Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találnak manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találnak manapság partnert a 25-50éves pasik? (még alkalmi szexre sem találnak nőt sokan)

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, ebben a társadalomban a férfiak nemigazán találnak maguknak nőt. Gondot okoz nekik még az alkalmi szexpartner keresés/találás is.


Pedig a férfiak a nyakamnat teszem rá,szívesen dugnának nőt és akár hosszú távon is,rendszeresen,de nem találnak partnert hozzá.



2019. máj. 5. 22:20
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
19%
Mert a nők igényei az egekben vannak, csak a jóképű, magas, kigyúrt, gazdag férfiakkal állnak szóba.
2019. máj. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
87%

Rockarc legalább vállalja a nevét is. (Tudom, én se vállalom.)

A 43F-et meg azért írja mindig oda, hogy ne kapjon privát üzeneteket. 😉

2019. máj. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
22%
Mert a mai nőknek a Tökös Tsávók kellenek.
2019. máj. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
10%

#51


#50-es, illetve #8-as vagyok.


Érint a probléma, mivel én nem retardált kapcsolatosdit szerettem volna játszani soha, hanem egy értelmes és érdemes felegéset kerestem, akit a mai normák és általános elkurvulás miatt így valószínű, hogy sosem fogok megtalálni. Nem azért, mert ronda vagyok, vagy balfäsz, vagy hülye (három hosszú kapcsolatom volt: 1, 4 és 2 évesek, és nem, nem rossz nőkkel), úgyhogy felesleges ilyen irányba elterelni a beszélgetést.


A prostizás azért megoldás, mert a prostituáltak azon nőkkel ellentétben, akik nem tudják magukról hogy prostik, és ez által kiszámíthatatlanul viselkednek (egyszer prostiként, máskor nem) a hivatásos prostituáltak kiszámíthatóak, becsületesek és erkölcsösek, és éppen annyit képesek adni egy férfinak, amennyit a problémás, magukat prostiként fel nem ismerő nők képesek -- azaz, csak szexet, és semmi mást.


Ez szintén nem az én passióm vagy megszállottságom, illetve nem is a nők körül forog a világom, és nem is pörgök ezen nap mint nap. Mielőtt tovább süllyednénk a pszichoanalízisek világába, köszönöm, megvagyok. Ezek csak a sajnálatos tények ezzel a témával kapcsolatban.

2019. máj. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó, tudom, te nem szenvedsz mentális betegségben, te minden percét élvezed. Világos.
2019. máj. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
88%

Azt nem értem, még mindig, hogy engem ez hol kéne hogy érdekeljen? Téged érdekel más mikor szexelt? Milyen és mennyi szexhez jut?

Senkit sem érdekel.

Miért kellene nekem mások szexuális nyomorával foglalkozni?

2019. máj. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
89%

[link]


Tehát az évente kötött házasságok száma egyre nő. Most évenként 51 800-nál tartunk. Jó, ebbe benne vannak a második-harmadik házasságok is, de azért ez a szám azt mutatja, hogy évente sokan házasodnak, és akkor még nem is beszéltünk azok számáról akik egész egyszerűen "csak" párkapcsolatban élnek.

2019. máj. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
71%
Mai társadalomnak erősen része a magány, sokan még kapcsolatban is magányosak. En személy szerint úgy látom, hogy ahogy fejlődött a netes kommunikáció, úgy fejlődtek vissza az emberi kapcsolatok is. Iszonyat képmutatást látok mindkét nemnél. Azt látom, hogy annak vannak inkább kapcsolatai, azok érzik magukat igazán jól, akik felszínesek, gátlástalanok valamilyen minimális szinten. Ez a városias életmód, már mindenütt ott van, lakhatsz te falun is, tökmjndegy, neten többet beszélgetnek egymással a mai fiatalok. Ebbe beleértem magam is, hiába próbálok találkozni bárkivel, iszonyat nehéz összehozni bármit is, mindenki kényelmesen elvan a foteljában. Nincs ami igazán összehozza az embereket, így ismerkedni is nehéz. Legalábbis az átlag csendesebb embereknel így van, aki pörgősebb extrovertált, az meg úgy sem ül otthon sokat, de nekik nincs is igazán gondjuk a párkereséssel, nem hiszem, hogy ők is ide járnának kiirni magukból a gondjaikat. Legalábbis nem hiszem, hogy ők írják ki ezeket a kétségbeesett kérdéseket.
2019. máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
19%

Nézzük a tegnapi vita pontozásának előre látható eredményét... Le lett pontozva minden válaszom és fel lett pontozva rockarcé. Nézzük, hogy mik lettek felpontozva:

- Olyan szavakkal való dobálózás, amiket a válaszoló nem ismert.

