Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon van esélyem megtalálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van esélyem megtalálni azt a nőt, akivel teljesen kiegészítjük egymást?

Figyelt kérdés

Az én mentalitásom eléggé eltér attól, ami úgy általában itthon jellemző. Mivel optimista vagyok, nyugodt, kiegyensúlyozott, panaszkodás helyett teszem a dolgom és élvezem az életet. Az irigység és a harag abszolút hiányzik belőlem, mivel ezen tulajdonságokat fölösleges energiapocsékolásnak tartom, illetve inkább annak örülök, ha mások is sikeresek, az ilyen emberek társaságában érzem jól magam.

Az a probléma, hogy valahogy mindig olyan nőkkel hoz össze a sors, akik lehúznak, irigylik az életemet, ahelyett hogy hagynák, hogy megosszam velük.


Egy egyszerű példa erre mondjuk az utazás. Szeretek utazni, sok országban jártam, több kontinensen is. Viszont amikor adott egy ilyen szituáció, hogy elutaznék, abból sehogy se jövök ki jól. Több lánnyal is lefutottam már ilyen köröket.

-Ha azt mondom, jöjjön velem, kifizetem az ő részét is, akkor megsértődik, és nem fogadja el.

-Ha azt mondom, jöjjön el, mindenki fizeti a maga részét, akkor ő közli ,hogy nem tudja kifizetni.

-Ha azt mondom, rendben, akkor maradjon itthon, elmegyek egy haverommal, akkor megsértődik, hogy itt hagyom.

-Ha azt mondom, hogy jó, akkor itthon maradok, akkor meg azzal vádol, hogy bűntudatot akarok ezzel kelteni benne.

-Ha eleve fel se hozom az utazási terveimet, akkor meg én nem jutok el oda, ahova szeretnék.


Egy olyan lány mellett érezném jól magam, aki hozzám hasonló mentalitású, de nagyon ritkán találkozom ilyennel, azok meg foglaltak vagy nem akarnak kapcsolatot senkitől.



2017. aug. 12. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Van esélyed. A gazdag nők között keresgélj!
2017. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7%
Igen. Mint kar nélküli kalóznak a lólengő versenyszámban.
2017. aug. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos...esély az van, kérdés, hogy mennyi. Hasracsapás után én valahol 0 és mínusz végtelen közt jósolok, és ez még egy nagyon óvatos becslés volt.
2017. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!