Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet, hogy én már sose fogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy én már sose fogom megtalálni a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Végső elkeseredésemben fordulok hozzátok. Elmúltam 20 éves, jövő hónapban leszek 21. Nagyon hosszú ideje nincs párkapcsolatom, és nem is mondhatom, hogy valaha volt egy komoly is akár. Viszont nagyon félek, hogy egyedül maradok. A közelebbi barátaimnak már mind van kapcsolata, valakinek évek óta is, és elég kellemetlen, meg néha gondot is okoz, hogy én vagyok az egyedüli szingli a csapatban. Bár azt mondják, hogy megszokták már, hogy én vagyok a gyertyatartó. Nem tudom, hogy hol ismerkedhetnék. Az is gondot okoz a dologban, hogy pár éve elkezdtem versenyszerűen lovagolni, és az időm nagy részét elveszi a lovak felkészítése, ez mellett meg természetesen az egyetem. Persze be tudnám osztani az időmet. És a legnagyobb gond, hogy ha van is fiú, aki alapból nem utálja a lovakat (a legszebb kifogás: mert milyen büdösek), nem tudja elfogadni, hogy van valami ami ilyen nagy helyet foglal el az életemben mint a lovassport. Mert sokkal szívesebben vagyok kint a természetben mint a városban, vagy egy szórakozó helyen. Bulizni is csak ritkán megyünk, születésnapokkor például, de akkor is csak egy megszokott baráti társasággal. A fiúk akikkel ismerkedtem néhány beszélgetés után "kiábrándultak" amikor megtudták, hogy nem egy tipikus 21. századi egyetemista alkat lennék, hanem egy szabad idejében trágyát lapátoló "vagány" csaj. És ez után persze csak barátként tekintenek rám. De nem tudok lemondani erről és nem is szeretnék, mert jelent pillanatban ez az egyetlen ami igazán boldoggá tesz, csak érzem, hogy jó lenne már megosztani valakivel... De nem tudom, hogy hol ismerkedhetnék. A bulikban általában, legalábbis eddigi tapasztalataim szerint, nem komoly kapcsolatot mennek keresni... Társkereső esetleg? félnék hogy rám találnak az ismerőseim..

Valaki volt már közületek hasonló helyzetben?

Tudtok néhány ötletet, hogy hogy tudnám megoldani ezt a problémát?

előre is köszönöm, aki végig olvassa és válaszol!!

20/L


2015. jún. 20. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

Megtalálhatod simán ennyi alapján,de ehhez az elvárásaidat is tudni kéne,hogy pontosan milyen párt keresel magadnak,külső és belső tulajdonságokat is írd le.

Mert nem mindegy,hogy csak a legjóképűbbekkel állsz csak szóba,vagy az átlagos férfiakkal is esetleg.

Nem mindegy,hogy hozzád hasonlót keresel,akik valami hasonlóval foglalkozik,vagy nem zavar,ha őt ez mondjuk nem érdekli igazán...

2015. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben nem voltam,de megtudlak érteni.Ne a városiak között keresgélj.

21/F

2015. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

Első válaszoló:

Nem csak a legjóképűbbekkel állok szóba természetesen, mivel én magamat is átlagosnak lánynak tartom. Nem gondolom azt, hogy csak olyan fiúk jöhetnének szóba akik ugyan ezt csinálják, vagy valami közül van hozzá, először is azért mert ebben a sportban sokkal több nő van manapság mint férfi. De ez nem is számít :) Csak jó lenne, ha el tudná fogadni, hogy ez nekem fontos és nagyon sokat jelent, viszonylag sok időt vesz el.

A külsőnél úgy gondolom fontosabbak a belső értékek, de azért nyilván kell lennie valami minimális vonzalomnak.

2015. jún. 20. 21:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Én 28 éves vagyok és még nem volt párkapcsolatom. szóval nem tudom miért sírsz?!
2015. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves 4. válaszoló :)

Azért mert nem akarok úgy járni mint te...

Köszi, hogy a kérdésre válaszoltál :)

2015. jún. 20. 21:13
 6/13 Interferencia ***** válasza:
100%

20 évesen korai még ezen ennyire aggódni.


Viszont most leírtad saját szempontodból a dolgot, lehetséges (nem feltételezem, csak találgatok), hogy pl. csak a lovakról tudsz beszélni, és ez taszítja a fiúkat.


Amúgy eddig csak fura lovas csajokat ismertem, de én nem általánosítok.

2015. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Lehet kicsit idősebb férfiakkal kellene ismerkedned. Akik már tudják milyen nőt képzelnek el hosszútávon maguk mellett. Nekem például imponál ha egy lány talpraesett , kezébe veszi a dolgokat, nem csak sápítozik, hogy ez meg az lenne jó, hanem tesz is a céljai eléréséhez.

Sok sikert biztos megtalálod a párod ha nem is most később biztos , semmiről nem vagy lekésve.

2015. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lányból vagy, úgyhogy ne aggódj. Úgyis fogsz majd találni valakit.


(Társkereső oldalaktól meg ne félj. Általában csak az láthat, aki regisztrál. Ha meg megtalál egy ismerős akkor miért ciki? Valszeg ő is azért van ott, hogy találjon valakit.)

2015. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Én inkább nem is válaszolok, mert nem akarom megkapni, a "nem akarok úgy járni mint te" választ rá.
2015. jún. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Choc_ice ***** válasza:
Fiatal vagy még, ne görcsölj rá, jönni fog, ha jönni kell :)
2015. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!