- A férfiaknak nincsenek problémái, csak picsognak.

- Képtelen volt megindokolni, hogy miért ír valamit.

- Gyakorlatilag nem a kérdésre válaszolt, hanem a férfiakat szidta.


Nos, észrevettétek, hogy mennyi nő siránkozik itt, hogy tele van nőgyűlölőkkel az oldal? Ha valóban így van, akkor miért a férfigyűlölő kommentek lettek sorozatosan felpontozva? A válasz pofonegyszerű: Igazából csalódott és kiábrándult férfigyűlölőkkel van tele az oldal, akik folyamatosan a férfiak fejéhez vágnak itt mindent. Szerintetek, ez milyen szintű közösség?


És tádám, azóta is jött pár férfigyalázás...


#48: "Vajon ha statisztikailag kb ugyan annyi ferfi van mint no akkor az egyeduallok szama is ugyan annyi."

A kapcsolatban lévőkkel áll a dolog nagyjából, de itt pont az alkalmikról is szó van. Ott azért közbejön a szórás. A magyar átlagkereset alapján gondolhatnánk, hogy ugyanannyi gazdag van, mint szegény, de nincs így.


"Viszont engem nagyon zavar az a tomeny hulyeseg amit leirtok."

Csak akkor zavar, ha veled nem ért egyet valaki vagy máskor is? Rockarc olyan szóhasználata nem zavart, amikor azt sem tudta, hogy mi egy szó jelentése?


"Gondolkodni kellene nem pedig nethuszarkodni itt nagyon sok pasinak nagy a szaja, irogatja a leveleket ossze vissza, tarskereson is ugyan ugy, de mi van mogotte? Semmi. Konkretan nem tudnak beszelgetni ismerkedni. Annyiban merul ki a kezdemenyezes h felteszi a sablon kerdeseket (hagy eves vagy hol lax hanyadik randin szexelsz mi a munkad mekkora a lakasod fizetesed stb...) ezek a kerdesek a korulmenyekre vonatkoznak nem a partner szemelyisegere."

Csinálj egyszer társkeresőre egy férfi profilt. Aztán lepődj meg, hogy a nők még ennyire sem képesek a kommunikációra. Társadalmilag beidegződött elvárás, hogy az esetek többségében a férfinak kell beindítani a kommunikációt, tőle várják el a kezdeményezést. Nem véletlenül szokták azt mondani, hogy a férfi dumálja le a bugyit és nem fordítva.


"Uraim 20 eve meg tudtatok udvarolni tenni a szepet, varni, turelmesnek lenni, ma miert nem??? Aki anno 20 eve tudott az ma miert nem?"

Ezt a kérdést pont ugyanúgy felteheted a nőknek is.


"Szemely szerint en ezt latom gondnak, keptelenek a NO t latni bennunk. Csak egy szexualis kielegito targy vagyunk sokaknak."

A nők egy részének pedig a férfi pénztárca. Van értelme ilyen szexistán csak az egyik nemet felelősségre vonni?


"Masik h rengeteg ilyen tapasztalast gyujt ossze a no akkor annal bizalmatlanabb lesz, Mert h tuti h az is csak dugni akar. Sajat magatok okoztatok ezt."

Aham. Szóval, ha megcsalna mondjuk 2 nő, akkor nyugodtan mondhatnám, hogy minden nő ribi és hogy a nők ezt maguknak okozták?

Az előbb említetted a kommunikációt, hogy a férfiaknál milyen. Na, a bizalmatlanság megoldása az, hogy a kommunikációból lelehet szűrni, hogy ki az, aki csak szexet akar. Ez nagyon rosszul megy a legtöbb nőnek.


