Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem egyszer megtalálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem egyszer megtalálni?

Figyelt kérdés
Tudom fiatal vagyok még. 22 éves férfi. Sokszor gondoltam úgy megtaláltam az igazit de a vége mindig csúfos szakítás volt hozzáteszem mindig engem dobtak ki. Szerintem a lehető leg normálisabb belső értékekkel rendelkezem mint pl védelmező típus vagyok , nagyon tudok szeretni , soha nem csalnám meg a párom ahogy eddig sem tettem, humorosnak mondanak, önzetlen vagyok és segítőkész illetve kész vagyok tenni egy kapcsolatért. Emellett vannak életcéljaim saját keresetem és senkin nem élősködök. Mégis valahogy mindig kivagyok kosarazva és a földbe tiporva. Nekem egy nőre van szükségem akit szerethetek és viszont szeret mindenféle hazugság és mellékúrás nélkül. Eléggé elvagyok a balsorsom miatt keseredve. Pedig elvileg kifejezetten jóképű vagyok amolyan kisfiús sármmal hozzáteszem viszonylag elég sportos testalkatom van mivel évek óta edzek és egészségesen táplálkozom bár ez utóbbiak nem tudom mit számítanak az "igazinál" . Nem pátyolgatást várok ettől a kérdéstől csak tapasztalatot aki esetleg érezte reménytelennek a szerelmi életét és egyszercsak megtalálta a nagy őt és hasonló sztorik érdekelnének. Előre is köszi ha válaszol valaki mivel nem látok mást csak kirakatba tett 2-3 esetenként 4 hónapos mű maszlagokat
2018. ápr. 1. 23:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Próbálj egyedül is boldog lenni, ne függj ennyire egy kapcsolattól, sose az legyen az elsődleges célod hogy találj valakit.

Legyél nyitott, kezdeményezz, ne minden nőben a barátnőt keresd. Aztán majd egyszer találsz valami normálisat, fel a fejjel.

Amúgy saját sztori ebből kb annyi, hogy amikor nagyon kerestem a barátnőt nem is talált meg és csak csalódás lett a randik vége, aztán gondolkoztam hogy egyedül is teljes életet élek, boldog vagyok, nincs szükségem keresésre. Aztán 1-2 hónapra rá megismertem egy lányt diákmunkában akivel most alakul és úgy érzem hogy ebből sokáig boldogság lehet.

2018. ápr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Én ugyanígy vagyok vele, csak nőként. És 25 vagyok màr. :( Tudom, hogy ebben senki nem hibàs, egyszerűen csak sosem akadok össze olyannal, aki mellett el tudnàm képzelni az életem. Nem tudom, vàltozik-e ez valaha is.. Akkor sem talàltam senkit, amikor nem akartam görcsösen, úgymond "elengedtem" a dolgot. Úgy tűnik, én nem tudok beleszeretni senkibe. :'( Pedig úgy szeretnék.. Persze ez kicsit màs jellegű probléma, mint a tiéd, de nagyon is együttérzek veled. Még ha ezzel te nem is vagy előbbre..
2018. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Túl nagy az igényetek. :)
2018. ápr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Az fontos, hogy ne fojtsad meg a szereteteddel a párodat, mert azzal is világgá tudod üldözni.
2018. máj. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem keress inkább több hamisat, néhány alkalomra jók lesznek. :D F
2018. máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
8%
Esély mindenre van.
2018. máj. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
keress valami dagadt pattanásos csúnya csajt
2018. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7%
A lényeg, hogy lyuk legyen rajta elől. :D
2018. jún. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
El kell hogy keserítselek, de sehol nincs az leírva, hogy mindenki megtalálja a párját egyszer. Sőt! Nagyon kevesen mondhatják ezt el. Nekem sem jött össze semmi, állandó kudarc kísérte az életemet a szerelem terén. Aztán jött egy lány, akinél rengeteg kompromisszumot kellett kötnöm. A feleségem lett, de egy rakás xar az életem. Szóval vagy azért rossz mert nincs senkid, vagy azért mert nem azzal vagy, aki hozzád illene.
2018. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

9-es:

Ezt én is benyaltam, sok kompromisszumot kötöttem, nagyon leadtam az igényeimet és 9 évig házas is voltam, de végül válás lett belőle. Várható volt, de most már lexarom az egészet, élek tovább boldog remeteként. :) F

2018. jún. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!