Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aspergeresként mennyi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aspergeresként mennyi esélyem van megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok. Eddig egyszerűen hiába ismerkedtem férfiakkal, soha nem jött össze semmi. A leghosszabb kapcsolatom is csak egy hónapig tartott. Az a legnagyobb problémám emiatt, hogy soha sehová nem tudok beilleszkedni. Mindenütt olyan kívülállónak érzem magam. Iskolában is csak gúnyoltak, mert csendes voltam. A férfiak akikkel eddig ismerkedtem azt mondják szép vagyok, de lehet hogy ezt csak úgy mondták gúnyból. Volt egy pasi aki csak úgy felszívódott aztán összejött 1 hét múlva egy másik lánnyal. Volt olyan aki fél órát is megváratott a randin. A másiknak nem tetszett hogy annyit kellene utánam utazni stb. Úgy gondolom az egész életemet egyedül fogom eltölteni.
2018. aug. 22. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Elolvastam mi is az Asperger-szindróma.

Kb, a nőim fele ilyen volt. :D

Két dolog. Ne sajnáld magad! És ne légy merev!

Tanulj meg férfi nélkül élni, hogy aztán majd beessen egy az életedbe.

2018. aug. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%
Már jó régen, de volt egy kis aspi önsegítő csoportunk 10 fővel. A társaság fele fiú volt, fele meg lány. Az utolsó foglalkozáskor tudomásom szerint 4 lánynak volt barátja, és egy fiúnak sem volt barátnője. Ez persze nem válasz a kérdésedre, 5 lány semmiképp nem lehet reprezentatív minta. Ez csupán egy tapasztalat ami alapján azt mondanám, semmi nincs veszve.
2018. aug. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!