"Mindent azonnal akartok mert ez jar nektek. No most mondom h nem jar alanyi jogon nem jar csak mert kepes voltal ket bokot kinyogni."

A legtöbb srác itt nem azt írja, hogy jár nekik, hanem arról tesznek fel kérdéseket, hogy mit kell érte tenniük. És ezek a srácok kitudnak nyőgni 2 bókot, de abból nem lesz kapcsolat.


"Dolgozz meg erte ! Legyen annyi benned h energiat fektetsz bele oszinte vagy a vagyaidban."

Én megteszem és az életben működik is. Csak ebben az alternatív gyk-s univerzumban kapom meg, hogy: Szűz/lúzer/incel és egyebek vagyok... :D


"Es h megis miert van sok olyan no aki szinte azonnal agyba megy veletek? Mert ketsegebe vannak esve. Kapcsolatot akarnak part tarsat ezert teszik meg."

Igen. A férfiak mind gonoszak, a nők mind tündérkék. Ne vicceljünk már. A nők egy része pont ugyanúgy csak szexet akar, mint a férfiaké.


"Szoval kedves ferfiak ne a pua vagy incel iranyzatokat kovessetek hanem egeszen egyszeruen lassatok meg a NOt a nokben, udvaroljatok (mar ha tudod mi az) BESZELGESSETEK vele kapja meg a neki jaro TISZTELETET, legyen a figyelmed csak az ove 100% ban az ove! Ereztesd vele h o a NO a szamodra."

Életemben nem puáztam, de ez a tanács nagyjából olyan, mintha megkérdezné valaki, hogy legyen milliomos és azt válaszolnád, hogy ne adja fel az álmait. Egy közhely, amivel semmire sem fog menni semmi. Ez nem konkrét tanács.


"Manapsag a pasik nem ferfiak (azert vannak meg) de altalanossagban nem azok."

Szóóóóval a férfiak lássák meg a nőkben a nőt, de a férfiak nem férfiak. Aham. És ez a válasz fel lett pontozva. Bezzeg, ha én fordítva leírnám, habzó szájjal kezdenétek mantrázni, hogy nőgyűlölő vagyok. Hahó, ilyenkor miért nem írogatjátok, hogy itt egy férfigyűlölő? Ja, igen: Ezen az oldalon a férfigyűlölet elég elfogadottnak számít.

És még úgy is le leszek pontozva, ha azt írom, hogy a nőknél és a férfiaknál is van bőven probléma. Mert itt csak az kerül felpontozásra, ami a nőket egyedüli jónak írja le...


"Konnyebb atnyomni a felelosseget a masikra."

A válaszod nagy része arról szól, hogy szinte mindent a férfiakra hárítasz, még a nők döntéseit is...


"Gondolkodj hogy vagy te ferfi ? Manapsag nem neked kell egyedul a penzugyi hatteret megoldani, mert ott a no is. Ergo ketten vagytok akik kerestek. De spec a hazimunka gyerekneveles tovabra is a no dolga maradt."

Hogy vagyok férfi? Ezt azoktól kéne megkérdezni, akiknek bejöttem. Te hogy vagy nő?

Ezt a házimunka dolgot meg hagyjuk már. Attól lesz nő valaki? A mai egyetemista srácok között lassan több tud sütni és főzni, mint lány.


Az utánalévő láthatatlan munkás dolgokról szóló szöveget is hárítás. Válasszon a nő olyan párt, aki beszáll a házimunkába. Ennyi a titok nyitja.

Az átlagbér terén arról miért nem írsz, hogy a nők hamarabb mehetnek nyugdíjba úgy, hogy tovább élnek? Ja, hogy ez már ismét egy olyan dolog, ami nem kényelmes.


"Kinezet ? Ha ti elvarjatok h a NO mindig fitt vekony szep szexi legyen akkor jogos elvaras visszafele is. Ergo nem erdeki oket egy pocakos lusta tohonya igenytelen pasi. Aki ilyen valasszon maganak hasonlo part."

Nekem pl. az jön be, ha a nőn van pár plusz kiló. Itt rengeteg pasi írta, hogy mindenféle nőnél próbálkoztak. Nem várja el a többség az általad leírt fittséget. (Apropó, ha már a kommunikációról írtál fent, mi lenne, ha néha esetleg kommunikálnál is a férfiakkal, hogy ne csak a csőlátású előítéleteid írd róluk?)


