Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan fogom megtalálni őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogom megtalálni őt?

Figyelt kérdés
Láttam ma a buszon egy nagyon szép lányt aki felkeltette az érdeklődésemet, de nem mertem odamenni hozzá, máskor sosem járok ezzel a busszal, viszont kb tudom merre lakhat. Ötletek?

2015. nov. 11. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Bérletet veszel arra a vonalra :)
2015. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mindig arra megyek, csak ma hamarabb hazaengedtek
2015. nov. 11. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Miert nem mertel odamenni hozza? Kicsit elcseszted, de nem veszesen. Ha nem mesz oda, magadat fosztos meg egy jo beszedtol, esetleg egy jo csajtol!! Sok sikert! 27/f
2015. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mr.Heisenberg ***** válasza:
szállj fel egy random buszra és majd találsz egy másik szép lányt! de ahhoz menj oda!
2015. nov. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem írd ki ide hogy melyik buszon utazott és hogy nézett ki az illető, ezt az oldalt sokan olvassák, hátha erre jár és magára ismer.Vagy fészen is kiírhatod esetleg, stb...Hogy keresed xy csajszit arról a bizonyos buszról...
2015. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Megkimélted magad egy szőrnyü élménytől, és dúrva lekoptatástól.
2015. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azt hiszem engem lattal :) szoke hosszu haj? csak nem lany vagyok hanem fiu azt rosszul lattad de igaz vekony vagyok.
2015. nov. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!