Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 évesen menyi esélyem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen menyi esélyem van megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés
Úgy érzem már ennyi idősen semmi esélyem nincs. Nem másokkal kellene foglalkoznom, de mindig azt látom az ismeretségi körömben hogy a velem egyidősök nagy része már férjes asszony, gyerekeik is vannak. Ehhez képest nekem a leghosszabb kapcsolatom is csak 3 hónapig tartott, és én lettem lepattintva. Vagy csak szexre kellenék, vagy állandóan késnek a találkozókról, vagy a volt barátnővel hasonlítanak össze, aki persze előnyben van az eltöltött évek miatt. Míg hozzám egy férfi sem köti nagy emlék, és nem is fogja, már csak ezért is válasszák helyettem az exeket. Egyszerűen semmi értelme az életemnek, a kutyának se kellek.
2019. ápr. 20. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
30 évesen ugyanezt érzem néha.
2019. ápr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Abszolút van. Lehet hogy eddig nem volt olyan, akivel ez működött volna, de végülis csak egyet kell találni. Egy már csak akad.. :)
2019. ápr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Izabella220 ***** válasza:
Mert 28 éves kor után mar közepkorúság következik.Véget ért a lébecolós evek,majd lesz vhogy már kevés ide.Mindenkinaki családot tervez szeretne megállapodni.
2019. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amennyi tini korodban volt.
2019. ápr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ennyi síránkozást picsogást brühühüt még nem láttam egy nap alatt....


28 éves vagy, k**úrvára de bazira nem vagy elkésve semmiről.


És pont nagy ívben le kéne sz**arni már végre, hogy másoknak kijük van mijük van gyűrűjük van e porontyaik, vagy épp mit gondolnak.


Azt hiszed mindenki fülig szerelmes a társába vagy a férjébe, vagy mindenki boldog? A legtöbben csak elfogadják beletörődnek és mutatják a világnak , hogy ők a legtökéletesebb pár és a legjobb választás.


Nagyon sok ismerősöm van, és nagyon sok emberről tudok aki házas vagy csak gyerekük van, és nem boldogok, mindenhol a neten , az embereknek azt írják azt mondják olyan képeket mutogatnak, hogy élete szerelme és mennyire tökéletes minden, holott sok helyen nem azok.


Le kéne végre sz**arni mások véleményét.


Tudod te hányan gondolják, hogy senkinek sem kellenek? pokoli sokan.


Jobban körbe kéne nézni, tenni valamit a jóért cserébe, az igazán jó nem repül az ölünkbe, és most nem anyagiakról van szó.


Szóval fejezd be a hisztit, embereld meg magad és szépen tegyél is valamit. Most menj egyél valamit. ÉS igyál sok vizet minden nap, hogy szép legyen a bőröd :)

2019. ápr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

30 éves vagyok,1,5 éve találtam meg az igazit.

1 hónapja kérte meg a kezem, jövöre lagzi lesz.

Imádom őt, fantasztikus férti,ő az akire mindig is vártam.

Én se hittem benne hogy valaha megtalálom őt,aztán a semmiből jött. Ne add fel!! :)

2019. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ja. Ilyenkor már csak úgy választ pért az ember, hogy kb jöjjetek be egymásnak, meg akarjatok közös gyerekeket, azt csá. Függetlenebbenk kell lenni.


Igazit viszont semmilyen korban nem könnyű megtalálni.

2019. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!