"Szoval nincsenek nagyobb igenyeink mint amit ti gondoltok. Pusztan csak ugyan olyan elvarasok mint amit ti nyomtok felenk."

Ezzel a résszel csak az a gond, hogy nincs így. Mert leírtad ezt az egyenlő szintes szöveget és kihagytad belőle azokat, akik nem erre vágynak. Egy csomó telt lányt ismerek, aki telt férfihoz hozzá sem nyúlna. Sőt, 1-2 kivételtől eltekintve csak ilyenekkel találkoztam. Több nőtől elvárás, hogy a férfinak legyen saját lakása, mint fordítva. És még sorolhatnám... Pont erről szól ám a kérdés részben.


"Nokent nem kell a 190cm nagyfarku kan, nekem spec eleg ha FERFI az illeto. Es meglepo de a legtobb nonek sem kell! Olyan ami nekem.megfelel es viszont. Ne vetitsen ne mutassa magat tobbnek. Ne akard megmondani mit gondoljak es mit tegyek, ne tegy elem irrealis elvarasokat max akkor ha TE is ugyan azt megtudod tenni. Tudj NO kent banni velem !"

Jujjci, érezzük magunkat egy női magazin szintjén és írjuk a nemeket nagybetűvel. Majd írjuk le a SAJÁT igényeinket és az alapján skatulyázzuk be a nemeket.

Szóval, nálad a FÉRFINAK nem kell megmondani mindent? Hmm. Pont tegnap este jött egy kérdés, ahol a kérdező azt tartotta FÉRFINAK, aki mindent megmond. Éééérdekes...


"Ebben a mai tarsadalomban olyan megfelelesi.kenyszert raktatok a nokre ami irrealis es kepesek vagytok elhinni h ez JOGOS a reszetekreol. Holott nem igy van. Ha visszakaptaok ebbol akkor felhaborodtok es kiakadtok, padig csak tukrot kaptatok."

HOGYMI? :D Oké, itt már sírva röhögök. Milyen megfelelési kényszer? Olyan dolgokat írtál le, amit a legtöbb férfi nem vár el. Ha a nők felé van irreális megfelelési kényszer, akkor miért a nőkre nyomul több férfi, mint fordítva? Ha a férfiak felé nincs irreális elvárás, akkor miért ők szomorkodnak itt naponta, hogy nem találnak párt?

Nem háborodunk fel, csak azon húzzuk fel egy kicsit a szemünket, ha valaki fordítva ül a lovon. És ez ismét egy hárítás volt a részedről.


"Teny h ebben az egeszben nyakig benne vannnak a kozossegi oldalak (FB insta twitter ...) es a media altal sugalmazott tokeletes legyel tokeletest jar neked szoveg. De legyetek kedvesek vegre leszallni a foldre es a realitas talajan keresni. Ha vegre sikerul akkor mi NOk is vegre fellelegezhetunk es vegre egymasra talahatnak a NOK es a FERFIAK"

Akkor neked is itt lenne az ideje észrevenned, hogy a közösségi oldalak által támasztott nőideál nem egyenlő az átlag férfi nőideáljával. Köszi!


"Es mielott lefeminaciztok kozlom h nem vagyok az :-D spec ez ugy az elmult 5 ev tapasztalata."

Á, nyugi, itt azért dicséret jár. Itt a nőgyűlölőt húzzák rá boldog-boldogtalanra, ha épp túl egyenes a válasza.



#52: Ja, hát ezek a méregzsák férfiak szidták a nőket... Ja, hogy fordítva is ment a dolog? Ejjnyebejnye, az a kettős mérce a szemedben.... :D


#54: De már mindenki levágta a korát és a nemét. Így tényleg felesleges. Attól amúgy jobban igaza lesz valakinek, ha vállalja a nevét? Oké, Ádám vagyok.


#60: Ez így korrekt! Végre férfiszidás után más is jött.

2019. máj. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
90%
# 61 Hallod én kajakra felpontoztalak. Annyi munkát raktál a válaszaidba, hogy már csak azért kaptál egy zöldet! :D
2019. máj. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!