot kinyogni.

Dolgozz meg erte ! Legyen annyi benned h energiat fektetsz bele oszinte vagy a vagyaidban.


Es h megis miert van sok olyan no aki szinte azonnal agyba megy veletek? Mert ketsegebe vannak esve. Kapcsolatot akarnak part tarsat ezert teszik meg. Azt gondoljak hogy ha megadja nektek azt amire vagytok akkor talan nem marad egyedul. De egyedul lesz mert sorozatban kihasznaljak ezt a vagyat. Hitegetik a pasik. Mert ezt mondjatok h ha azonnal dugsz akkor hamarabb lesz kapcsolat. Es elhiszi. De csalodik...


Szoval kedves ferfiak ne a pua vagy incel iranyzatokat kovessetek hanem egeszen egyszeruen lassatok meg a NOt a nokben, udvaroljatok (mar ha tudod mi az) BESZELGESSETEK vele kapja meg a neki jaro TISZTELETET, legyen a figyelmed csak az ove 100% ban az ove! Ereztesd vele h o a NO a szamodra.

2019. máj. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
80%

Folyt kov...

Manapsag a pasik nem ferfiak (azert vannak meg) de altalanossagban nem azok. Es ez nem azert van mert a nok emancipaltak lettek vagy mert van feminista mozgalom.

Ez egyszeruen lustasag a reszetekrol. Konnyebb atnyomni a felelosseget a masikra. Gondolkodj hogy vagy te ferfi ? Manapsag nem neked kell egyedul a penzugyi hatteret megoldani, mert ott a no is. Ergo ketten vagytok akik kerestek. De spec a hazimunka gyerekneveles tovabra is a no dolga maradt.

Igy a noknek ket "munkahelye" is van amibol csak az egyikben fizetnek nekik. A masik a lathatatlan munka. Te mint ferfi mar nem vagy csaladfenttarto nem kizarolagos e dolog mar. Igy pl vedd le a no valarol a lathatatlan munka felet.

Mar a NO nek is.konyebb tobb ido energia jut rad.


De hogy visszaterjek az ismerkedeshez ...

A fentebbi dolgot ma mar jogosan varjak el a nok a ferfiaktol. De a legtobb pasi max az elejen kepes ra. Aztan mar elfelejti. Jogos a magasab fizetes is a ferfitol - ugye azt nem kell mondanom h a nok atlag bere klasszosokkal kevesebb - ezt nem nehez kivitelezni.

Kinezet ? Ha ti elvarjatok h a NO mindig fitt vekony szep szexi legyen akkor jogos elvaras visszafele is. Ergo nem erdeki oket egy pocakos lusta tohonya igenytelen pasi. Aki ilyen valasszon maganak hasonlo part.

Ha ti elvarjatok h az agyban egy szexistenno legyen, oral anal miazmas. Akkor mi is elvarjuk h a mi igenyeinkek is megtudj felelni! Vagyis tudj romantikus lenni, legyen szamunkra is megfelelo elojatek, ido arra h mi is.kieleguljunk, arra ido h rank is fokuszaljon a partner, ne csak a sajat kieleguleset figyelje.

Ha ti elvarjatok a sportos eletvitelt akkor mi is ezt kerjuk !


Szoval nincsenek nagyobb igenyeink mint amit ti gondoltok. Pusztan csak ugyan olyan elvarasok mint amit ti nyomtok felenk.


Miert kellene NOkent elfogadnom hogy egy pasi nem ferfi a szamomra? Miert kell megalkudnom csak hogy legyen egy FERFI az eletembe? Miert kellene alabb adnom az igenyeimet ?

Nem kell ahogy nektek sem kell! Egyedul annyi kellene h realisan mered fel ezt.


Nokent nem kell a 190cm nagyfarku kan, nekem spec eleg ha FERFI az illeto. Es meglepo de a legtobb nonek sem kell! Olyan ami nekem.megfelel es viszont. Ne vetitsen ne mutassa magat tobbnek. Ne akard megmondani mit gondoljak es mit tegyek, ne tegy elem irrealis elvarasokat max akkor ha TE is ugyan azt megtudod tenni. Tudj NO kent banni velem !


Ebben a mai tarsadalomban olyan megfelelesi.kenyszert raktatok a nokre ami irrealis es kepesek vagytok elhinni h ez JOGOS a reszetekreol. Holott nem igy van. Ha visszakaptaok ebbol akkor felhaborodtok es kiakadtok, padig csak tukrot kaptatok.


Teny h ebben az egeszben nyakig benne vannnak a kozossegi oldalak (FB insta twitter ...) es a media altal sugalmazott tokeletes legyel tokeletest jar neked szoveg. De legyetek kedvesek vegre leszallni a foldre es a realitas talajan keresni. Ha vegre sikerul akkor mi NOk is vegre fellelegezhetunk es vegre egymasra talahatnak a NOK es a FERFIAK


Es mielott lefeminaciztok kozlom h nem vagyok az :-D spec ez ugy az elmult 5 ev tapasztalata.

2019. máj. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
6%

"Szemely szerint en ezt latom gondnak, keptelenek a NO t latni bennunk. Csak egy szexualis kielegito targy vagyunk sokaknak."


Csak erre vagytok jók. Semmi más értéketek nincsen. Ezért cserél le titeket, és ezért értékesebb és logikusabb megoldás lakásos prostikkal lenni.


Velük nincs probléma, és pontosan annyit adnak, amennyit ti, csak a többi szar nélkül.

2019. máj. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
89%

#50:

Ezek szerint téged ez a probléma nem érint. Miért pörögsz rajta?

Nőként is a prostizást javaslom. Mi sem vagyunk arra kíváncsiak, amikor valaki ingyen szexért kuncsorog, mint a csövesek az apróért.

Mindenki szerint ez a megoldás. Probléma megoldva.

2019. máj. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
68%

Itt mennyi méregzsák, frusztràlt, felelősségtologató “pasika” van:D

Mert férfinak a legtöbb jóindulattal sem lehet mondani:D

2019. máj. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!